2:3
po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
14.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. kolo • Daniel Gargulák
Tipsport: 2.72 4.6 1.9 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.72 - 4.6 - 1.9
HC Bobři Valašské Meziříčí – BK Havlíčkův Brod
2:3
po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 26. Andris (Romančík), 55. Holiš (Romančík, Andris) – 27. Cachnín (Plachý, Mareš), 46. Kadlec (Kuchta), 61. Semrád (Kulhánek, Matušík)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Sachr (Málek) – Ďurkáč, Holiš, Kamas, Weintritt, Báchor, Žák, Ondračka – Martiník (A), Pořický, Dalajka, Vávra, Smrčka, Seidler, Romančík, Dvořák (C), Andris, Daněk (A), Vaněk, Paťava.
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod:
Holík (Nedvěd) – Pospíchal, Semrád, Kulhánek, Vala, Kliment, Mareš – Mikeš, Třetina (C), Přidal, Juráň, Matušík, Voříšek (A) – Kadlec, Cachnín, Plachý – Kuchta, Holenda.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Goňa – Novotný, Pippal.
Diváci:
1. třetina | ||||
03:01 | HBR | 2 | Třetina, podrážení | |
03:36 | HBR | 2 | Kulhánek, hákování | |
10:38 | VAL | 2 | Pořický, pozdní dohrání | |
11:00 | VAL | 2 | Žák, vysoká hůl | |
18:18 | HBR | 2 | Semrád, držení hole | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:16 | HBR | 2 | Matušík, hákování | |
25:24 | VAL | 1:0 | Andris (Romančík) | |
26:17 | HBR | 1:1 | Cachnín (Plachý, Mareš) | |
30:09 | VAL | 2 | Dvořák, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:02 | VAL | 2 | Dalajka, nedovolené bránění | |
45:02 | HBR | 1:2 | Kadlec (Kuchta) | |
53:07 | HBR | 2 | Plachý, hákování | |
54:03 | VAL | 2:2 | Holiš (Romančík, Andris) | |
59:54 | VAL | 2 | Báchor, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:29 | HBR | 2:3 | Semrád (Kulhánek, Matušík) | |
po prodl. |
Technika Brno – Č. Budějovice 12:00 0:5
Slavia – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 4:3
Hvězda Praha – Sparta 12:00 1:2
Vsetín – Třinec 12:00 3:4
Tábor – Pardubice 12:15 0:12
Chomutov – Plzeň 12:30 0:7
K. Vary – HC Litvínov 13:00 4:3
Poruba – Přerov 13:15 1:7
HK MD Šumperk – Olomouc 13:15 0:4
Kometa Brno – Vítkovice 13:30 2:5
Kobra – Třemošná 14:45 1:7
Zlín – Havířov 15:30 3:2
Kladno – PZ Kladno • po prodl. 15:55 4:3
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 6:0
59:54
53:07
42:02
30:09
21:16
18:18
11:00
10:38
03:36
03:01