06.11.2019, 01:08 • Barclays Center, New York • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.62 4.38 4.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:37:11)
V tomto utkání nehráli žádní čeští nebo slovenští hokejisté.
Tři hvězdy utkání
1. Cal Clutterbuck (NYI) 1+1
2. Casey Cizikas (NYI) 1+1
3. Cole Bardreau (NYI) 1+0
New York Islanders to dokázali! V domácím utkání proti Ottawě zvítězili 4:1 a povedlo se jim vyhrát jubilejní 10. zápas v řadě!

Lépe do utkání vstoupili hosté, kteří otevřeli skóre v oslabení v 8. minutě. To bylo ovšem z jejich strany vše. Islanders po pouhých 39 vteřinách srovnali zásluhou Clutterbucka a ve druhé třetině strhli vedení na svou stranu po proměněném trestném střílení Bardreauem. Ottawa se sice snažila něco s výsledkem udělat a živila naději poměrně dlouho, ale v polovině třetí třetiny stačilo domácím 40 vteřin ke vstřelení dvou branek a definitivním rozhodnutí o svém triumfu.

59:36

Bardreau znovu vyhazuje puk. Ottawa v této přesilovce už korigovat skóre nejspíš nebude.

59:12

Domácí vyhazují ze svého pásma.

59:02

Nebezpečná střela Chabota od modré, Naměstnikov se ještě natahoval po puku vedle brankoviště.

58:30

Islanders vyhazují puk ze svého pásma.

58:11

Vyloučení v týmu New York Islanders (Ross Johnston – 2+2 min + 10 min. osobní trest, hrubost).

58:11

Během přerušené hry se strhl krátká hádka mezi Tkachukem a Johnstonem. Johnston poté přes rozhodčího udeřil Tkachuka dvakrát pěstí do obličeje.

58:11

Domácí vyrazili do útoku ve třech proti jednomu, ale přihrávka z pravého křídla nebyla vůbec dobrá. Hra je poté přerušena.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty utkání.

57:34

Islanders se snaží zápas především v klidu dohrát a nepřipustit, aby se Ottawa ještě dostala do nějaké šance. Duclairova střela byla mezi kruhy sražena do ochranné sítě.

56:10

Bardreau nepřesně přihrál a dopustil se zakázaného uvolnění.

56:01

O puk se pro změnu bojuje ve středním pásmu.

55:34

Domácí se přeci po chvíli dostávají k puku a vyváží ho ze své třetiny.

55:08

Nelson v obranném pásmu dlouze držel puk u mantinelu, proti dvěma soupeřům se mu ovšem nepovedlo vyhodit.

54:26

Tkachuk se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

4:1

Branky a nahrávky: 9. Clutterbuck (Cizikas, D. Toews), 36. Bardreau (TS), 50. Cizikas (Clutterbuck, Mayfield), 51. Jo. Bailey (Dobson, Pelech) – 8. Pageau (Naměstnikov)

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Dobson, Boychuk – Lee, Barzal, Jo. Bailey – Beauvillier, B. Nelson, Brassard – Dal Colle, Cizikas, Clutterbuck – Johnston, Bardreau, Wahlstrom.

Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – Chabot, N. Zajcev, Goloubef, Hainsey, Borowiecki, DeMelo – B. Tkachuk, Pageau, Duclair – Naměstnikov, Tierney, Co. Brown – Ennis, Anisimov, B. Ryan – N. Paul, Beaudin, Boedker.

Rozhodčí: MacDougall, Sutherland – Berg, Shewchyk

Diváci: 11 212

06:01 OTT 2 Anisimov, hákování
07:44 OTT 0:1 Pageau (Naměstnikov)
08:23 NYI 1:1 Clutterbuck (Cizikas, D. Toews)
24:54 NYI 2 Mayfield, držení