27.10.2019, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.95 4.0 3.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Palát (TBL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 19:40
Erik Čerňák (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:20 (02:53:55)

1. Ryan Ellis (NSH) 1+0
2. Roman Josi (NSH) 1+2
3. Steven Stamkos (TBL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 30-40; Zablokované střely: 9-12; Vhazování: 54%-46%; Hity: 18-19; Přesilové hry: 1/4-2/5; Trestné minuty: 10-8.
Predators využili dvě přesilové hry a dokázali zareagovat na obrat Lightning ze druhé třetiny. O osudu utkání nakonec rozhodlo prodloužení, v němž Nashville sice nevyužil přesilovou hru, krátce na to ale skóroval Ryan Ellis. Svěřenci Petera Lavioletta vyhrála potřetí v řadě. Skóre. Tampa Bay Lightning 2 Nashville Predators 3.

63:15

63:15 Ryan ELLIS - 2:3

63:15

Nashville právě vstřelil branku!
RYAN ELLIS krásně zamíchal s pukem na vrcholu levého kruhu a parádní střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Predators sice přesilovku nevyužili, krátce na to ale nerozhodli – 3:2! Asistence: Roman Josi a Colton Sissons.

62:07

Roman Josi vystřelil od modré čáry a Curtis McElhinney v bráně domácích Lightning včas sevřel své betony.

61:11

Tampa hrála podruhé v zápase v šesti hráčích a dostala týmový trest, který odpyká útočník Mathieu Joseph.

61:02

Nikita Kučerov nyní vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a jeho rána minula přední horní roh brány.

60:34

Roman Josi si sjel z levého křídla krásně před bránu, brankář Lightning mu ale kotouč hokejkou vypíchl.

60:01

Tampa sice po přestávce otočila skóre, jenže Nashville ve třetí třetině duelu využil svou druhou přesilovou hru v zápase a poslal zápas do prodloužení. Skóre po třetí třetině. Tampa Bay Lightning 2 Nashville Predators 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:37

Curtis McElhinney nyní ukryl nahození Predators ze středního pásma v lapačce a rychle rozehrál za bránu.

2:3

Branky a nahrávky: 21. Stamkos (Palát, Kučerov), 30. T. Johnson (B. Point, Hedman) – 15. Järnkrok (Josi, Johansen), 55. Josi (Järnkrok, Johansen), 64. Ellis (Josi, Sissons)

Tampa Bay Lightning: McElhinney (Vasilevskij) – Hedman, Shattenkirk, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov – T. Johnson, Stamkos (C), Joseph – Palát, B. Point, Kučerov – Killorn (A), Cirelli (A), Gourde – Maroon, Paquette, Witkowski. Hlavní trenér: Jon Cooper.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), Fabbro, Hamhuis, Irwin – Järnkrok, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, Watson – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Salomäki, Sissons, Richard. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Francis Charron. Čároví: Ryan Galloway, Scott Driscoll

Diváci: 19092

05:28 TBL 2 Witkowski, držení
13:54 TBL 2 Palát, podrážení
14:24 NSH 0:1 Järnkrok (Josi, Johansen)
20:26 NSH 2 Johansen, sekání