06.11.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Jakub Hromada (@JakubHromada29)

Tipsport: 2.25 3.91 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Connor Hellebuyck
3. Jack Roslovic
Československá stopa

Pavel Zacha – 0+0, 0, 2 střely, 14:33 čas na ledě.
Tentokrát se v nájezdech mohli radovat Devils, kteří vrátili Jets domácí porážku z prvního kola. Hosté proměnili oba ze svých pokusů, naopak Winnipeg neuspěl ani v jednom. New Jersey si tak z centrální Kanady odváží dva body a pokračuje v tripu bez ztráty.

Nikita GUSEV - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.

64:50

Hischier netrefil naprosto odkrytý puk před prázdnou bránou a jdeme do nájezdů!

64:33

Hellebuyck ukryl ve své výstroji střelu Palmieriho.

64:22

Velká šance pro hosty rozhodnout, Wheeler podrazil Boqvista v úniku a Devils si zahrají přesilovku.

64:22

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., podrážení).

64:02

Další obrovská šance Jets! Wheeler předložil puk Scheifelemu, kterého pět skvěle vychytal Blackwood.

61:48

Severson vybrusluje z pásma a umožňuje spoluhráčům střídat.

61:20

Několik zákroků na hraně rozhodčí pouští.

60:01

Scheifele, Wheeler, Morrissey.

Hall, Hischier, Subban.

60:01

Ani druhé vzájemné utkání obou týmů nerozhodlo 60 minut a uvidíme prodloužení.
Střely na branku ve třetí třetině: Winnipeg – 9; New Jersey – 9.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24

Connor protečoval puk do útočného pásma a Blackwood přerušuje hru.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:30

Hraje se ve velké rychlosti a překvapivě nahoru dolu.

57:28

Beaulieu chyboval ve středním pásmu a Wood najížděl na Hellebuycka! Ten ovšem drží nerozhodný stav.

56:56

Hellebuyck pouze vyrazil střelu Wooda, ovšem Ehlers opět "přihrál" svému gólmanovi, který přerušuje hru.

56:32

Butcher nahodil puk do pásma a jeho tým střídá.

55:32

Connor mohl poslat svůj tým do vedení, ale z ideální pozice minul.

54:16

Dobré tři minuty se hrálo ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu a pouze si přehazoval puk na vlastních modrých.

51:32

Wheeler tečoval střelu Beaulieuho a moc nechybělo, aby se domácí tým radoval podruhé.

50:58

Morrissey sice obstřelil Seversona, ale puk následně netrefil bránu.

49:17

Wood tečoval nahození Simmondse a Hellebuyck musel být připravený.

49:00

Závar před brankou hostů končí odraženým pukem do rohu.

48:38

Zachovu střelu likviduje Hellebuyck vyrážečkou.

48:14

Hall přestřelil z levého kruhu.

47:10

Ehlers tvrdě vypálil, ovšem trefil pouze Bryana Littlea do helmy. Ten se nezvedá a stále leží na ledě i s kapkami krve.

46:40

Scheifele střílel z dobré pozice mimo.

46:25

Wheeler objížděl branku, ale nedokázal zasunout puk do odkryté části.

45:29

Laine vypálil od mantinelu, Blackwood přerušuje hru.

45:19

Ehlers z otočky netrefil odkrytou branku.

44:47

Hischier prověřil Hellebuycka z velkého úhlu.

43:12

Roslovic střílel přes Butchera a Blackwood musel být připravený.

42:35

Akci Hughese zastavuje ofsajd.

41:47

Rooney byl sám v mezikruží, ale střele chyběla přesnost.

40:30

Morrissey hledal před bránou hůl některého ze svých spoluhráčů, ale puk jen prosvištěl kolem tyče.

40:01

Podobné tempo hry jako v první třetině viděli diváci v BellMTS Centre i v té druhé. Pro jejich radost to byl ale Winnipeg, který vstřelil jedinou branku a do závěrečné dvacetiminutovky jsou oba týmy za smírného stavu.
Střely na branku ve druhé třetině: Winnipeg – 12; New Jersey – 9.
Další třetina začne přibližně v 3:58.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:35

Bomba Seversona se otřela o levou tyč!

39:04

Blakwood musel zasahovat proti rychlé střele Littlea.

38:00

Velký tlak Jets řeší Zajac vyhozením kotouče do středního pásma.

37:43

Z podobné situace s podobným výsledkem i Lowry.

36:30

Kulikov zkrotil skákavý puk, ale následnou střelu poslal pouze na zadní mantinel.

35:14

Hughes se objevil mezi obránci, ale Hellebuycka tváří v tvář nepřekonal.

35:00

Hraje se dlouho bez přerušení, oba týmy si spíše přehazují puk ze strany na stranu.

33:05

Boqvist už se hnal do úniku, ale puk mu ujel.

31:40

Střet Halla s Kulikovem odnesl hůře první jmenovaný, který odjel v předklonu na střídačku.

30:25

Butcher posílal puk zpoza brány na brankoviště, ale Hellebuyck zasáhl holí.

29:16

Severson v šanci minul.

28:38

28:38 Andrew COPP - 1:1

28:38

V jednoduchosti je krása! Bourque poslal puk na modrou, Morrissey neváhal a ihned poslal puk na bránu. Ten v mezikruží chytře tečoval ANDREW COPP a srovnává stav utkání.. Asistence: Josh Morrissey, Gabriel Bourque.

28:04

Pionk vypálil, ale opět bez úspěchu. Hosté hrají v plném počtu.

27:20

Jets se nemohou usadit v útočném pásmu.

26:29

Mark Scheifele vypustil ze své hole pořádnou jedovku, ale Blackwood se natáhl na svém brankovišti.

26:04

Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., hrubost).

25:22

Třetí lajna Jets zamkla soupeře v pásmu. Devils měli štěstí, že Lowry zlomil hokejku a musel střídat.

24:21

Green se dostal ke střele bez přípravy, ale Hellebuyck byl pozorný.

24:02

Connor si nabrusloval na střed, ale svou střelu nenasměřoval mezi tři tyče.

23:12

Subban vyhrál důležitý závod s Lainem, který by se řítil sám na Blackwooda.

22:33

Problém neměl ani se střelou Ehlerse.

22:27

Pionk měl nabito, ale Blackwood zatím stoprocentní.

22:14

Hellebuyck měl naprosto zakrytý výhled a toho se snažil využít Vatanen.

20:55

Severson v dobré pozici trefil pouze nohu Scheifeleho.

20:29

Coleman posílal puk na Hellebuycka, ten měl trochu problémy.

20:01

První dvacetiminutovka se nesla spíše v duchu bitvy než hezkého hokeje, v ní dokázali hosté jednou udeřit a vedou 1:0.
Střely na branku v první třetině: Winnipeg – 8; New Jersey – 13.
Další třetina začne přibližně v 3:02.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:08

Tentokrát se icingem proviňují Ďáblové.

18:14

Opět skvělá kombinace mezi Hallem a Hischierem. Tentokrát zakončoval Švýcar a pohotovou střelou klidně mohl přidat druhou branku. Hellebuyck ale vytasil skvělý zákrok betonem.

17:42

Winnipegu se dnes vůbec nedaří rozehrávka a i tento puk končí pouze na zakázaném uvolněním.

16:36

Gusev tečoval Subbanovu střelu, ale puk nakonec skončil v ochranné síti.

15:40

Little ujížděl obraně Devils, ale nakonec se před Simmondse nenatlačil a pouze skolil Blackwooda.

15:16

Lowry se pere jako lev a celým svým tělem teď dostal puk do středního pásma.

14:41

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nathan Beaulieu – 2 min., nedovolené bránění).

13:49

Ovšem Bourque na jeho práci nenavázal a vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

13:32

Lowry se hnal za pukem, ten nakonec Blackwood ukrývá pod lapačkou.

12:50

Tennysonova střely končí v rohu kluziště.

12:34

Laine zahrál puk ve středním pásmu, ale brusle měl ještě v tom útočném. Pískán ofsajd.

11:48

Zakázané uvolnění domácích.

10:52

Vatanenovu střelu Hellebuyck kryje.

10:39

Hellebuyck má problémy s maskou, hra je přerušena.

10:14

Jets v plném počtu.

09:20

Střela Vatanena byla dvakrát tečována a Hellebuyck již ležel v brankovišti. Nakonec puk skončil jen těsně vedle tyče.

08:50

Lowry vyhazuje přes všechny čáry.

08:20

Hughes vyhrál buly a Devils rozjíždějí kombinaci.

08:14

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jack Roslovic – 2 min., držení).

07:41

Vyrážečka zastavila ránu Kulikova.

07:12

Hall pálil z otočky, ale přestřelil.

05:26

Pokusy Gustafssona a Bitteta na branku nedoletěly.

04:44

04:44 Nico HISCHIER - 0:1

04:44

Devils jdou do vedení! Taylor Hall nejprve poslal puk z úhlu na Hellebuycka, ten se mu odrazil zpět na čepel a se štěstím ho dostal před bránu, kam se natáhl NICO HISCHIER, který otevírá skóre utkání. Asistence: Taylor Hall, Sami Vatanen.

04:27

Morrissey posílal puk rychle na bránu, ale brankář Devils byl připravený.

03:33

Copp zkoušel Blackwoodovu pozornost z ostrého úhlu.

03:24

Zajac posílal puk na brankoviště, ale Coleman na něj nedosáhl.

02:07

Blackwood si našel Laineho střelu.

01:12

Palmieri jel sám na bránu, ale Morrissey mu zabránil vystřelit. Skvělý zákrok špičkou hole.

00:58

Morrissey přizvedl střelu soupeře, ta končí v ochranné síti.

00:30

Obě strany navštívily svá útočná pásma a zahajují první střídání.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), D. Kulikov, Beaulieu, Pionk, Sbisa, Bitetto – Ehlers, Scheifele (A), Wheeler (C) – Connor, Little (A), Laine – Copp, Lowry, Roslovic – Perreault, Gustafsson, G. Bourque.

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Butcher, Tennyson – Hall (A), Hischier, Palmieri (A) – Zacha, J. Hughes, N. Gusev – J. Boqvist, Zajac, Coleman – Wood, Rooney, Simmonds..
New Jersey Devils

New Jersey nezakončilo svou sérii domácích zápasů ideálně. V nastavení ztratilo utkání s Tampou i Philadelphií a vydalo se na pětizápasový trip. Ten začali Ďáblové v Carolině výhrou 5:3 a nyní je čeká návštěva čtyř kanadských měst.

Aktuálně mají v konferenci Devils náskok pouze jednoho bodu před posledním Detroitem a v divizi jim patří osmé místo.
Winnipeg Jets

Winnipeg se vrátil z tripu spokojen. Poslední dva duely totiž dokázal dotáhnout do vítězného konce, když nejprve porazil San Jose gólem minutu a půl před koncem, a posléze otočil zápas ve Vegas a vyhrál v prodloužení.

Aktuálně se Jets nachází na 10. místě Západní konference a pohybují se lehce za hrnicí postupu do play-off.
Oba celky se letos již jednou utkaly. V úvodu sezóny Devils vedli jasně 4:0 ještě ve druhé třetině, ovšem nakonec brali pouze bod. Jets se totiž postarali o fantastický obrat, který nakonec dokonali v prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

1:2

Branky a nahrávky: 29. Copp (Morrissey, G. Bourque) – 5. Hischier (Hall, Vatanen), rozh. náj. N. Gusev