Tipsport extraliga

Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary

1:4

konec (0:1, 1:1, 0:2)

27.10.2019, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • 14. kolo • Matěj Hodoval (@M_Hodoval), Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.0 4.35 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:46

58:46 Martin KOHOUT - 1:4

58:46

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A nyní je doopravdy hotovo. MARTIN KOHOUT dojel vyhozený puk a uklidil ho před dojíždějícím Davidem Noskem do prázdné svatyně. Bez asistence.

57:59

57:59 Vojtěch POLÁK - 1:3

57:59

Je s velkou pravděpodobností hotovo! VOJTĚCH POLÁK se dostal uprostřed hřiště k puku a šikovným dloubáčkem ho poslal do prázdné zlínské klece. Asistence: Václav Skuhravý

39:55

39:55 Tomáš FOŘT - 1:2

39:55

Zlín právě vstřelil branku!
Karlovarský gólman přeci jen kapituluje. TOMÁŠ FOŘT se v útočné třetině ujal kotouče a střelou z pravého kruhu přes obránce zaskočil do této chvíle bezchybného Filipa Novotného. Asistence: Dalibor Řezníček

35:46

35:46 Tomáš RACHŮNEK - 0:2

35:46

Nedáš, dostaneš! To je opravdu studená sprcha pro domácí, do přečíslení 2 na 1 se řítili Dávid Gríger s TOMÁŠEM RACHŮNKEM a druhý nejproduktivnější muž extraligového bodování to udělal nejlépe, jak mohl, když to vzal na sebe a svižnou střelou zápěstím pokořil brankáře Čiliaka. Asistence: Dávid Gríger

09:16

09:16 Petr KOBLASA - 0:1

09:16

Zlínská nedůslednost v obranné třetině znamená vedení Energie. Kapitán Skuhravý vyhrál buly na pravé křídlo, kde se kotouče ujal Tomáš Vondráčkem. Útočník s pětkou na zádech následně našel před bránou zcela nehlídaného PETRA KOBLASU, jenž se z předbrankového prostoru nemýlil. Asistence: Tomáš Vondráček, Václav Skuhravý.

1:4

Branky a nahrávky: 40. Fořt (Řezníček) – 10. Koblasa (Vondráček, Skuhravý), 36. T. Rachůnek (Gríger), 58. V. Polák (Skuhravý), 59. Kohout

Berani Zlín: Čiliak (Huf) – Freibergs, Ferenc, Nosek (A), Řezníček, Žižka (C), Buchta, Gazda – Kubiš (A), P. Sedláček, J. Ondráček – Köhler, Claireaux, Honejsek – Herman, Jeglič, Šlahař – Popelka, Fryšara, Fořt.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, D. Mikyska – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – V. Polák, T. Mikúš, O. Beránek – Křemen, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.

Rozhodčí: Šír, Horák – Kajínek, Špringl