3:1

konec (1:0, 0:0, 2:1)

14.09.2019, 17:00 • 2. kolo • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 2.77 4.3 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté se nedostali ani k power play. Benátečtí po důsledném výkonu, podpořeném výborným Žajdlíkem, slaví cenný tříbodový zisk. (19:14:40)

59:30

Hosté se nemohou dostat do útočného pásma.

58:48

Jemnou teč Šagáta Žajdlík pohlídal, puk mají na holích domácí.

57:35

Závar před Žajdlíkem, kde byl agilní zejména Vampola. Domácí brankář vsedě puk za svá záda nepustil.

57:14

Vyloučený Půček je na ledě.

56:56

Puk je znovu ve středním pásmu.

56:41

Vrdlovcovu přihrávku vystihl Špaček a vyhodil.

56:09

Puk je mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:05

Nepříjemnou střelu vyrazil Žajdlík nad sebe, Benátečtí poté odklidili kotouč do bezpečí.

55:57

Benátečtí dostali kotouč alespoň do středního pásma.

55:14

Vyloučen domácí Roman Půček za hákování.

54:39

Akci Rychlovského zakončoval Špaček tvrdou střelou, ta ale minula brankový prostor.

54:25

Žajdlík raději podržel puk ve své moci a přerušil tak hru.

53:56

Klapka vysouval Bittnera, který byl v útočném pásmu čistě odzbrojen.

52:58

Po střele od modré čáry srazil Kubík kotouč ke Šmerhovi, od kterého se odráží těsně vedle branky!

52:25

52:25 Ondřej CHRTEK - 3:1

52:25

Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Benátečtí brzy získávají dvoubrankový náskok, o který se zasloužil přesnou střelou z pravé strany ONDŘEJ CHRTEK. Asistence: Roman Půček.

51:49

Z ostrého úhlu zkoušel nachytat Žajdlíka Šagát, přesný ale nebyl.

51:25

Další zákrok si domácí brankář musel připsat po akci Šteinera, puk vyrazil svými betony.

51:16

Po střele od modré čáry má Žajdlík puk ve své moci.

51:04

Hosté vycítili šanci a nyní jich je plné kluziště.

50:12

Hosté jsou v plném počtu.

50:05

Po další ztrátě puku, tentokrát v útočném pásmu, kvapil kupředu znovu Vampola. Z levého křídla ale těsně přestřelil!

49:31

49:31 Petr VAMPOLA - 2:1

49:31

Slavia právě vstřelila branku!
Hosté snižují při vlastním oslabení. Za Žajdlíkovou brankou chyboval Klapka, puku se před brankovištěm chopil PETR VAMPOLA a dostal ho tam, kde hosté moc rádi vidí. Bez asistence.

49:16

Benátečtí se usadili v útočném pásmu. Nikovu střelu od modré Michajlov vyráží.

48:12

Vyloučen hostující David Šteiner za napadení.

47:42

Další střelu téměř od modré má domácí brankář ve své lapačce.

47:22

Vampola střílel téměř od modré, branku domácího týmu ale minul.

46:48

Bittner získal kotouč, který obratem poslal až do útočného pásma.

46:21

Všetečka nabíjel Vrdlovcovi, který ale mířil jen do boční sítě.

45:57

Vrdlovcův pěkný pokus má Žajdlík ve své moci. Vhazovat se bude po jeho levici.

45:45

Vyloučen domácí Vratislav Kunst za krosček.

45:18

Všetečka se snažil vystřelit kolem Nikových nohou, pozorný Žajdlík má kotouč ve svém klíně.

44:55

Dnešnímu zápasu přihlíží 305 diváků.

44:41

Hosté vyhodili kotouč na zakázané uvolnění, ze svého pásma se tak zatím nedostanou.

44:35

Buchtelova střela od modré čáry byla sražena do rohu kluziště.

44:25

Klapka se dostal do útočného pásma, svižnou střelou ale nenašel mezírku v Michajlovově postoji.

43:42

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Žajdlíkovou brankou.

43:18

43:18 Radek DUDA - 2:0

43:18

Prakticky z první či druhé střely v početní výhodě benátecký tým navyšuje náskok. Přesnou přihrávku zpoza branky usměrnil mimo Michajlovův dosah RADEK DUDA. Asistence: Adam Dlouhý, Daniel Špaček.

43:06

Benátečtí jsou usazeni před Michajlovem, ten ale zatím nemusel zasahovat.

42:17

Benátečtí se postupně dostali až před Michajlova, který musel na led, aby přerušil hru.

41:38

Vyloučen hostující Jindřich Barák za hákování.

41:27

Všetečka se uvolnil do mezikruží a střelou na vyrážečku prověřil Žajdlíka.

40:44

Brožovu střelu z ostrého úhlu má Žajdlík ve své moci.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:40.

40:00

39:40

Velký závar před Žajdlíkem, Benátečtí se ale ubránili!

39:30

Domácí jsou v plném počtu.

39:07

Domácí se znovu vysvobozují přesným vyhozením.

38:41

Na modré čáře napřáhl Novák, jehož pokus má Žajdlík ve své lapačce.

37:50

Benátečtí posílají puk až za Michajlovovu branku.

37:30

Vyloučen domácí Adam Dlouhý za zdržování hry/ vystřelení puku.

37:23

Všetečkova střela z pravého křídla byla přizvednuta do ochranné sítě.

36:53

Rychlovský adresoval přihrávku na modrou čáru na Aubrechta, jehož střelu má Michajlov ve své lapačce.

36:35

Ihned po buly si Žajdlík připisuje další zákrok.

36:32

Na druhé straně Žajdlík přerušil hru, vhazovat se bude po jeho pravici.

36:25

Po Bittnerově přihrávce od mantinelu se po puku marně natahoval Šafařovský.

36:08

Tomáš Duda poslal zdravici Žajdlíkovi, který sráží puk za branku.

35:27

Štiplavý pokus Kunsta vypadl Michajlovovi z lapačky, hosté byli připraveni a pohodlně rozehráli.

34:26

Buchtelova tvrdá střela zpoza kruhu pleskla o zadní mantinel.

34:10

Půček vybojoval puk pro Chrtka, který na bližší tyčku Michajlova nepřekvapil.

33:49

Po zakázaném uvolnění se vrací hra před Michajlova.

33:11

Kohútova střela zpoza beka skončila na zadním mantinelu, dopředu tak mohou domácí.

32:30

Ofsajd také na druhé straně, vhazovat se bude ve středním pásmu.

32:14

Útok domácího týmu zastavil odpískaný ofsajd.

32:02

Závar před svojí brankou musel domácí brankář vyřešit přikrytím kotouče, hosté začínají vystrkávat růžky. V této třetině jsou mírně lepším týmem oni.

31:51

Křížná střela na druhé straně skončila vedle Žajdlíkovy branky.

31:41

Před brankou se po puku natahoval Wiencek, na kotouč ale nedosáhl.

31:19

31:15

Po teči Klapky si musel také hostující brankář připsat zákrok.

31:00

Až v závěru přesilovky se Benátečtí usadili před Michajlovem.

30:02

Když už se domácí dostali před Michajlova, Slávisté rychle vyhazují.

29:48

Paradoxně v oslabení jsou hosté usazeni před Žajdlíkovou branou.

29:19

Vyloučen hostující Petr Hořava za pozdní dohrání.

28:46

Rychlý Jiruš se zbavil svého strážce a hledal před brankou Radka Dudu, který na puk těsně nedosáhl!

27:26

Chrtek obkroužil hostující branku, poté ale nepřesně přihrál a domácí musí rychle dozadu.

27:06

Hořavův pokus od modré čáry má Žajdlík ve své moci, čímž přerušil hru.

26:33

Další icing posílá hru zpět před Žajdlíka.

26:17

Najman se tlačil do útočného pásma, přehodil si puk na bekhend. Z těžké pozice ale následně nedokázal vystřelit.

25:51

Hampl se probil do útočného pásma a zaměstnal Michajlova, jenž má puk ve svém klíně.

25:11

Závar před Žajdlíkovou branou, ten ale zatím drží čisté konto. Hosté ve druhé třetině určitě přidali.

24:54

Icing také na benátecké straně. Ve druhé třetině zatím sledujeme nepřesnosti na obou stranách.

24:23

Po rychlé akci hostů musel dávat pozor také Žajdlík, který vyrazil nepříliš razantní střelu.

23:22

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před Michajlovem.

23:17

Špačkovi se střela z levého křídla vůbec nepovedla, puk končí na zadním mantinelu.

22:55

Opět rozehrávka hostů nebyla úplně přesná, Najman ale nezkrotil neposedný kotouč.

21:25

Vyloučený Duda skočil na ledovou plochu.

21:01

Chybu v hostující rozehrávce nepotrestal Dlouhý, který nenašel skulinku mezi betony hostujícího brankáře! Nepochodil ani s následnou dorážkou!

20:36

Domácímu týmu se dvakrát podařilo vyhodit až k Michajlovovi.

20:01

Benátečtí v první třetině byli lepším týmem, vstřelili první branku v této sezóně a nemuselo zůstat jen u ní. Další nadějné šance domácí nedotáhli ke zdárnému cíli. Hosté pořádně zahrozili až v početní výhodě ze závěrečné minuty, kdy musel být ve větší permanenci také benátecký brankář Žajdlík.
Další třetina začne přibližně v 17:51.

20:00

19:39

Špaček prošťouchl puk alespoň do středního pásma.

19:35

Novákovu jedovku od modré čáry má pozorný Žajdlík ve své lapačce.

19:26

Vyloučen domácí Radek Duda za hrubost.

19:26

Po přihrávce rukou jsou hosté vykázáni do středního pásma

19:11

Kuťák přihrával zpoza branky, hostům se podařilo zakončit, avšak Žajdlík má puk ve svém klíně.

18:31

Hru přerušil odpískaný ofsajd domácího týmu.

18:26

Právě Špaček mohl našlápnout do sóla, přes svého strážce se ale nedostal.

18:04

Vyloučený Špaček je na ledě.

17:30

Přihrávce před brankoviště na Doležala chyběla přesnost, domácí ale nevyhodili.

17:03

Dlouhý vyvezl kotouč až za Michajlovovu branku, kde ušetřil nějakou tu vteřinu.

16:40

Kubíkovu pěknou přihrávku usměrňoval Vampola do Žajdlíkova betonu.

16:16

Šmerha si udělal prostor ke střele, která byla zblokována a domácí vyhazují.

16:04

Vyloučen domácí Daniel Špaček za hákování.

14:56

Vampolovu střelu z levého křídla Žajdlík vyráží. Domácí mohou rozehrát.

14:09

Kunstovu střelu z hranice útočného pásma sráží Michajlov za svoji branku.

13:05

Po pěkné akci se puk dostával k Půčkovi, ten byl ale vytlačen ze střelecké parkety. Domácí jsou stále znatelně lepším týmem.

12:31

Zajímavá střela Nika od modré čáry byla sražena mimo.

12:11

Nepřesná rozehrávka hostů končí icingem.

12:00

Po chybě hostů se chopil puku Klapka, který se natlačil před Michajlova, puk ale končí někde pod tělem slávistického brankáře! Šance zatím hrají ve prospěch domácího týmu.

11:48

Hru přerušil také Žajdlík před Šmerhou, poté vznikla menší postrkávaná právě mezi Šmerhou a Aubrechtem. Vylučovat ale není třeba.

10:47

Michajlov raději podržel puk ve své lapačce a přerušil tak hru.

10:38

Hosté hrají v plném počtu.

10:05

Od modré pálil ostře též Niko, trefil ale hůl bránícího hráče.

9:54

Špačkova střela téměř od modré byla sražena mimo.

9:35

Po Buchtelově střele vznikl před Michajlovem zmatek, autor tohoto pokusu už zvedal ruce nad hlavu. Puk se však vykutálel vedle pravé tyče! Domácí navíc stáli v brankovišti.

9:14

Domácí hrají v plném počtu.

8:58

Hru nyní přerušil ofsajd benáteckého týmu.

7:38

První zákrok Žajdlíka, jehož vyrážečku lízla Kohútova střela z mezikruží.

7:14

Vyloučen domácí Jakub Rychlovský za hákování.

6:58

Benátečtí o přesilovku přijdou, hosté mají ponechánu výhodu.

6:22

6:22 Adam DLOUHÝ - 1:0

6:22

Benátečtí brzy využívají přesilovou hru, která bude pokračovat. Od jejího počátku se usadili v útočném pásmu. Nakonec slavil úspěch důraz před brankovištěm v podání ADAMA DLOUHÉHO. Asistence: Ján Niko, Ladislav Bittner.

5:38

Vyloučen hostující Martin Ondráček na 5 minut a do konce zápasu za zásah do oblasti hlavy a krku. Ondráček v útočném pásmu zbytečně dohrál mladého obránce Hampla. Pro slávistického útočníka dnešní zápas končí. Větší trest odpyká Jaroslav Brož.

5:18

Bittner vyrazil kupředu, vysunul Klapku, který se ale vytlačil ze střeleckého úhlu.

4:40

Na dlouhou přihrávku si najížděl Doležal, kotouč ale nezkrotil – icing.

3:43

Střela Radka Dudy od modré čáry byla sražena mimo slávistickou branku.

3:18

V Benátkách mohlo být veseleji. Před brankovištěm zametal kotouč Rychlovský, avšak hostující brankář dával pozor.

2:52

Benátečtí jsou v úvodu nepatrně aktivnějším týmem. O útok se snažil také obránce Kunst, který ale Michajlova zasahovat nedonutil.

1:39

Hostující brankář nyní raději ponechal puk ve své lapačce a přerušil tak hru.

0:48

Chrtek projel téměř polovinou hřiště a nabil Radku Dudovi, jehož střela Michajlovovi vypadla. Domácí však nedorazili kotouč do branky.

00:01

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Buchtela, Aubrecht, Niko, Žůrek, Hampl, Kunst, Kovář – Rychlovský, Najman, D. Špaček – Půček, Chrtek, R. Duda – Jiruš, A. Dlouhý, Wiencek – Klapka, Bittner, Šafařovský.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – J. Novák, T. Duda, Hejda, P. Hořava, Steinocher, Barák, Antoš – Kubík, Vampola, Šmerha – Kuťák, Vrdlovec, J. Doležal – Šteiner, Šagát, M. Ondráček – Jar. Brož, Kohút, Všetečka.

Rozhodčí: J. Doležal, Pilný – Axman, Podrazil.
Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu z benáteckého zimního stadionu. Benátečtí hostí ve druhém kole druhé nejvyšší hokejové soutěže geograficky nedaleký tým – pražskou Slavii.

V minulém kole Benátečtí sehráli s Litoměřicemi vyrovnanou partii. První branka utkání padla až v naprostém závěru druhé třetiny, kdy přesilovou hru využil hostující Střondala. Tento gól litoměřický tým nabudil tím správným směrem a třetí třetina patřila právě benáteckému soupeři, který se mohl nakonec radovat z výhry 4:0.

Slavia doma přivítala Ústí nad Labem. Byl to souboj hráčů v bíločerveném s úteckým brankářem Stahlem, kterého překonal až čtyři minuty před koncem exbenátecký Kuťák. Po remíze 1:1 následovalo prodloužení. O majiteli druhého bodu v něm rozhodl hráč severočeského týmu Roubík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:1

Branky a nahrávky: 7. A. Dlouhý (Niko, Bittner), 44. R. Duda (A. Dlouhý, D. Špaček), 53. Chrtek (Půček) – 50. Vampola

Rozhodčí: J. Doležal, Pilný – Axman, Podrazil