3:4

po prodl. (0:0, 2:0, 1:3 - 0:1)

27.10.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • 14. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.9 4.35 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání 14. kola mezi Olomoucí a Vítkovicemi. Zápas to byl vyrovnaný už od prvních minut a přestože branka v první třetině nepadla, tak jsme viděli mnoho šancí. Ve druhé dvacetiminutovce stříleli branky jen domácí a díky trefám Hecla a Irgla vedli o dva góly. Závěrečná pasáž vyšla lépe Vítkovicím a slepené góly Bodáka, Gregorce a Baláže tento fakt potvrdily. Vzápětí však vyrovnal Skladaný a šlo se do prodloužení. V 65. minutě utkání rozhodl Šimon Stránský a postaral se o to, že dva body putují do Ostravy a na Hané zůstává jeden.

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost. Na počtenou! (19:45:14)
Statistiky:

Střely na bránu: 40-34
Vyloučení: 6-4
Využití: 0-1
Hity: 9-3
Vhazování: 39-31
Nejlepšími hráči tohoto zápasu jsou František Skladaný (Olomouc) a Ondřej Roman (Vítkovice).

64:08

64:08 Šimon STRÁNSKÝ - 3:4

64:08

Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice vsítily rozhodující branku zásluhou ŠIMONA STRÁNSKÉHO. Útočník Ridery se nádherně zbavil bránícího hráče a přesnou střelou pod víko tento zápas ukončil. Dva body berou hosté. 3:4 po prodloužení. Asistence: Peter Trška.

63:28

Irglův pokus Svoboda vyrazil do rohu kluziště. Oba týmy střídají.

63:13

Jaroměřský si vyčkal na střelu Lakatoše a čepelí ji srazil do ochranné sítě. Hra je přerušena a vhazovat se bude v pásmu domácích.

62:39

Zhruba deset sekund se bojovalo u mantinelu v pásmu Vítkovic.

62:08

Olomouc v rámci prodloužení drží puk a hosty k ničemu nepouští.

61:40

Olesz tvrdě vypálil z vrcholu kruhu. Svoboda měl s jeho pokusem hodně práce.

60:54

Vítkovice předvedly obrovskou chybu ve vlastním pásmu, kterou mohl trestat Musil. Novic v sestavě Hanáků ale střelou mezi betony Svobodu nepřekonal.

60:43

Svobodova brána je posunuta. Rozhodčí musel vynuceně hru přerušit.

60:19

Irgl váhal se svou rozehrávkou a raději zajel za bránu Lukáše. Olomoučtí zatím drží puk na svých hokejkách.

60:01

Střely na bránu: 36 – 32.
Skončila nám základní hrací doba zápasu 14. kola mezi Olomoucí a Vítkovicemi. Hosté předvedli v rozmezí 54. až 56. minuty parádní obrat ve skóre, který byl ihned znautralizován brankou Skladaného. Nastavený čas začne zhruba za tři minuty a rozhodně se ještě máme na co těšit.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

3:4

Branky a nahrávky: 31. Hecl (V. Tomeček), 37. Irgl (Burian, Vyrůbalík), 56. Skladaný (Škůrek, Olesz) – 54. Bodák (Trška, Mallet), 54. Gregorc (O. Roman, Lakatoš), 56. Baláž (O. Roman, Schleiss), 65. Š. Stránský (Trška)

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Ondrušek (A), Jaroměřský, Vyrůbalík (C), Škůrek, Švrček, Dujsík, Valenta – Burian, Strapáč, Irgl – Klimek, P. Musil, V. Tomeček – Olesz, Kolouch, Skladaný – Hecl, Handl, Bambula.

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Gregorc, D. Krenželok, Šidlík, Kvasnička, Trška, Černý, Bodák – Lakatoš, O. Roman (C), Schleiss – Mallet, Š. Stránský (A), P. Zdráhal (A) – E. Němec, Vopelka, Baláž – Kurovský, Werbik, Guman.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Zbyněk Kubičík – Jaromír Bryška, Vladimír Rožánek

Diváci: 4 481

19:43 OLO 2 Bambula, hrubost