0:12
konec (0:4, 0:5, 0:3)
14.09.2019, 12:15 • Zimní stadion Tábor • Skupina Střed • Info o změnách stavu (Jakub Štěrba (@sterba19))
HC Tábor – HC Dynamo Pardubice
0:12
konec (0:4, 0:5, 0:3)
Branky a nahrávky: 4. Novotný (Formánek, Nekvinda), 6. Herčík (Formánek), 13. Formánek (Herčík), 19. Tvrdík (Matuška), 21. Paleček (Štetka), 33. Formánek (Kloz, Herčík), 34. Paleček, 39. Pavlata (Tvrdík), 40. Kloz (Herčík, Hebek), 50. Formánek (Herčík, Chabada), 51. Paleček (Pavlata), 55. Chabada (Kloz, Formánek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Tábor:
Prchlík (Korytar) – Kofroň (C), Adamec, Herda, Krch, Štastný (C), Bečvařík, Kohout – Čančura, Cháb (A), Polák, Matašovský, Souš, Suchan, Kofroň, Vaněk, Šimák
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice:
Borovička (od 31. Kadlc) – Hebek, Kubíček, Tvrdík, Koudelka, Chabada (A), Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček (A), Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz (C), Burda, Novotný, Štetka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Poskočil – Václav Kubíček, Martina Zedníková
Diváci:
1. třetina | ||||
1:02 | PCE | 2 | Štetka, podrážení | |
3:18 | PCE | 0:1 | Novotný (Formánek, Nekvinda) | |
3:41 | PCE | 2 | Koudelka, podrážení | |
5:51 | PCE | 0:2 | Herčík (Formánek) | |
12:32 | PCE | 0:3 | Formánek (Herčík) | |
18:32 | PCE | 0:4 | Tvrdík (Matuška) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:50 | PCE | 0:5 | Paleček (Štetka) | |
22:19 | TAB | 2 | Matašovský, napadení | |
25:12 | PCE | 2 | Chabada, pozdní dohrání | |
30:13 | PCE | 2 | Špinka, podrážení | |
30:13 | PCE | -Kadlc +Borovička (Střídání) | ||
32:42 | PCE | 0:6 | Formánek (Kloz, Herčík) | |
33:43 | PCE | 0:7 | Paleček | |
36:32 | TAB | 2 | Kofroň, podrážení | |
38:02 | PCE | 0:8 | Pavlata (Tvrdík) | |
38:43 | PCE | 2 | Štetka, krosček | |
39:43 | PCE | 0:9 | Kloz (Herčík, Hebek) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:12 | TAB | 2 | Bečvařík, podrážení | |
49:54 | PCE | 0:10 | Formánek (Herčík, Chabada) | |
50:38 | PCE | 0:11 | Paleček (Pavlata) | |
53:09 | PCE | 2 | Štetka, podrážení | |
54:15 | PCE | 0:12 | Chabada (Kloz, Formánek) | |
58:49 | TAB | 2 | Suchan, vysoká hůl | |
Konec |
Technika Brno – Č. Budějovice 12:00 0:5
Slavia – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 4:3
Hvězda Praha – Sparta 12:00 1:2
Vsetín – Třinec 12:00 3:4
Tábor – Pardubice 12:15 0:12
Chomutov – Plzeň 12:30 0:7
K. Vary – HC Litvínov 13:00 4:3
Poruba – Přerov 13:15 1:7
HK MD Šumperk – Olomouc 13:15 0:4
Kometa Brno – Vítkovice 13:30 2:5
Kobra – Třemošná 14:45 1:7
Zlín – Havířov 15:30 3:2
Kladno – PZ Kladno • po prodl. 15:55 4:3
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 6:0
58:49
53:09
43:12
38:43
36:32
30:13
25:12
22:19
3:41
1:02