Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HKM Zvolen

4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0)

27.09.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 6. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.85 4.5 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Bratislave je dobojované a Slovan v treťom svojom domácom vystúpení víťazí, keď v tretej tretine dal gólovú poistku do prázdnej bránky v samom závere duelu Vandas. A to dnes večer Zigo ešte nastrelil konštrukciu bránky hostí. Publikum poslalo potleskom do šatne klub zo Zvolena a osobite Ivana Švarného. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 8:10, celkom 32:25. Po tradičnej "ďakovačke" hráči odídu do šatne a páni rolbári tri body zahladia do domáceho ľadu. Dobrú noc z Bratislavy priaznivcom hokeja želá Vladimír Korduliak. (21:03:40)

59:59

Zvolen založil akciu, v prečíslení najskôr Brust puk poslal späť do hry a potom puk z hokejky Maiera v prázdnej bránke domácich neskončil, bol zblokovaný.

59:45

Standing ovation, Slovan s pukom v zóne súpera.

58:50

Slovan do prečíslenia dva na jeden nemohol, čiarový mu akciu prerušil pre ofsajd.

58:30

Slovan Bratislava dal gól!
MICHAEL VANDAS ukázal všetkým svoj chrbát a zakončil do prázdnej bránky hostí. Asistencie: Tomáš Zigo a Radovan Bondra.

57:57

Ďalší puk za bránkovou čiarou hostí a zakázané uvoľnenie, vhadzujeme po pravici Brusta.

57:43

Miklík poslal puk von cez všetky čiary, Slovan striedať nemôže, zakázané uvoľnenie.

57:33

Puk v opustenej bránke hostí neskončil a Brust sa do listiny strelcov nateraz nezapíše, zakázané uvoľnenie.

57:13

Slovan poslal puk do stredného pásma, oba tímy posielajú na ľad čerstvých mužov.

56:35

Tomek na striedačke, hostia hrajú power play bez brankára.

56:25

Prečíslenie hostí dva na jeden, Bonis dostal z pravej strany puk na ľavú, pri zakončení mu však skĺzol z hokejky a Brust bol bez práce.

55:32

Hostia v plnom počte, Slovan ani teraz gólovú poistku znamenajúcu zisk troch bodov veru nepridal.

55:07

Lowney vystrelil z ostrého uhla z ľavej strany, mieril nepresne, Zvolen hrá teraz oslabenie na výbornú.

54:34

Podlipnik pekne vystrelil príklepom od modrej, Tomek puk poslal za svoju bránku, Slovan stále s pukom na hokejkách v pásme súpera.

53:32

Švarný inkasuje dve minúty za držanie a Trotter desať minút za nešportové správanie sa, Slovan si zahrá presilovku.

53:32

Skrumáž pred bránkou hostí pri signalizovanom vylúčení vyriešil Tomek, ktorý puk schoval pod svoju rukavicu.

53:15

Roman a jeho puk z pravého kruhu, Brust žiadne prekvapenie nepripustil, ani teraz sa skóre zápasu meniť nebude.