27.10.2019, 14:45 • ZS Ivana Hlinky • Ondřej Mach (@OndMach)

Nejlepší hráči

Zlín: Miroslav Holinka
Litvínov: Matěj Maštalířský (16:17:33)
Je rozhodnuto. Litvínov po špatné první třetině porazil Zlín 6:3, dvě branky vstřelil Dominik Čech. Chemici tak opanovali i druhý duel na Sev.en Hockey Cupu.

43:55

Robin Gerych se rozjel a dostal až před Kokhanina, táhlou střelou ovšem přestřelil.

43:16

Adam Jecho nebezpečně tečoval nahození od modré čáry, neujala se však ani jeho bekhendová dorážka z bezprostřední blízkosti.

42:36

Berani operují v útočném pásmu, ale prozatím bez výraznějšího ohrožení litvínovské klece.

41:22

Litvínov právě vstřelil branku!
Další zásah Severočechů! Maštalířský předal puk DOMINIKU ČECHOVI a litvínovský útočník krásnou kličkou zvýšil skóre. Asistence: Matěj Maštalířský.

41:05

Chemici kombinují za brankou a vyčkávají. Ostatně nemusejí nikam spěchat.

40:13

Dobrý pokus kapitána Holčáka vyrazil gólman Beranů vysoko nad.

40:05

Zakázané uvolnění Zlína.

39:30

Berani se nadechují k závěrečnému tlak, hosty ale drží výborný Kokhanin. Do konce zbývá něco přes pět minut.

37:57

Chemici získávají dvoubrankové vedení. Jeden z hráčů Litvínova nahodil od modré čáry a před brankou se nejlépe zorientoval JAKUB BEDNAŘÍK, když blízka poslal puk za Malotu. Asistence: Matěj Maštalířský.

37:20

Na větší šanci se nyní čeká, oba týmy pozorně brání.

36:34

Nahození Petra Dudáčka končí v Malotově lapačce.

36:08

Velmi rozháraný úsek hry a další zakázané uvolnění, tentokrát na straně Moravanů.

35:51

Hru přerušuje zlínský ofsajd.

35:27

Zakázané uvolnění černožlutých.

34:35

Zetek se nedomluvil s brankářem a málem z toho byla katastrofa. Litvínovští nakonec situaci zvládli.

3:6

Branky a nahrávky: 6. Jecho, 9. Holba (Jecho), 12. Holinka – 8. Šprynar (Čech), 22. Čech (Sčislák, Síč), 26. Sčislák, 31. Maštalířský (Bednařík), 38. Bednařík (Maštalířský), 42. Čech (Maštalířský)

Berani Zlín: Malota (Málek) – Stiksa, Holinka, Dlabaja, Páže, Španhel, Hamrla, Kotala, Holba, Čapka, Babulík, Čech, Janovský, Chromý, Gerych, Heš, Jecho, Šišák, Najman

HC Litvínov: Kokhanin (Tuhý) – Vyhlídal, Bystřický, Zetek, Král, Sič, Dudáček, Holčák, Bednařík, Kurty, Tůma, Peroutka, Maštalířský, Šprynar, Čech, Sčislák

05:54 ZLN 1:0 Jecho
07:10 LIM 1:1 Šprynar (Čech)
08:30 ZLN 2:1 Holba (Jecho)
11:11 ZLN 3:1 Holinka
18:03 LIM 1 Kokhanin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Kurty
21:03 LIM 3:2 Čech (Sčislák, Síč)
25:37 LIM 3:3 Sčislák
30:43 LIM 3:4 Maštalířský (Bednařík)
37:57 LIM 3:5 Bednařík (Maštalířský)
41:22 LIM 3:6 Čech (Maštalířský)