06.11.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.98 3.95 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michael Frolík (CGY) 0+0, 2 střely, čas na ledě 8:57
David Rittich (CGY) 64 minut, 34 zákroků, 3 góly, 91,9% (06:00:23)

1. David Rittich (CGY) 34 zák., 3 góly, 91,9%
2. Matthew Tkachuk (CGY) 2+1
3. Mark Giordano (CGY) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 43-37; Zablokované střely: 11-14; Vhazování: 56%-44%; Hity: 11-9; Přesilové hry: 2/6-0/5; Trestné minuty: 10-12.
Matthew Tkachuk odstartoval fantastický comeback Flames, kteří dnes v závěru základní hrací doby smazali dvoubrankové manko, když vstřelili dva góly v rozpětí 49 sekund, a poté ho dokončil v prodloužení. Domácí tým v klíčových okamžicích podržel skvělý David Rittich. Konečný výsledek. Calgary Flames 4 Arizona Coyotes 3.

64:26

64:26 Matthew TKACHUK - 4:3

64:26

Calgary právě vstřelilo branku!
MATTHEW TKACHUK na pravé křídle vystřelil z ostrého úhlu a kotouč mezi betony finského brankáře prošel do sítě! Domácí tým vítězí 4:3! Asistence: Mikael Backlund a Rasmus Andersson.

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:27

Matthew Tkachuk možná promeškal ideální okamžik pro střelu a jeho pokus z vrcholu pravého kruhu pro vhazování byl Coyotes úspěšně zablokován.

62:51

Alex Goligoski mohl rozhodnout v blízkosti pravé tyče, jenže David Rittich u ní nenechal žádné volné místo.

62:14

Hosté mohli skórovat na levém křídle, jenže jejich střela skončila v náručí připraveného Davida Ritticha.

62:02

Arizona se dostala v rychlém sledu ke dvěma střelám, český brankář ale první dvě vyrazil a třetí skončila mimo.

61:29

Coyotes mohli skórovat v blízkosti levé tyče, David Rittich ale dokázal jejich střelu z úhlu zastavit.

61:02

Clayton Keller se málem řítil na ose útočného pásma sám na bránu, Noah Hanifin ho ale fantasticky odzbrojil.

60:47

Mark Giordano vystřelil na vrcholu levého kruhu a kotouč skončil v náručí Anttiho Raanty. Hra byla přerušena.

60:01

Calgary vstřelilo v závěru střetnutí dva góly v rozpětí pouhých 49 sekund a poslalo zdánlivě ztracené utkání do prodloužení. Čeká nás dramatický závěr. Skóre po třetí třetině zní. Calgary Flames 3 Arizona Coyotes 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43

Flames dokázali v rychlém sledu vstřelit dva góly a snaží se dovršit obrat, nyní je ale zastavilo postavení mimo hru.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:19

57:19 Mark GIORDANO - 3:3

57:19

MARK GIORDANO na levém křídle vystřelil od modré čáry a na první pohled nenápadná střela zamířila ke vzdálenější pravé tyči brány! Calgary Flames vyrovnalo při hře bez brankáře na 3:3! Asistence: Rasmus Andersson a Sean Monahan.

56:30

56:30 Matthew TKACHUK - 2:3

56:30

MATTHEW TKACHUK před bránou tečoval ránu Eliase Lindholma z vrcholu levého kruhu pro vhazování a kotouč zamířil těsně nad lapačkou finského brankáře pod horní tyč! Flames snížili – 2:3! Asistence: Elias Lindholm a Mark Giordano.

55:50

Barrett Hayton vyfasoval dvě minuty za podrážení a Calgary má šanci zdramatizovat závěr zápasu.

55:20

Flames mířili střelou od modré čáry do levého horního rohu brány a Antti Raanta puk vyrazil vyrážečkou.

54:18

David Rittich předvedl v rychlém sledu dva senzační zákroky a Vinnie Hinostroza odmítl skórovat z dorážky! Mohlo být rozhodnuto.

54:10

Mikael Backlund zakončoval v blízkosti pravé tyče brány bekhendem a Antti Raanta kotouč podržel. Arizona vede o dva góly a prostor dostává komerční přestávka.

53:50

Další střela Coyotes z levé strany skončila v lapačce Davida Ritticha a Barrett Hayton ho sekl, což se českému brankářovi nelíbilo a okamžitě po něm vyjel, aby mu uštědřil výchovný políček.

53:38

Conor Garland zkusil skórovat z pravého kruhu pro vhazování a český brankář David Rittich puk podržel.

53:01

Travis Hamonic na pravém křídle vypálil od modré čáry a Antti Raanta kotouč vyrazil svým levým betonem.

52:38

Mark Giordano vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela zápěstím minula bližší levý horní roh brány.

51:46

Derek Stepan vystřelil na levém křídle a jeho střela z úhlu zamířila do náruče Davida Ritticha.

50:31

50:31 Vinnie HINOSTROZA - 1:3

50:31

Arizona právě vstřelila branku!
VINNIE HINOSTROZA získal puk v levém rohu útočného pásma a rychlou střelou zápěstím z úhlu zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Nyní je to 3:1. Asistence: Derek Stepan a Michael Grabner.

50:11

Noah Hanifin na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho ránu zablokoval Vinnie Hinostroza.

50:08

Flames dostali Arizonu pod souvislejší tlak a kotouč skončil v ochranné síti. Následuje reklamní přestávka.

49:47

Mark Giordano na levém křídle vystřelil od modré čáry a finského brankáře nyní v bráně Coyotes zachránila horní tyč! Málem bylo vyrovnáno!

49:32

Johnny Gaudreau na levém křídle pronikl do útočného pásma a z ostrého úhlu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Antti Raanta vyrazil svým pravým ramenem.

48:01

Noah Hanifin na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho táhlý pokus zápěstím byl Coyotes zablokován.

47:56

Coyotes se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti hostujícím hráčům se pískalo zakázané uvolnění.

47:35

Nick Schmaltz usměrnil nahození Calgary do hlediště a po přerušení hry následuje komerční přestávka.

47:01

Zpětná přihrávka Arizony zpoza brány domácího týmu minula úplně všechny a Antti Raanta rozehrával.

46:03

Mikael Backlund mohl skórovat v blízkosti levé tyče, jenže jeho střela z úhlu byla hosty zablokována.

45:09

Michael Grabner nahodil puk před bránu z levého křídla a tečovaný kotouč minul vzdálenější pravou tyč.

44:56

Také Oliver Ekman-Larsson je zpět na ledové ploše po uplynutí dvou minut a oba týmy hrají v plném počtu.

44:27

Flames se dostali ke střele na vrcholu levého kruhu pro vhazování a puk byl přizvednut do ochranné sítě.

44:08

Vyloučený Andrew Mangiapane je zpět na ledové ploše a začíná zkrácená přesilová hra domácího Calgary.

42:56

Tobias Rieder se sice v závěru samostatného úniku neprosadil, Oliver Ekman-Larsson ho ale zezadu zahákoval a přes minutu se bude hrát ve hře 4 na 4.

42:08

Andrew Mangiapane dostal dvě minuty za držení a Arizona si zahraje pátou přesilovou hru v zápase.

42:07

Mikael Backlund mohl skórovat po přihrávce zpoza brány u pravé tyče, jenže jeho pokus byl sražen mimo a Coyotes poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

41:26

Derek Stepan si najel před bránu na skvělou přihrávku z levého křídla, David Rittich ho ale dokázal u pravé tyče brány skvěle vychytat.

40:42

Jason Demers na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus zápěstím zablokoval Travis Hamonic.

40:05

Vyloučený Derek Ryan je zpět na ledové ploše a Calgary hraje na začátku třetí třetiny opět v plném počtu.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 23-23; Zablokované střely: 9-8; Vhazování: 55%-45%; Hity: 8-7; Přesilové hry: 1/4-0/4; Trestné minuty: 8-8.
Třetí třetina začne přibližně v 4:59.
Christian Dvorak poslal Arizonu krátce po přestávce do dvoubrankového vedení, v závěru prostřední části ale využil přesilovou hru Johnny Gaudreau a vrátil Calgary zpět do zápasu. Skóre po druhé třetině utkání na ledě Calgary. Calgary Flames 1 Arizona Coyotes 2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:07

Alex Goligoski na pravém křídle vystřelil od modré čáry a David Rittich dokázal jeho střelu zápěstím podržet.

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:05

Derek Ryan fauloval v rohu obranného pásma Dereka Stepana a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:16

37:16 Johnny GAUDREAU - 1:2

37:16

JOHNNY GAUDREAU si najel na vzdálenější levé tyči na nahození Matthewa Tkachuka z vrcholu pravého kruhu a skvělou tečí usměrnil puk do odkryté sítě! Calgary využilo přesilovou hru a konečně se zapsalo na střeleckou listinu – 1:2. Asistence: Matthew Tkachuk a Sean Monahan.

36:27

Brankář Antti Raanta vyrazil oba pokusy Seana Monahana z levého kruhu pro vhazování a poté střelu Eliase Lindholma, který mohl skórovat u pravé tyče z ostrého úhlu! Fantastický zákrok!

35:50

Carl Söderberg fauloval před vlastní bránou a dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Flames.

35:37

TJ Brodie na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho rána minula pravý horní roh brány hostí.

35:28

Antti Raanta vyhodil puk přes ochranné sklo, byla tam ale teč, takže se vylučovat nebude. Domácí musí zabrat.

34:51

Johnny Gaudreau na levém křídle vystřelil z téměř nulového úhlu a Antti Raanta puk na přední tyči vyrazil.

34:46

Mark Giordano na levém křídle vystřelil z úhlu a Antti Raanta předvedl pěkný semafor. Reklamní přestávka.

34:14

Conor Garland tečoval nahození od modré čáry a kotouč minul vzdálenější levou tyč domácí brány.

33:48

Calgary na levém křídle nedokázalo přesně rozehrát a zpětnou přihrávkou se připravilo o pásmo.

32:30

Vyloučený Barrett Hayton je zpět na ledové ploše a Coyotes na ledě Calgary stále vedou o dvě branky.

31:37

Andrew Mangiapane krásně vystřelil v levém kruhu pro vhazování a jeho pokus mířil těsně nad ledem ke vzdálenější pravé tyči, Antti Raanta ale kotouč vyrazil levým betonem a dorážka Sama Bennetta skončila těsně mimo!

31:20

Mark Giordano na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Antti Raanta tečovaný puk vyrazil betony mimo.

30:46

Elias Lindholm vystřelil před vrcholem pravého kruhu pro vhazování a brankář Arizony kotouč podržel v náručí.

30:36

Matthew Tkachuk tečoval střelu z levého křídla a finský brankář Antti Raanta kotouč úspěšně vyrazil.

30:30

Barrett Hayton vyhodil puk přes ochranné sklo a Calgary si zahraje po reklamní přestávce přesilovou hru.

30:02

Pokud dnes Calgary na něco doplácí, tak je to neproměňování obrovských příležitostí. Arizona vede 2:0.

29:16

David Rittich se vydal za vlastní bránu, aby zastavil nahození Coyotes a po pěkné stahovačce rozehrál.

28:39

Oliver Ekman-Larsson na levém křídle vystřelil od modré čáry a kotouč mířil pod horní tyč, David Rittich toho sice příliš mnoho neviděl, puk ale dokázal vyrazit.

28:12

Mikael Backlund na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk skončil v ochranné síti. Komerční přestávka.

27:30

Vyloučený Travis Hamonic je zpět na ledové ploše a Calgary hraje v plném počtu, prohrává ovšem 0:2.

26:09

Arizona na pravém křídle vystřelila z úhlu a český brankář David Rittich zmrazil kotouč pod svou lapačkou.

25:30

Travis Hamonic vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

25:21

Noah Hanifin na levém křídle vypálil od modré čáry a kotouč byl přizvednut do ochranné sítě.

24:45

24:45 David Rittich a jeho fantastický zákrok pravým betonem!

24:45

Vinnie Hinostroza se ocitl u pravé tyče brány v obrovské šanci a bez přípravy dobře mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže David Rittich puk vyrazil pravým betonem! Fantastický zákrok!

24:09

24:09 Christian DVORAK - 0:2

24:09

CHRISTIAN DVORAK před bránou skvěle tečoval nahození Phila Kessela od modré čáry a puk zamířil k přední levé tyči! Coyotes rázem vedou 2:0! Asistence: Phil Kessel a Alex Goligoski.

23:37

Michael Frolík naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a hokejisté Calgary hrají opět v plném počtu.

23:09

Mark Jankowski se řítil během oslabení sám na bránu, jenže jeho střela zápěstím minula bránu!

22:37

Minuta z přesilové hry Coyotes je minulostí a hosté rozehrávají pomalu ve vlastím obranném pásmu.

21:37

Michael Frolík u střídaček narazil na hrazení Aarona Nesse a dostal dvě minuty za krosček.

20:37

Vyloučený Jakob Chychrun je zpět na ledové ploše a Calgary se během přesilové hry dostalo ke třem střelám.

20:32

Derek Stepan mohl skórovat během oslabení, jenže jeho střela z levého kruhu minula vzdálenější pravou tyč.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-10; Zablokované střely: 4-3; Vhazování: 60%-40%; Hity: 6-3; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 4:04.
Úvodní část utkání přinesla jeden jediný gól, o který se v hostujícím dresu Arizony postaral Clayton Keller. Calgary tedy prohrává, v úvodu prostřední části ale bude dohrávat přesilovou hru. Skóre po první třetině dnešního duelu. Calgary Flames 0 Arizona Coyotes 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:01

Mark Giordano vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a kotouč skončil v náručí finského brankáře.

19:00

Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:37

Jakob Chychrun fauloval v blízkosti vlastní brány a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

17:39

Sam Bennett vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a dobře mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jenže Antti Raanta vytáhl skvělý semafor.

17:31

Christian Fischer byl zřejmě hráčem, který se řítil sám na bránu, jenže Davida Ritticha nepřekonal, stejně jako dorážející útočník Michael Grabner!

16:44

Kapitán Flames tentokrát vystřelil na vrcholu mezikruží a jeho pokus opět minul pravý horní roh brány Arizony.

16:11

Mark Giordano vypálil od modré čáry a jeho prudká střela minula přední pravý horní roh brány Coyotes.

15:38

Ilja Ljubuškin zbytečně fauloval na útočné modré čáře a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

15:37

Matthew Tkachuk byl zřejmě faulován na obranné modré čáře a prostor dostává komerční přestávka.

15:05

Sean Monahan na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus skončil ve vzdálenějším rohu ledové plochy.

14:23

Barrett Hayton na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu, David Rittich měl ale přední tyč výborně pokrytou.

14:03

Michael Frolík se ocitl za bránou Arizony proti dvojnásobné přesile a kotouč se mu nepodařilo udržet.

13:25

Oliver Kylington na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho tečovaný pokus skončil vedle pravé tyče.

12:32

Flames jsou Coyotes herně vyrovnaným soupeřem, jenže se jim zatím na úvodní gól hostů nepodařilo odpovědět.

11:52

Mikael Backlund na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho střela zápěstím minula vzdálenější levou tyč.

11:01

Arizona je venku velice úspěšná, když vyhrála pět z posledních šesti venkovních střetnutí.

10:37

Flames se dostali na pravém křídle k nahození, které skončilo v lapačce připraveného finského brankáře.

10:16

Calgary v rychlém sledu vypálilo z pravého kruhu pro vhazování a poté od modré čáry, Antti Raanta byl ale v obou případech pozorný. Následuje komerční přestávka.

09:29

Flames dostali hokejisty Arizony pod velký tlak a svírali je v pásmu, do zakončení se ovšem dostat nedokázali.

08:29

08:29 Clayton KELLER - 0:1

08:29

CLAYTON KELLER vypálil na bodu pravého kruhu s příklepem a jeho nádherná bomba bez přípravy zamířila pod horní tyč brány Davida Ritticha – 0:1! Asistence: Nick Schmaltz a Conor Garland.

07:39

Hokejisté Flames dobře vystřelili z prostoru mezikruží, jenže finský brankář skvěle zasáhl lapačkou, kterou měl přiloženou k levému betonu, a puk vyrazil.

07:13

Nakonec se nepískalo zakázané uvolnění, ale postavení mimo hru, stav zápasu je každopádně nerozhodný.

07:02

Flames vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění a prostor dostává krátká komerční přestávka.

06:31

David Rittich si snadno poradil s nahozením Arizony, které vestoje zastavil, a poté rychle rozehrál.

05:56

Flames vypálili na bodu levého kruhu pro vhazování a Antti Raanta na přední tyči kotouč dobře vyrazil.

05:01

Conor Garland krásně pronikl do útočného pásma, jeho následná bekhendová střela ale byla zablokována, stejně jako střela Sama Bennetta z levého kruhu.

04:16

David Rittich nejprve dobře zasáhl proti teči sevřenými betony a střelu z pravého kruhu poté ukryl v lapačce.

03:46

Arizona úvodní přesilovou hru nevyužila a její poslední nahození ze středního pásma doklouzalo pod lapačku Davida Ritticha, který přerušil hru a drží čisté konto.

03:25

Coyotes se na pravém křídle dostali k nebezpečnému nahození, které David Rittich vleže zmrazil pod lapačkou.

02:59

David Rittich si připsal další úspěšný zákrok a Flames se tentokrát podařilo kotouč vyhodit ze svého pásma.

02:36

Ze stejného prostoru vzápětí vypálil Alex Goligoski a český brankář jeho ránu úspěšně vyrazil pravým betonem.

02:30

Jakob Chychrun vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a David Rittich puk na přední tyči zachytil.

01:20

01:20 Představení obou brankářů: David Rittich a Antti Raanta

01:20

TJ Brodie byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Arizona si v úvodu zápasu vyzkouší první přesilovou hru.

01:03

Sam Bennett na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Antti Raanta puk na přední tyči vyrazil pravým ramenem.

00:47

Další přerušení hry. Tentokrát po zakázaném uvolnění Flames, kteří nepřesně rozehráli podél trestných lavic.

00:38

Christian Dvorak byl na pravém křídle v útočném pásmu příliš rychle a proti Arizoně se pískalo postavení mimo hru.

00:17

Flames se do zakončení nedostali a dlouhé nahození Coyotes skončilo v lapačce brankáře Davida Ritticha.

00:04

Utkání bylo zahájeno a Flames okamžitě nahodili puk za bránu, kde ho bleskově dobruslil Elias Lindholm.

00:01

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Mangiapane, Backlund (A), Tkachuk – S. Bennett, D. Ryan, Quine – Rieder, Jankowski, Frolík. Hlavní trenér: Bill Peters.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Ness, Ljubuškin – Hayton, Dvorak, Kessel (A) – Keller, Schmaltz, Garland – Grabner, Stepan (A), Hinostroza – Crouse, Söderberg, Fischer. Hlavní trenér: Rick Rocchet.

Rozhodčí: Steve Kozari, Chris Schlenker. Čároví: Matt MacPherson, Ryan Daisy.

Michael Frolík (CGY) 17 zápasů, 1+2, +/- -9
David Rittich (CGY) 13 zápasů, 424 zák., 36 gólů, 91,5%

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy

Oba týmy se v loňské sezóně NHL potkaly čtyřikrát a úvodní tři zápasy vyhrálo Calgary. Arizona dokázala vyhrát až poslední vzájemný duel, když vyhrála 2:0.

Derek Stepan vystřelil Coyotes cenné vítězství v Edmontonu

Arizona Coyotes

Arizona dokázala potvrdit domácí výhru nad Coloradem v Edmontonu, kde o její výhře rozhodl v prodloužení Derek Stepan. Fantastickou individuální akcí se blýskl Carl Söderberg, když uprostřed zápasu poslal Coyotes do vedení, nakonec ho ale udržet nedokázali a krátce před koncem inkasovali. Vítězství ovšem hostujícím hráčům neuniklo a vyhráli čtvrtý z posledních 5 zápasů.

V bráně domácího Calgary by měl začít brankář David Rittich

Calgary Flames

Calgary v domácím prostředí vyhrálo tři z posledních čtyř střetnutí, když ho jako jediný dokázal přemoci Washington. Z posledních pěti utkání celkově ovšem Flames vyhráli pouze dvakrát, když porazili Nashville a Columbus. Největší hrozbou pro Arizonu bude Elias Lindholm, který v letošní sezóně NHL vstřelil deset gólů a celkem má na kontě patnáct kanadských bodů.

David Rittich a jeho fantastický zákrok proti týmu Blue Jackets

Arizona bude ve středu v noci pokračovat v tripu po Kanadě, když se po úterní výhře nad Edmontonem představí na ledě v Calgary. Čeští fanoušci se mohou těšit na českého brankáře Davida Ritticha, tedy za předpokladu, že začne v domácí bráně hráčů Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

4:3

Branky a nahrávky: 38. J. Gaudreau (Tkachuk, Monahan), 57. Tkachuk (E. Lindholm, Giordano), 58. Giordano (R. Andersson, Monahan), 65. Tkachuk (Backlund, R. Andersson) – 9. Keller (Schmaltz, Garland), 25. Dvorak (Kessel, Goligoski), 51. Hinostroza (Stepan, Grabner)

Rozhodčí: Steve Kozari, Chris Schlenker. Čároví: Matt MacPherson, Ryan Daisy

Diváci: 17824

01:20 CGY 2 Brodie, podrážení
08:29 ARI 0:1 Keller (Schmaltz, Garland)
15:38 ARI 2 Ljubuškin, nedovolené bránění
18:37 ARI 2 Chychrun, podrážení
21:37 CGY 2 Frolík, krosček
24:09 ARI 0:2 Dvorak (Kessel, Goligoski)