Extraliga dorostu

HC Slavia Praha – HC Tábor

8:0

konec (2:0, 4:0, 2:0)

27.09.2019, 18:00 • Zimní stadion Eden • Skupina Střed • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tak či onak děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:15:53)
Končí zápas, který měl jasný průběh a který se v závěru velmi vyostřil. Sešívaní potvrdili roli favorita a zvítězili jednoznačně 8:0, Táborští měli pár šancí, ale byli dnes slabším týmem. Kaňkou na utkání je vyostřený konec třetí třetiny, během kterého dostali osobní tresty do konce zápasu dva slávističtí hráči a celkově se vyostřila atmosféra.

59:32

Sešívaní hrají znovu v plném počtu a zahrají si ještě krátkou přesilovou hru 5 na 3.

59:01

Zatímco Marek Vlasák zakončoval svoji šanci, fauloval ho Tadeáš Adamec (TAB), jenž dostává dvouminutový trest za podrážení.

57:31

A další zákrok, který rozhodčí trestají vyšším trestem. Dvě minuty a deset minut dostává Tomáš Jokl (SLA), dvě minuty za hrubost vyfasoval Jaroslav Suchan (TAB).

57:13

Tábor hraje v plném počtu, ale sešívaní se stále drží v útočném pásmu.

56:58

A další nebezpečná Stejskalova střela, tentokrát z mezikruží. Korytar drží Tábor.

56:28

Stejskal tvrdě pálí z pravého kruhu, Korytar vyráží. Sešívaným zbývá z přesilové hry ještě něco málo přes minutu.

55:12

Nikoli ale na dlouho, neboť Miroslav Šimák (TAB) dostává dvouminutový trest za podrážení.

55:10

Sešívaní svoje oslabení přečkali, Tábor už také hraje v plném počtu.

54:29

Cháb už skoro vstřelil první branku Tábora, ale puk mířící za Voleveckého na poslední chvíli zachytil jeden z obránců a vyhodil ho.

53:40

Tvrdá střela Kohouta z levého křídla končí na boční síťce, i když se na chvíli zdálo, že už pronikla za Voleveckého.

53:10

A trestá se i na druhé straně, dvě minuty za hrubost dostává Marek Matašovský (TAB).

52:07

Jsou to naopak sešívaní, kteří útočí, konkrétně Slavíček, jehož střelu z pravého kruhu Korytar bez potíží vyráží. Sešívaným to ale šetří cenné vteřiny.

51:30

Výborná práce Štancla, který zachytil ve středním pásmu rozehrávku. Táboru se nedaří usadit se v útočné třetině.

50:57

Sešívaní zatím brání velmi dobře, ačkoli mají dva hráče ve sprchách a dva hráče na trestné lavici.

49:57

Sešívaná střídačka je se zákrokem viditelně nespokojená. Slávisté budou teď hrát 4 minuty a 25 sekund oslabení 3 proti 5. Obrovská šance pro Tábor, jak zkusit s utkáním ještě něco udělat.

49:57

Přichází další hit od slávistického hráče, tentokrát útočníka Mikuláše Skoupého (SLA), který srazil na led hostujícího Poláka. Přichází pětiminutový trest a trest do konce utkání za hrubost.

8:0

Branky a nahrávky: 15. Hofmann (Kvasnička), 18. Štancl (Vlasák, Slavíček), 24. Jokl (Vlasák, Slavíček), 34. Brummel (Novák), 38. Štancl (Slavíček, Vlasák), 40. Skoupý (Kvasnička), 42. Brummel (Slavíček), 48. Kvasnička (Hofmann)

HC Slavia Praha: Pittr (41. Volevecký) – Hrdlička, Stejskal, Svoboda, Weitz, Palát, Kluch (C), Vlasák, Slavíček, Jokl, Brummel, Skoupý, Novák, Hofmann, Štancl, Vymětal, Kvasnička.

HC Tábor: Korytar (Prchlík) – Kofroň, Adamec, Herda, Krch, Šťastný, Bečvařík, Kohout, Čančura, Cháb, Polák, Matašovský, Řehoř, Suchan, Kofroň, Vaněk, Šimák.

47:37 SLA 8:0 Kvasnička (Hofmann)
49:22 SLA 5+TS Hrdlička, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Novák
49:57 SLA 5+TS Skoupý, hrubost+hrubost, odpyká Jokl
53:10 TAB 2 Matašovský, hrubost
55:12 TAB 2 Šimák, podrážení
57:31 SLA 2+10 Jokl, naražení zezadu+naražení zezadu, odpyká Svoboda