0:1
konec (0:0, 0:1, 0:0)
14.09.2019, 16:00 • CSKA Arena (Moskva) • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 1.9 4.2 3.34 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.2 - 3.34
Spartak Moskva – HK Soči
0:1
konec (0:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Altybarmakjan (Lugin, Točickij)
Karty:
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
Chomčenko (Bespalov) – Hersley, Rylov, Kutějkin (A), D. Višněvskij, Trišin, Gončarov, Nikišin, Kutuzov – Karsums, Daugavinš, Zubov (A) – R. Hanzl, Chochlačov, Fjodorov – Nikoncev (C), Talalujev, Juňkov – Kokarev, Stoljarov, Zlobin.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči:
Šikin (Proskurjakov) – Gordejev, Ellis, K. Vorobjov, J. Alexandrov, Pogorišnyj, A. Petrov (A), D. Alexandrov – R. Rosén, Archipov, Strömwall – Lugin, Krikunov (C), Collins (A) – Točickij, Starkov, Altybarmakjan – Kapustin, Tomilin, Rachimullin – Orlovič-Grudkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Hribik – Viljugin, Kuprijanov
Diváci: 8 433
1. třetina | ||||
02:15 | SPM | 2 | Juňkov, podrážení | |
05:09 | SOC | 2 | Archipov, hákování | |
07:25 | SPM | 2 | Juňkov, vražení na hrazení | |
19:25 | SOC | 2 | Pogorišnyj, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:31 | SPM | 2 | Gončarov, nedovolené bránění | |
26:24 | SOC | 0:1 | Altybarmakjan (Lugin, Točickij) | |
28:03 | SPM | 2 | R. Hanzl, nedovolené bránění | |
29:30 | SPM | 2 | Karsums, sekání | |
29:30 | SOC | 2 | A. Petrov, sekání | |
32:17 | SOC | 2 | Gordejev, krosček | |
37:10 | SOC | 2 | Archipov, nedovolené bránění | |
37:24 | SOC | 2 | Tomilin, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:30 | SPM | 5 | Kokarev, bitka | |
45:30 | SOC | 5 | Altybarmakjan, bitka | |
57:12 | SPM | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Talalujev | |
Konec |
Technika Brno – Č. Budějovice 12:00 0:5
Slavia – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 4:3
Hvězda Praha – Sparta 12:00 1:2
Vsetín – Třinec 12:00 3:4
Tábor – Pardubice 12:15 0:12
Chomutov – Plzeň 12:30 0:7
K. Vary – HC Litvínov 13:00 4:3
Poruba – Přerov 13:15 1:7
HK MD Šumperk – Olomouc 13:15 0:4
Kometa Brno – Vítkovice 13:30 2:5
Kobra – Třemošná 14:45 1:7
Zlín – Havířov 15:30 3:2
Kladno – PZ Kladno • po prodl. 15:55 4:3
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 6:0
26:24
26:24 Andrej ALTYBARMAKJAN - 0:1
26:24