4:3
konec (0:1, 0:1, 4:1)
14.09.2019, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina Západ • Leona Tomcová
HC Energie Karlovy Vary – HC Litvínov
4:3
konec (0:1, 0:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 44. März (Šmajda, Kupčo), 46. Remeš, 57. Šmajda (Rymon), 58. Šmajda (Remeš) – 10. Vopat (Martínek, Dej), 38. Krocker (Slavík, Kadár), 58. Krocker (Slavík, Brouček)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Kubát – (Maleček) – Bulka, Dorot, Zolnaj, Hohl, Vogel, Houdek – Šmajda, Rymon, Remeš, Kupčo, Botoš, Príhoda, Matas, Sapoušek, März, Černý
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov:
Čermák – (Ešler) – Hocelík, Kuchař, Kadár, Martínek, Hora, Werner, Minařík – Adámek, Slavík, Krocker, Dej, Vopat, Brouček, Kočárek, Postl, Beran, Špaček, Hauptvogel
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Němec – Pešek, Sýkora
Diváci:
1. třetina | ||||
09:25 | KVA | 2 | Remeš, podrážení | |
09:43 | LIM | 0:0 | Vopat (Martínek, Dej) | |
09:58 | KVA | 2 | Matas, pozdní dohrání | |
12:30 | LIM | 2 | Martínek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:23 | LIM | 2 | Dej, podrážení | |
32:32 | LIM | 2 | Hora, hákování | |
35:45 | KVA | 2 | Šmajda, krosček | |
37:23 | LIM | 0:0 | Krocker (Slavík, Kadár) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:02 | LIM | 2 | Adámek, hákování | |
43:45 | KVA | 1:2 | März (Šmajda, Kupčo) | |
44:49 | KVA | 2 | Kupčo, hákování | |
45:31 | KVA | 2:2 | Remeš | |
47:00 | KVA | 2 | Príhoda, podrážení | |
48:15 | KVA | 2 | Šmajda, hrubost | |
LIM | 2 | Slavík, hrubost | ||
55:59 | LIM | 2 | Dej, hákování | |
56:21 | KVA | 3:2 | Šmajda (Rymon) | |
57:01 | LIM | 3:3 | Krocker (Slavík, Brouček) | |
57:13 | KVA | 4:3 | Šmajda (Remeš) | |
Konec |
Technika Brno – Č. Budějovice 12:00 0:5
Slavia – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 4:3
Hvězda Praha – Sparta 12:00 1:2
Vsetín – Třinec 12:00 3:4
Tábor – Pardubice 12:15 0:12
Chomutov – Plzeň 12:30 0:7
K. Vary – HC Litvínov 13:00 4:3
Poruba – Přerov 13:15 1:7
HK MD Šumperk – Olomouc 13:15 0:4
Kometa Brno – Vítkovice 13:30 2:5
Kobra – Třemošná 14:45 1:7
Zlín – Havířov 15:30 3:2
Kladno – PZ Kladno • po prodl. 15:55 4:3
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 6:0
55:59
48:15
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Marek Slavík – 2 min., hrubost).
47:00
44:49
43:02
35:45
32:32
25:23
12:30
09:58
09:25