BO Ostrava Vítkovice Steel – HC Univerzita Palackého v Olomouci

1:4

konec (0:2, 1:1, 0:1)

27.09.2019, 20:20 • Ostravar aréna • 1. kolo • Monika Baloghová

První body byly v Ostravě rozdány, díky náskoku z první třetiny si je odvážejí hosté z Univerzity Palackého v Olomouci. Domácí dlouhou nemohli překonat Horvátha v brance, přesto, že si vypracovali několik slibných šancí i přečíslení, podařilo se jim ho překonat jen jednou.
Z Ostravy je to pro dnešek už vše, mějte příjemný zbytek večera a budu se těšit zase brzy na počtenou. (22:45:36)

59:33

Ofsajd domácího celku.

58:58

58:58 LAINKA - 1:4

58:58

University Shields Olomouc právě vstřelili branku! Hosté potvrzují svou dnešní výhru gólem PETRA LAINKY do prázdné ostravské branky – 1:4. Bez asistence.

58:26

Vedra urychleně opouští ostravskou branku!!

58:06

Oddechový čas pro domácí.

58:06

Vedra byl připraven na pokus Pažourka dobře.

57:54

Hosté zakládají útočnou akci.

57:33

Moravčík se pokusil využít příležitosti, obtočil se kolem branky, ale puk do ní nezasunul.

57:17

Domácí se stahují do středního pásma.

56:50

Hosté musejí vycouvat z pásma, Skopal couvá až ke své brance.

56:22

Olomoucká univerzita si bere oddechový čas.

56:22

Z kruhu v útočném pásmu se těžce zvedá Vaňo a rychle odjíždí na střídačku. Domácí Prepsl dostává 2+2 minuty za hru vysokou holí, ledaři musejí uklidit krev z ledové plochy.

56:05

Od modré tvrdě vypálil Hranoš, skóre se však nemění.

56:03

55:51

Sysala našel u tyče Kropku, ale Horváth byl připraven.

55:14

Olomoučtí mohli chvíli vydechnout, ale puk mířil jen do středního pásma, domácí jsou rychle zpět.

54:41

Sysala rozesílá puky spoluhráčům, Horváth je ve střehu.

1:4

Branky a nahrávky: 36. Fejko – 10. Mareček (Dubovčí, Pažourek), 11. Skopal (Síkora, Janošek), 27. Lainka (Müller), 59. Lainka

BO Ostrava Vítkovice Steel: Vedra – Dvořák, Hranoš, Kropka, Hudec, Szturc, Baca (A) – Zberovský, Prepsl, Moravčík, Kosina, Kovalski, Gelnar, Nardelli, Fejko, Bernát, Sysala (A), Dýrr, Pasker, Plášek (C), Adamczyk

HC Univerzita Palackého v Olomouci: Horváth (Molnár) – Janků, Kropáč, Síkora, Smolka, Dubovčí, Lainka, Svozílek, Janošek, Vaňo, Janečko, Cach (A), Rimmel, Pažourek, Blahunek, Pěcha, Hajšman (C), Müller, Skopal (A), Mareček

Rozhodčí: M. Novák – P. Bartek, M. Dohnal