10:0
konec (5:0, 3:0, 2:0)
14.09.2019, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)
SC Marimex Kolín – China Golden Dragon
10:0
konec (5:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 5. Michal Procházka (Jan Stehlík, Jan Hanzl), 6. David Šafránek (Josef Malý, Dominik Zumr), 9. Malý (Šafránek), 13. Jan Stehlík (Procházka), 19. Šafránek (Malý, Zumr), 32. Robin Netušil (Jan Hanzl), 39. Michal Procházka (Martínek), 40. Robin Netušil (Luboš Kozák, Patrik Mašín), 50. Patrik Mašín (Jan Stehlík), 54. David Šafránek (Petr Pýcha, Dominik Zumr)
Karty:
Neproměněná penalta:
SC Marimex Kolín:
Sejpal (Martínek) – Březina, Jelínek, Barták, Pýcha, Hanzl, Pilný, Havelka – Martínek R., Netušil, Procházka, Mašín, Němec, Malý "C", Kozák, Stehlík, Zumr "A", Šafránek "A"
Náhradníci:
Trenér:
China Golden Dragon:
Han (XIA) – Wang Yulong, Yao, Chang, Wang Chuxiong, Si, Wang Xiaodong, Wang Xihan, Kučera Jakub, Li Mingjue, Kučera Michal, Yan, Zhang, Zheng, Husarik, Xiang, Li Hang, Ma
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Velčovský – Křivohlavý, Klouda
Diváci: 734
1. třetina | ||||
02:43 | CGD | 2 | Michal Kučera, vysoká hůl | |
03:35 | CGD | 2 | Yulong Wang, zásah do nohou | |
04:16 | KOL | 1:0 | Michal Procházka (Jan Stehlík, Jan Hanzl) | |
06:00 | KOL | 2:0 | David Šafránek (Josef Malý, Dominik Zumr) | |
08:33 | KOL | 3:0 | Malý (Šafránek) | |
08:53 | KOL | 2 | Jan Hanzl, podrážení | |
11:47 | CGD | 2 | Jakub Kučera, hákování | |
12:26 | KOL | 4:0 | Jan Stehlík (Procházka) | |
15:27 | KOL | 2 | Jan Hanzl, sekání | |
18:11 | KOL | 5:0 | Šafránek (Malý, Zumr) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:24 | CGD | 2 | Li Mingjue, hákování | |
31:04 | CGD | 2 | Jiuyuan, příliš mnoho hráčů | |
31:13 | KOL | 6:0 | Robin Netušil (Jan Hanzl) | |
34:50 | CGD | 2 | Jakub Kučera, podrážení | |
38:49 | KOL | 7:0 | Michal Procházka (Martínek) | |
39:36 | KOL | 8:0 | Robin Netušil (Luboš Kozák, Patrik Mašín) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:22 | KOL | 2 | Jan Stehlík, podrážení | |
CGD | 2 | Pavel Husarik, podrážení | ||
49:34 | KOL | 9:0 | Patrik Mašín (Jan Stehlík) | |
53:09 | KOL | 10:0 | David Šafránek (Petr Pýcha, Dominik Zumr) | |
58:32 | KOL | 2 | Josef Malý, hrubost | |
CGD | 2 | Yulong Wang | ||
Konec |
Technika Brno – Č. Budějovice 12:00 0:5
Slavia – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 4:3
Hvězda Praha – Sparta 12:00 1:2
Vsetín – Třinec 12:00 3:4
Tábor – Pardubice 12:15 0:12
Chomutov – Plzeň 12:30 0:7
K. Vary – HC Litvínov 13:00 4:3
Poruba – Přerov 13:15 1:7
HK MD Šumperk – Olomouc 13:15 0:4
Kometa Brno – Vítkovice 13:30 2:5
Kobra – Třemošná 14:45 1:7
Zlín – Havířov 15:30 3:2
Kladno – PZ Kladno • po prodl. 15:55 4:3
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 6:0
58:32
Vyloučení v týmu China Golden Dragon (Yulong Wang – 2 min.).
47:22
Vyloučení v týmu China Golden Dragon (Pavel Husarik – 2 min., podrážení).
34:50
31:04
21:24
15:27
11:47
08:53
03:35
02:43