1:7
konec (1:4, 0:2, 0:1)
14.09.2019, 17:00 • ZS Kadaň • 2. kolo • Jiří Novotný (@jirka_novotny95)
Tipsport: 6.31 4.8 1.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.31 - 4.8 - 1.4
SK Trhači Kadaň – Banes Motor České Budějovice
1:7
konec (1:4, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Machač (Matýs, J. Müller) – 7. Holec (Venkrbec, Vydarený), 17. J. Veselý (M. Novák, Pavel), 18. Karabáček (Prokeš), 19. J. Veselý (Pýcha, Endál), 22. M. Novák (Gilbert), 40. Prokeš (Babka), 46. J. Veselý (Lytvynov, J. Kloz)
Karty:
Neproměněná penalta:
SK Trhači Kadaň:
Galuška (21. Wolf) – Trefný, Poizl, L. Chalupa, Klodner, Foltýn, Novák, Mert – Kůs, Čech, Klíma – Chlouba, Zabloudil, Machač – Matýs, J. Müller, Rindoš – Zd. Zabloudil, Dubský, Koblížek.
Náhradníci:
Trenér:
Banes Motor České Budějovice:
Klouček (Strmeň) – Suchánek, Plášil, Pavel, Pýcha, Lytvynov, Vydarený, Babka – Karabáček, Endál, Holec – Venkrbec, J. Kloz, Beránek – J. Veselý, Gilbert, Prokeš – M. Novák, Christov, Z. Doležal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petružálek – Zubzanda, Tichý, Janíček
Diváci:
1. třetina | ||||
01:54 | KAD | 1:0 | Machač (Matýs, J. Müller) | |
06:58 | CEB | 1:1 | Holec (Venkrbec, Vydarený) | |
11:06 | CEB | 2 | Pavel, nedovolené bránění | |
16:40 | CEB | 1:2 | J. Veselý (M. Novák, Pavel) | |
17:45 | CEB | 1:3 | Karabáček (Prokeš) | |
18:09 | KAD | 2 | Zabloudil, podrážení | |
18:13 | CEB | 1:4 | J. Veselý (Pýcha, Endál) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | KAD | -Wolf +Galuška (Střídání) | ||
21:24 | CEB | 1:5 | M. Novák (Gilbert) | |
25:20 | CEB | 2 | Vydarený, podrážení | |
29:46 | KAD | 2 | L. Chalupa, krosček | |
38:10 | CEB | 2 | Z. Doležal, nedovolené bránění | |
39:01 | CEB | 1:6 | Prokeš (Babka) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:21 | CEB | 1:7 | J. Veselý (Lytvynov, J. Kloz) | |
46:56 | KAD | 2 | Foltýn, hákování | |
54:36 | KAD | 2 | Foltýn, krosček, odpyká Čech | |
CEB | 2 | Holec, hrubost | ||
KAD | 5+OK | Foltýn, bitka+bitka | ||
60:00 | CEB | 2 | Endál, hrubost | |
Konec |
Technika Brno – Č. Budějovice 12:00 0:5
Slavia – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 4:3
Hvězda Praha – Sparta 12:00 1:2
Vsetín – Třinec 12:00 3:4
Tábor – Pardubice 12:15 0:12
Chomutov – Plzeň 12:30 0:7
K. Vary – HC Litvínov 13:00 4:3
Poruba – Přerov 13:15 1:7
HK MD Šumperk – Olomouc 13:15 0:4
Kometa Brno – Vítkovice 13:30 2:5
Kobra – Třemošná 14:45 1:7
Zlín – Havířov 15:30 3:2
Kladno – PZ Kladno • po prodl. 15:55 4:3
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 6:0
60:00
54:36
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Miroslav Holec – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Michael Foltýn – 5 min., bitka + osobní trest do konce utkání, bitka).
46:56
38:10
29:46
25:20
18:09
11:06