27.09.2019, 01:00 • Calumet Colosseum, Calumet • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.61 3.61 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Filip Zadina (DET) 0+0, 1 střela (03:47:35)

1. Anthony Mantha (DET) 2+0
2. Michael Rasmussen (DET) 2+0
3. Dennis Cholowski (DET) 0+2
Detroit porazil v malém městečku Calumet úřadující šampióny ze St. Louis. Výhru Red Wings režírovali Anthony Mantha a Michael Rasmussen, kteří vstřelili dva góly. V sestavě Detroitu se představili čeští hokejisté Filip Hronek a Filip Zadina, ani jeden z nich ale nebodoval. Konečný výsledek zápasu v Calumet Colosseum. Detroit Red Wings 4 St. Louis Blues 1.

59:40

Ještě jedno vyloučení se zapíše do dějin dnešního zápasu. Jevgenij Svečnikov byl vyloučen za podrážení.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:49

Calvin Pickard ukryl kotouč ve své lapačce a po přerušení hry následuje poslední reklamní přestávka.

56:26

Blues si vytvořili skvělý tlak a dostali se ke dvěma střelám, které skončily na vyrážečce Calvina Pickarda.

53:56

Colton Parayko a Jevgenij Svečnikov jsou zpět na ledové ploše a oba týmy tedy hrají v plném počtu.

53:56

Robby Fabbri se řítil sám na bránu a u pravé tyče chtěl puk zasunout do sítě, jenže ležící Calvin Pickard mu to levým betonem neumožnil!

52:56

Colton Parayko a Jevgenij Svečnikov byli souběžně vyloučeni za hrubost a následuje hra čtyři na čtyři.

52:13

Red Wings se podařilo vyhodit a Blues rozjíždějí další útočnou akci zpoza brány Jordana Binningtona.

50:39

Dominik Shine usedl na trestnou lavici, aby odpykal menší trest, když dostal dvě minuty za hrubost.

50:39

Hra byla přerušena a jeden z týmů si po reklamní přestávce zřejmě zahraje přesilovou hru. Skóre 4:1.

49:39

Andreas Borgman se dostal k odraženému kotouči a střelou z vrcholu mezikruží mířil k pravé tyči, jenže Calvin Pickard ukryl jeho pokus v lapačce a připsal si další fantastický zákrok!

49:20

Colton Parayko vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho tečovaná střela minula vzdálenější pravý horní roh.

47:56

Anthony Mantha udělal kličku na útočné modré čáře a sám se vystavil do postavení mimo hru. Hra přerušena.

46:39

Klim Kostin vypálil na bodu levého kruhu a dobře mířil pod horní tyč, kotouč ale skončil v lapačce Calvina Pickarda, který vytáhl skvělý semafor! Následuje komerční přestávka – 4:1.

4:1

Branky a nahrávky: 16. Mantha (Cholowski), 22. Mantha, 34. Rasmussen (Bertuzzi, Larkin), 36. Rasmussen (Cholowski, Hirose) – 21. O'Reilly (Perron, Blais)

Detroit Red Wings: Pickard (F. Larsson) – DeKeyser (A), Hronek, Cholowski, Bowey, Saarijärvi, McIlrath – Bertuzzi, Larkin (A), Mantha – Hirose, Veleno, Zadina – Svečnikov, Rasmussen, Ehn – Loggins, Turgeon, Shine.

St. Louis Blues: Binnington (Wilcox) – Parayko, Reinke, Dunn, Borgman, Mikkola, Walman – Sundqvist, O'Reilly (A), Perron – Blais, Fabbri, Kostin – Thomas, Olsen, MacEachern – Kaspick, Walker, Poganski.

Rozhodčí: Brenk, South – Mach, Daisy