Extraliga dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha

4:2

konec (2:1, 0:1, 2:0)

27.09.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina Západ • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Konec zápasu. (19:25:11)

59:49

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Dlouhý už spěchal znovu z branky, kotouč ale zachytil LUBOMÍR KUPČO, který forhendovým blafákem zavěsil. Asistence: Rymon.

59:01

Dlouhý spěchá z branky, Sparta riskuje!

59:01

Oddechový čas pro hosty.

59:01

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Hohl – 2 min., podrážení).

58:40

Bulkovu tvrdou střelu od modré zastavuje Dlouhý.

57:42

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Adamec – 2 min., podrážení).

56:54

Krupička se dostal až před Malečka, ten si s jeho kličkou poradil.

56:05

Šmajdova střela z mezikruží šla těsně vedle Dlouhého svatyně.

55:04

Je odpískána hra vysokou holí a vhazuje se ve středním pásmu.

54:45

Botoš z levého kruhu prověřil Dlouhého.

54:26

Hra se teď drží ve středním pásmu.

53:09

März to zkusil od modré, jeho střela šla vedle.

51:50

DOMINIK RYMON svou střelou z levého kruhu vymetl levý horní horní roh Dlouhého svatyně. Asistence: Alexandr Remeš.

51:26

49:56

Domácí úspěšně vyhazují a výborně forčekují.

49:26

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vogel – 2 min., podrážení).

48:32

Teď se dostávají ke slovu i domácí, jejich střely ale maří Dlouhý.

47:31

Höllovu střelu zblízka lapil Maleček.

46:40

Kupčo trefuje tyč!

44:53

Karlovarským se stále nedaří pořádně rozehrát.

43:37

Sparťané se dostávají do útočného pásma

42:35

Po Matasově střele se kotouč zastavil těsně na brankové čáře.

41:46

Samé nepřesnosti v rozehrávkách domácích hokejistů, teď se navíc píská zakázané uvolnění.

40:33

Broš to zkusil střelou od modré, jeho střela šla pouze do Malečkových betonů.

40:01

Druhá třetina za námi! V té byli mnohem aktivnější domácí, avšak to byla Sparta, kdo se radoval z gólu. Necelé dvě minuty před koncem třetiny se prosadil Adam Mácha. Další třetina začne přibližně v 18:55.

40:00

39:48

Spatra se však znovu utábořila v obranném pásmu hostí.

38:56

Karlovarští se osvobozují a jedou vystřídat.

37:57

Sparta právě vstřelila branku!
ADAM MÁCHA zachytil další nepovedenou rozehru a zasunul kotouč pod Malečkův beton. Asistence: Jan Krupička a Nino Tomov.

37:25

Strakova střela od modré šla vedle.

36:37

Vitouch zachytil nepovedenou rozehrávku karlovarských a dostal se až před Malečka, na toho však nevyzrál.

35:11

Pražanům se nedaří prosadit se v útoku, musí pořád bránit.

34:11

Kupčo z levého kruhu těsně přestřelil Dlouhého svatyni.

32:55

Tuhle přesilovku si Energie za rámeček nedá, nedaří se jí dostat dál, než do středního pásma

31:58

Šmajda zkusil střelu od modré, zastavila se však v obraně hostí.

31:12

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vitouch – 2 min., podrážení).

30:51

Karlovarští na Dlouhého pálí ze všech stran.

29:30

Domácí se opět utábořili v útočném pásmu.

28:31

Kupčo se mohl po návratu z trestné lavice blýsknout gólem, když se octl sám před Dlouhým, ten si však s jeho kličkou poradil.

28:14

27:26

Strakovu nebezpečnou dělovku vykryl Maleček.

26:45

Domácí výborně napadají a nenechávají hosty v klidu rozehrát.

26:14

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kupčo – 2 min., podrážení).

25:48

U kotouče jsou stále domácí, veškerý pokus však maří Dlouhý.

24:41

Matasův pas před branku zachytil Sapoušek, na Dlouhého svou kličkou však nevyzrál.

24:05

Jan Krupička se dostal až k Malečkovi, ten si s jeho střelou však zvládl poradit.

23:44

Hra je nestálá přesouvá se ze strany na stranu.

22:49

Ani jednou střelou však na Dlouhého nevyzráli a kotouč si přebírají hosté.

21:42

O slovo se přihlásili už i domácí, kteří teď s pukem na hokejkách kontrolují hru.

21:08

Hosté se dopouštějí dalšího ofsajdu.

20:28

Hosté se rozjížděli směrem kupředu, zastavil je však ofsajd.

20:01

V úvodní dvacetiminutovce se skóre měnilo hned třikrát. Nejprve se za stranu domácích prosadili Lubomír Kupčo a Dominik Rymon, za hosty to pak byl Sebastian Höll. Za kratší konec však zatím tahají hosté, ale hra se začala ke konci třetiny srovnávat. Další třetina začne přibližně v 18:12.

20:00

19:28

Hosté chtějí dát gól do šatny, teď jejich akci ale zastavil ofsajd.

18:19

Chybné karlovarské rozehry chtěl využít Senčák, jeho střela však skončila v obraně.

17:23

Sparta znovu hledá způsob na vyrovnání, Maleček zatím střelám odolává.

16:28

Krupička nahrával před branku, přihrávku však zblokovala obrana.

15:26

Sapoušek nahazuje před branku a celky jedou vystřídat.

14:15

Kupčo se zkoušel dostat až k Dlouhému, cestu mu zatarasila obrana.

13:12

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

12:02

Ke slovu se ovšem dostávají i sparťané, kteří chtějí za každou cenu vyrovnat.

11:09

Energetici se utábořili v obranném pásmu hostí.

07:39

SEBASTIAN HÖLL po Krupičkově pasu před branku prostřelil brankáře Malečka. Asistence: Jan Krupička a Adam Mácha.

07:10

DOMINIK RYMON se po přihrávce Kryštofa Bulky strefil přímo pod lapačku dlouhého. Asistence: Kryštof Bulka.

06:31

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (David – 2 min., podrážení).

06:16

Pražák z bezprostřední blízkosti vystřelil na Malečka, od toho se střela odrazila do ochranné sítě.

05:28

04:29

Karlovarští zásobují Dlouhého střelami ze všech stran.

03:28

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Zembol – 2 min., podrážení).

02:11

Po Rymonově přihrávce pálil Samuel Šajdu, jehož střela se od Dlouhého odrazila přímo na hokejku LUBOMÍRA KUPČA, který dorazil do odkryté svatyně. Asistence: Samuel Šmajda a Dominik Rymon.

01:42

Karlovarští uzamykají hosty v útočném pásmu a zkouší skórovat.

00:51

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Tomov – 2 min., vysoká hůl).

00:28

Úvodní buly vyhráli energetici a mají nyní kotouč ve své moci.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Maleček (Kubát) – Bulka, Dorot, Vogel, Hohl, Houdek (C) – Šmajda, Rymon, Remeš, Kupčo, Botoš (A), Černý, Matas, Sapoušek, März (A), Šlechta

HC Sparta Praha: Dlouhý (Hrabal) – Tomov (A), Menzel, Ludvík, Ducháč, Adamec (C), Horáček – Broš (A), Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák

Rozhodčí: Němec – Sýkora, Hanák.
HC Energie Karlovy Vary
Karlovarští utrpěli ve čtvrtečním utkání proti Plzni první prohru poměrem 1:4. Zápas se rozhodl ve druhé třetině, kdy Škoda nadělila energetikům dvě branky. Plzeňští si tak upevnili vedení v tabulce, kde je Energie momentálně třetí.

HC Sparta Praha
Spartě se venkovní utkání zatím velmi daří, což by chtěli potvrdit i na karlovarském kluzišti. Jedinou venkovní prohru zaznamenali jen v hned prvním duelu s Plzní. Pražští hokejisté jsou v celkové tabulce šestí, hlavně kvůli tomu, že doma ještě letos nevyhráli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Kupčo (Šmajda, Rymon), 8. Rymon (Bulka), 52. Rymon (Remeš), 60. Kupčo (Rymon) – 8. Höll (Krupička, Mácha), 38. Mácha (Krupička, Tomov)

Rozhodčí: Němec – Sýkora, Hanák

00:51 SPA 2 Tomov, vysoká hůl
02:11 KVA 1:0 Kupčo (Šmajda, Rymon)
03:28 SPA 2 Zembol, podrážení
06:31 SPA 2 David, podrážení
07:10 KVA 2:0 Rymon (Bulka)
07:39 SPA 2:1 Höll (Krupička, Mácha)
26:14 KVA 2 Kupčo, podrážení