06.11.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver, BC • Jiří Sameš

Tipsport: 2.27 3.87 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista. (06:40:14)

3. Jaden Schwartz (STL) – 1+0, vítězný gól
Dnešní utkání sledovalo 18 789 diváků.

Konečný výsledek:

Vancouver Canucks vs St. Louis Blues 1:2 pp

Blues zvládli v prodloužení zápas s Canucks, přidali pátý úspěch v řadě. Hrdinou se stal útočník Jaden Schwartz, když skóroval v čase 63:28, brankář Jordan Binnington zapsal celkem 33 úspěšných zákroků.

63:28

63:28 Jaden SCHWARTZ - 1:2

63:28

St. Louis právě vstřelilo branku!
Je hotovo! Blues se ocitli v přečíslení tři na nikoho, s Markströmem si pohráli. Autorem gólu je JADEN SCHWARTZ, jeho druhá trefa v sezoně 2019-2020! Asistence: Alex Pietrangelo, Brayden Schenn.

62:46

Myers mohl rozhodnout, střela bez přípravy zleva mu ale úplně nesedla. Binnington hru přerušil.

62:05

Na obou stranách můžeme vidět několik nepřesností.

61:12

Dobrá práce Boesera, jenž se tlačil zleva před bránu, zakončení se mu ovšem nepovedlo.

60:36

Perron vyzkoušel zprava pozornost Markströma.

60:01

Úvodní vhazování prodloužení obstarají Horvat a O'Reilly, jdeme na to!

Střely na bránu: 33 – 24
Po 3. třetině:

Vancouver Canucks vs St. Louis Blues 1:1

Po šedesáti minutách základní hrací doby vítěze neznáme. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3, v případě nutnosti ještě může dojít na samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45

Nahození Parayka od modré z pravé strany minulo tři tyče. St. Louis se ještě snaží rozhodnout.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:17

Jedna minuta 43 vteřin do konce třetí třetiny, vhazuje se po pravé ruce Markströma.

58:17

Markström má touš ve své moci, proběhne poslední reklamní přestávka.

56:25

56:25 Quinn HUGHES - 1:1

56:25

Vancouver právě vstřelil branku!
Čas 56:25, máme vyrovnáno! QUINN HUGHES vyzrál na Binningtona střelou od modré čáry zleva. Jeho druhý gól v sezoně, 1:1! Asistence: Josh Leivo, J.T. Miller.

55:18

Střelecký pokus Myerse od modré čáry zprava hodně nepřesný.

54:01

Vancouveru se krátí čas na vyrovnání, do konce třetí třetiny zbývá už pouze necelých šest minut.

52:06

Střely na bránu: 29 – 21

51:46

Konec reklamní přestávky, Horvat a Barbašev na vhazování ve střední třetině, u střídačky St. Louis.

51:46

Hra přerušena pro přihrávku rukou, pokračovat budeme po reklamní přestávce.

51:19

50:48

Skvělá práce Suttera při vlastním oslabení, Binnington situaci ustál.

49:19

Druhá přesilovka pro Blues, vhazuje se po pravé ruce Markströma.

49:19

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., držení).

48:31

Střely na bránu: 28 – 19

48:27

Horvat a O'Reilly v souboji na vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice St. Louis.

48:27

Ofsajd ze strany Vancouveru, před sebou máme první reklamní přestávku ve třetí třetině.

47:50

Střelecký pokus Virtanena z levé strany, za Binningtonem se ozvala branková konstrukce.

47:44

47:18

Útočnou snahu Canucks zastavilo postavení mimo hru.

46:45

Perronovi začíná běžet druhá část trestu, od Vancouveru jsme viděli zatím pouze jednu střelu na bránu.

46:05

Boeserova střela z levého kruhu pro vhazování, Binnington zasáhl s lapačkou.

45:44

Čtvrtá přesilová hra pro Canucks, zadaří se jim konečně? Vhazování po pravici Binningtona.

45:44

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., krosček).

45:17

Nahození Edlera zleva, pro Binningtona jednoduchá práce.

44:40

Boeser zkoušel střelu z pravé strany, Binnington ale zasahovat nemusel.

43:43

Steen pálil bez přípravy od pravého mantinelu, Markström vyrazil kotouč pravým betonem.

43:22

Nyní se zase icingem provinil Vancouver, vhazovat se tedy bude za okamžik poblíž Markströma.

42:15

Blues poslali puk na zakázané uvolnění, Canucks vstoupili do třetí třetiny aktivně.

40:01

Hokejisté Vancouveru a St. Louis se vrátili zpět na led, závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět.

Vancouver Canucks vs St. Louis Blues 0:1

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:01

Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

36:51

Tři minuty a devět vteřin do konce druhé třetiny, podaří se třeba Canucks dorovnat?

36:51

Hra je přerušena pro ofsajd Vancouveru, na řadě je další z reklamních přestávek.

36:07

Pettersson mohl srovnat na 1:1, z pravé strany si ovšem na Binningtona nepřišel.

35:10

Od St. Louis pouze jedna střela na bránu při přesilovce. Obstaral ji v samém závěru Dunn od modré čáry.

35:07

33:07

První dnešní přesilovka pro Blues, vhazuje se po pravé ruce Markströma.

33:07

32:16

Střely na bránu: 24 – 13

32:08

Po reklamní přestávce máme vhazování po pravici Binningtona, staví se zde proti sobě Miller a O'Reilly.

32:08

Horvat zkoušel z levé strany bekhend, Binnington jej vychytal.

31:20

Dlouho se hraje bez přerušení, sledujeme pěkný hokej.

30:01

Jsme v polovině utkání, Blues přitom vedou na ledě Canucks 1:0. Ve 24. minutě otevřel skóre Bozak.

28:18

Bozak a Blais v přečíslení St. Louis 2 na 1, zakončit se jim ale nakonec nepodařilo.

27:21

Střely na bránu: 19 – 10

27:14

Nepřesnost a zakázané uvolnění od Blues.

26:07

26:07

Postavení mimo hru ze strany Blues, je tady reklamní přestávka.

25:52

25:19

Gaudette zkoušel štěstí zleva bez přípravy, střela mu ale vůbec nesedla. Binnington sebral pohodlně puk do své rukavice.

23:52

V pořadí třetí přesilová hra pro Canucks, vhazování po pravici Binningtona.

23:52

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Zachary Sanford – 2 min., sekání).

23:37

23:37 Tyler BOZAK - 0:1

23:37

Čas 23:27, Blues otevírají skóre utkání! TYLER BOZAK dostal před bránu přihrávku od Blaise, následně zamířil do pravého horního růžku. Jeho první gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Sammy Blais, Alexander Steen.

23:04

Hra ve čtyřech žádnou velkou akci nepřinesla. Nyní je hra přerušena, za Markströmem je totiž brána mimo své obvyklé postavení.

22:55

Oba týmy v plném počtu.

22:07

Benn střílel od modré z levé strany, Binnington ovšem zasahovat nemusel.

20:55

Sledovat budeme hru ve čtyřech, vhazování po levici Binningtona.

20:55

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., držení hole).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., hákování).

20:40

První střelu druhé třetiny obstaral zleva Horvat, Binnington musel být ve střehu.

20:01

Obě mužstva jsou zpět na ledové ploše, druhá část začne za malou chvíli.

Vancouver Canucks vs St. Louis Blues 0:0

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:01

Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:44

Stecher to zkoušel zprava z dobré střelecké pozice, avšak jeho pokus byl zablokován soupeřem.

17:20

Vancouver se dnes zatím jeví jako nebezpečnější tým.

16:25

Tři minuty a 35 vteřin do konce první třetiny, vhazuje se ve střední třetině, poblíž trestné lavice Canucks.

16:25

St. Louis v postavení mimo hru, před námi je reklamní přestávka.

15:56

14:57

Zatím lepší početní převaha v podání Vancouveru. Střílel třeba Hughes z levé strany.

13:56

Druhá početní výhoda pro Canucks, vhazování po pravici Binningtona.

13:56

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Oskar Sundqvist – 2 min., sevření puku rukou).

13:30

Zakázané uvolnění od Blues, vhazovat se tak bude za malý moment poblíž Binningtona.

13:11

Střely na bránu: 8 – 5

12:04

Zpět do akce! Sutter a Bozak v souboji na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Vancouveru.

12:04

Ofsajd v podání Blues, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.

11:33

Další dobrá šance Canucks. Miller zakončoval z těsné blízkosti, na Binningtona si ale nepřišel.

09:58

Krátce před polovinou první třetiny je skóre mezi Canucks a Blues 0:0.

08:50

Parayko vystřelil z pravé strany, Markström měl připravenou lapačku.

07:56

Po první reklamní přestávce se vhazuje po levé ruce Markströma, mezi hole Horvata a O'Reillyho.

07:56

Závar u Markströma, aktivní zde především Perron. Znamenitou defenzivní práci ale odvedl Myers, skóre zůstává bezbrankové.

07:06

Střely na bránu: 2 – 0

06:49

06:25

Velmi dobrá práce St. Louis při oslabení, Binnington může být naprosto v klidu.

05:50

První polovina z trestu Parayka je pryč, Vancouveru se zatím na přesilovce vůbec nedaří.

04:49

Závěr páté minuty, Canucks si zahrají první přesilovou hru utkání. Vhazování po pravici Binningtona.

04:49

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Colton Parayko – 2 min., sekání).

03:35

Neúspěšná snaha Blues o přechod do útočného pásma, čároví jim odpískali postavení mimo hru.

02:17

Hned na úvod kvalitní příležitost pro Petterssona, Binnington ovšem podržel svůj tým.

00:58

První střelu utkání obstaral zleva Sutter, Binnington pozorný. Hra je následně poprvé přerušena.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Horvat a Barbašev, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, duel mezi Canucks a Blues odstartuje za několik málo okamžiků.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, zazní americká a kanadská státní hymna.
Zahajovací formace

VAN: Markström – Benn, Stecher – Pearson, Horvat, Gaudette

STL: Binnington – Bouwmeester, Parayko – MacEachern, Barbašev, Sundqvist

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), T. Myers, Q. Hughes, Ch. Tanev (A), Jo. Benn, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Gaudette – Leivo, B. Sutter, Virtanen – Schaller, Beagle, Eriksson.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Faulk – Schwartz, B. Schenn, Thomas – Sanford, R. O'Reilly (A), Perron – Steen (A), Bozak, Blais – MacEachern, Barbašev, Sundqvist.

Rozhodčí: Dean Morton, Ian Walsh – Brian Murphy, Jesse Marquis.
Příjemné úterní hokejové ráno! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Vancouver Canucks a St. Louis Blues.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Česká a slovenská stopa

Na soupiskách nefiguruje žádný český ani slovenský hokejista.
ST. LOUIS BLUES

(1. místo v Centrální divizi)

Blues mají na svém kontě čtyři výhry v řadě za sebou a šest výher za posledních sedm zápasů. Ve svém posledním duelu triumfovali na hřišti Minnesota Wild 4:3 v prodloužení.
VANCOUVER CANUCKS

(2. místo v Pacifické divizi)

Canucks mají dobrou formu, za posledních sedm zápasů zvítězili hned pětkrát, za uvedené období přitom pokaždé bodovali (bilance 5-0-2). V minulém utkání uspěli na ledě San Jose Sharks 5:2.

ST 06. 11. 2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver, BC • NHL → Vancouver Canucks vs St. Louis Blues

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy ze Západní konference, když Vancouver Canucks přivítají St. Louis Blues. Úvodní vhazování tohoto duelu bude v Rogers Areně vhozeno krátce po 04:00!
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:2

Branky a nahrávky: 57. Q. Hughes (Leivo, J. T. Miller) – 24. Bozak (Blais, Steen), 64. Schwartz (Pietrangelo, B. Schenn)

Rozhodčí: Dean Morton, Ian Walsh – Brian Murphy, Jesse Marquis

Diváci: 18 789

04:49 STL 2 Parayko, sekání
13:56 STL 2 Sundqvist, sevření puku rukou
20:55 VAN 2 Edler, držení hole