06.11.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.24 3.82 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:26 (06:40:10)
1. Mats Zuccarello (MIN) 1+1
2. Rickard Rakell (ANA) 1+0
3. Adam Henrique (ANA) 0+1
Minnesota Wild vyhrává tento zápas 4:2. Ve druhé třetině sice prohrávala o dvě branky, ale dokázala se prosadit čtyřikrát v řadě.

Rickard Rakell a Jacob Larsson poslali ve druhé třetině domácí Ducks do vedení 2:0. Následně přibližně v polovině zápasu snížil Kevin Fiala. Ve třetí třetině vyrovnal Mats Zuccarello. Wild do vedení dostal Eric Staal a výhru do prázdné branky pojistil Zach Parise.

59:40

Ryan Getzlaf ani nadvakrát nedokázal přes obránce vypálit.

59:00

Poslední minuta zbývá do konce tohoto zápasu.

57:48

57:48 Zach PARISE - 2:4

57:48

Minnesota právě vstřelila branku!
Do prázdné branky a je rozhodnuto, kotouč tam dovezl po pěkné akci ZACH PARISE. Asistence: Luke Kunin a Mikko Koivu.

57:39

Domácí hrají v šesti, John Gibson (Anaheim) už je na střídačce.

57:39

Hra je přerušená, Alex Stalock (Minnesota) natáhl hokejku, a tak překazil přihrávku domácích.

57:05

Wild vybojovali kotouč ve svém obranném pásmu, následně jej rychle dostali na útočnou polovinu.

56:47

Komerční přestávka, vhazovat se bude v útočném pásmu Ducks.

56:00

Čtyři minuty zbývají do konce zápasu, Minnesota stále vede o jednu branku.

55:15

Mnoho času už domácí celek na vyrovnání v tomto zápase nemá, navíc hosté velmi dobře brání.

54:30

Rickard Rakell pálil přes obránce, ale neuspěl, následně minul jeho spoluhráč z druhé strany.

53:38

Maxime Comtois se tak tak dokázal vrátit, aby zastavil nebezpečně vypadající útočnou akci Wild.

52:04

Matt Dumba (Minnesota) pálil od modré čáry, jeho projektil mířil na branku, a tak raději John Gibson (Anaheim) přerušil hru.

51:30

Sledujeme aktivní hru domácího celku, který se však nemůže propracovat do výraznějších šancí.

2:4

Branky a nahrávky: 22. Rakell (Steel, Silfverberg), 22. Ja. Larsson (Henrique) – 30. Fiala (Suter, Spurgeon), 42. Zuccarello (J. Eriksson Ek), 45. E. Staal (Zucker, Zuccarello), 58. Parise (Kunin, M. Koivu)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Holzer, Fowler, H. Lindholm, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – Jones, Steel, Terry – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Zucker, E. Staal, Zuccarello – Parise, M. Koivu, Fiala – Donato, Kunin, Hartman – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway.

Rozhodčí: Brenk, L'Ecuyer – Driscoll, Gawryletz

Diváci: 15 526

12:25 MNS 2 Stalock, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Donato
15:35 ANA 2 Getzlaf, hákování
21:27 ANA 1:0 Rakell (Steel, Silfverberg)
21:52 ANA 2:0 Ja. Larsson (Henrique)
22:19 ANA 2 Holzer, podrážení
29:34 MNS 2:1 Fiala (Suter, Spurgeon)
39:20 MNS 2 Zuccarello, podrážení
41:28 MNS 2:2 Zuccarello (J. Eriksson Ek)
44:37 MNS 2:3 E. Staal (Zucker, Zuccarello)