VHK ROBE Vsetín – HCM Warriors Brno

4:2

konec (2:1, 0:1, 2:0)

27.10.2019, 13:00 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina B • Helena Hegeďová

Třetí třetina přinesla napínavou podívanou. Více šancí měli Vsetínští, s kterými si povětšinou dokázal poradit gólman Kašpar. Domácím také občas nepřálo štěstí, když v jasných gólových situacích zvonila tyčka, což hrálo do karet Warriors. Poslední tým tabulky se také snažil, úspěchem by pro něj dozajista byla alespoň remíza. K té se také schylovalo, jenže v čase 58:47 vsítil rozhodující gól Patrik Zeman a Daniel Klímek pak minutu před koncem pojistil vsetínské vítězství trefou do prázdné brány.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek dne. (15:11:42)

59:00

Vsetín právě vstřelil branku!
Brankář Kašpar na střídačce moc dlouho nezůstal. Už po šesti sekundách brněnské hry v šesti se ze středního pásma trefil do prázdné brány DANIEL KLÍMEK. Asistence: Stanislav Kunst.

58:54

Kašpar zůstává na střídačce. Warriors budou hrát v šesti proti čtyřem.

58:54

Oddechový čas pro hosty.

58:54

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vašenka – 2 min., hákování).

58:47

Minutu a třináct sekund před koncem základní hrací doby si kotouč vyměnilo vsetínské duo Michael Vavřík – Daniel Klímek, a nakonec v mezikruží přenechali kotouč obránci PATRIKU ZEMANOVI, který se napřáhl a prudkou ránou prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Daniel Klímek, Michael Vavřík.

58:20

Zemanovu dlouhou přihrávku z hloubi vlastního pásma na Vašenku na útočné modré čáře zastavil Bocián, který tak zamezil rychlému vsetínskému brejku po pravém křídle.

57:55

57:39

Holáň se Zemanem obrali Marčíka o kotouč. Proti střele z druhé strany kluziště už zasahoval Tkadlec.

56:52

Klimeš stáhl puk od modré na Bociána. Ten táhlou střelou z pravého kruhu vysoko přestřelil vsetínskou branku. Ke kotouči se opět dostávají domácí a po mantinelu vyhazují.

56:23

Sedláčkovu střelu od modré zastavil Liss. Kotouč končí u mantinelu a Valaši se opět osvobozují.

55:58

Frimel okamžitě po vyhraném buly vyhazuje.

55:55

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kunst – 2 min., podrážení).

55:15

54:50

Zeman od modré v klidu nahrál Klímkovi. Ten puk chvíli podržel a křižnou přihrávkou jej poslal Hilšerovi na levý kruh. Ten z první minul.

54:24

Hráči Warriors se osvobozují.

54:10

Zeman v zakončení přepadl přes hostujícího brankáře. Hra je přerušena a Kašpar vypadá poněkud otřeseně.

4:2

Branky a nahrávky: 5. Liss (Frimel, Pernický), 17. Pernický (Vašenka, Pospíšil), 59. Zeman (Klímek, Vavřík), 59. Klímek (Kunst) – 6. Del Favero (Mudrych, Sedláček), 33. Kavický (Del Favero)

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Málek) – Pernický, Zeman, Holáň, Liss, Kunst – Pospíšil, Hilšer, Holba, Vrána, Hrnčíř, Klímek, Vašenka, Vavřík, Frimel.

HCM Warriors Brno: Kašpar (Vystavěl) – T. Sedláček, Klimeš, Mahdal, Staněk, Rašovský, Orsech – Holotík, Karpíšek, Marčík, Bocián, Vysloužil, Del Favero, Kavický, Mudrych, Hrstka, Ludvík, Antoňů.

Rozhodčí: Škach – Poláček, Blažek

03:09 WAB 2 Mudrych, hákování
04:28 VSE 1:0 Liss (Frimel, Pernický)
04:40 VSE 2+10 Zeman, vražení na hrazení, odpyká Hrnčíř
05:26 WAB 1:1 Del Favero (Mudrych, Sedláček)
06:30 WAB 2 Mahdal, podrážení
16:45 VSE 2:1 Pernický (Vašenka, Pospíšil)