HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera

3:4

konec (1:1, 2:1, 0:2)

27.09.2019, 12:45 • Zimní stadion Olomouc • 7. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Skončilo nám utkání 7. kola mezi Olomoucí a Vítkovicemi. Hosté vezou do Ostravy všechny body za výhru 4:3. Utkání načal brankou v 11. minutě Adam Beránek. Olomouc však v rozmezí 19. až 28. minuty utkání otočila na stav 3:1. Vítkovické do hry dostala využitá přesilovka obránce Kunce ze 37. minuty. V závěrečné periodě hosté otočili stav díky slepeným brankám Ryšavého a Bernovského. Utkání tak končí výsledkem 3:4.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (14:50:51)

59:58

Po střele od modré čáry se kotouč dostal do ochranné sítě. Uvidíme ještě jedno vhazování.

59:43

Střela Rutara od modré čáry byla zablokovaná Mrvou. Vítkovický kapitán svůj tým následně osvobodil výhozem do střední třetiny.

59:07

Krška dostal kotouč z pohledu hostujícího celku do bezpečí.

58:41

58:26

Hasala je na střídačce! Hraje se poweplay.

58:00

Jsou ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Olomouc se až nyní dostala do útočného pásma.

57:23

Přesilovka 5 na 3 se domácím vůbec nepovedla. Za necelou minutu se vůbec nedostali ke střele.

56:49

Začala olomoucká početní výhoda 5 na 3. Vítkovice však vyhrály buly a vyhodily puk.

56:41

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Dominik Věntus – 2 min., krosček).

56:20

Vítkovice vyhazují puk přes všechny čáry.

55:37

Kořenek se dostal na pravém kruhu k zakončení. Před bránou však nikdo nestáhl, a tak měl Dolíška poměrně dobrý výhled k úspěšnému zásahu.

55:23

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Jakub Kylnar – 2 min., krosček).

54:46

Vítkovičtí ve třetí třetině lépe bruslí. Dolíška si moc zásahů ve třetí periodě připsat nemusel.

54:22

Smička se dostal za bránu Olomouce, zpoza které se snažil kotouč zamést do branky. Hasala měl prostor pokrytý.

54:00

Poměrně dlouho se hraje bez přerušení. Hra má teď vysoké tempo.

52:56

Beránek si zbytečně nekomplikoval situaci a posunul puk do olomoucké třetiny. Oba týmy mezitím vystřídaly.

52:05

Kylnar odvedl za bránou Olomouce poctivou práci a ušetřil pár vteřin. Hanáci se nyní trápí v rozehrávce.

3:4

Branky a nahrávky: 19. Mácha (Hlaváč), 26. Tomajko (Kořenek), 28. Krupa (Mader, Mácha) – 11. Beránek, 37. Kunc (Mrva, Ryšavý), 46. Ryšavý (Potočný, Kylnar), 46. Bernovský (Lednický)

HC Olomouc: Hasala (Špunar) – Mader (C), Groch, Hlaváč, Vosátko (A), Rutar, Pírek – Kalač (A), Krupa, Rosecký, Tomajko, Mácha, Horký, Štědrý, Kořenek, Tichý, Kučera, Ministr

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Piták) – Bystroň, Bílý, Smička, Kunc, Věntus (A) – Tvrdý, Bernovský, Krška, Lednický, Kotásek, Mrva (C), Kylnar, Potočný (A), Gebauer, Vojtovič, Ryšavý, Beránek

Rozhodčí: Cabák – Lederer, Konvička