3:2

po prodl. (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)

27.10.2019, 17:00 • Zimný štadión Detva • 17. kolo • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 2.0 4.6 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom sa o víťazovi rozhodlo až v predĺžení, kde sa individuálnym spôsobom prezentoval Ján Sýkora, ktorý svojím presným zásahom rozhodol o tom, že si Detva dnes odnesie dva body po víťazstve 3:2 po predĺžení nad Budapešťou. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (19:33:12)

62:10

Detva dala gól!
Predsalen domáci z ničoho nič využili presilovú hru a ukončili dnešný duel. Gól strelil JÁN SÝKORA, ktorý si prevzal puk vo vlastnej tretine, následne prešprintoval dvojicu brániacich hráčov, až sa ocitol zoči-voči gólmanovi. Toho si položil a následne presne zakončil. Bez asistencie.

61:51

Máme za sebou prvú polovicu domácej presilovej hry, ktorú zatiaľ vôbec nezvládajú.

60:51

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Scott Macaulay – 2 min., nedovolené bránenie).

60:01

Začalo sa predĺženie.
Skončila sa tretia tretina, v ktorej sme sa meno víťaza nedozvedeli. Stav stretnutia je nerozhodný 2:2 a my sa tak presunieme do predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:00

Viliam Čacho sa už s pukom dostal do stredného pásma a následne ho presunul do toho útočného v čase, keď sa tam nachádzali jeho spoluhráči. Ofsajd.

58:30

Hostia v plnom počte. Detva aj naďalej drží puk v útočnej tretine.

58:00

Do konca riadneho hracieho času ostávajú dve minúty.

57:11

Rastislav Gašpar sa dostal do zakončenia, ale tvrdo napálil len zadný mantinel. Puk zachytili hostia, ktorí vo vlastnom oslabení zakladajú protiútok.

56:30

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Josh Pitt – 2 min., nedovolené bránenie).

56:23

Detvania si v posledných minútach vytvorili veľký tlak. Nechajme sa prekvapiť, či z toho dokážu niečo vyťažiť.

55:55

Martin Chovan prudko vypálil od útočnej modrej čiary, ale jeho pokus zblokoval hneď prvý brániaci hráč.

55:01

Čacho hľadal pred bránkou Töröka, ktorému chýbalo len pár centimetrov, aby zasunul puk do úplne odkrytej bránky Budapešti.

54:20

Detvania nemôže striedať po ich zakázanom uvoľnení. Hra sa presúva pred bránku Detvy.

53:29

Zasahovať teraz musel aj Roman Petrík po strele jedného z hráčov hostí. Nasleduje vhadzovanie v útočnej tretine Budapešti.

53:00

Viliam Čacho sa snažil presadiť individuálnym spôsobom. S pukom prenikol až pred bránku Bence Bálizsa, ktorého backhandom neprekonal. Puk poslal tesne vedľa.

3:2

Branky a nahrávky: 35. Sýkora (TS), 48. Šišovský (Chovan, Sýkora), 63. Sýkora – 27. Strech (Sofron, Terbócs), 38. Langkow (Orban, Klempa)

HK DOXXbet Detva: Petrík (Šimko) – Chovan, Gachulinec, Kuklev, Golian, Jendroľ, Fekiač F., Lalík, Valent – Sýkora, Zuzin, Šišovský – Gašpar, Podešva, Surový – Žilka, Fekiač V., Török – Ľupták, Čacho, Čenka

MAC Budapešť: Bálizs (Halász) – Carlisle, Garát, Macaulay, McNally, Fejes, Pozsgai, Schlekmann, Bugár – Sofron, Strech, Terbócs – Bodó, Langkow, Szigeti – Klempa, Pitt, Orban – Kreisz, Nagy, Majoross

Rozhodčí: Lokšík, Orolin – Jurčiak, Stanzel

01:48 MAC 2 Garát, nedovolené bránění
07:31 DTV 2 Fekiač, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
14:55 MAC 2 Langkow, nedovolené bránění brankáři
26:24 MAC 0:1 Strech (Sofron, Terbócs)