4:5
po prodl. (2:0, 0:3, 2:1 - 0:1)
14.09.2019, 17:30 • KHNP Aréna • 2. kolo • Josef Prášek
Tipsport: 2.1 4.2 2.73 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.1 - 4.2 - 2.73
SK Horácká Slavia Třebíč – HC ZUBR Přerov
4:5
po prodl. (2:0, 0:3, 2:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Šťovíček (Michálek), 20. Tadeáš Král (Vodný), 42. T. Havránek (Šťovíček, Michálek), 51. Michálek (Šťovíček) – 21. Navrátil (R. Černý), 35. T. Sýkora (Hejcman, Číp), 38. Číp (Zbořil), 55. Krisl (Navrátil), 64. Hejcman
Karty:
Neproměněná penalta:
SK Horácká Slavia Třebíč:
Jekel (Do. Svoboda) – Jenáček, Nedbal, Forman, Padrnos, V. Čejka (C), Furch – P. Kratochvíl, Nedvídek, Psota (A) – Vodný (A), Šťovíček, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Michálek, Ferda – Podlaha.
Náhradníci:
Trenér:
HC ZUBR Přerov:
Petrásek (Šimonů) – Krisl (A), R. Černý, Kubeš, Zbořil (A), Weinhold, Čáp – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Moučka, Hejcman, Číp – Goiš, T. Sýkora (C), M. Kratochvil – Dufek, F. Dvořák, Süss – Indrák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Barek, Vrba – Bohuněk, Zedník
Diváci: 1973
1. třetina | ||||
10:43 | PRE | 2 | Dufek, podrážení | |
14:13 | PRE | 2 | Dufek, napadení | |
14:52 | TRE | 1:0 | Šťovíček (Michálek) | |
15:25 | PRE | 2 | Dufek, sekání | |
19:24 | TRE | 2:0 | Tadeáš Král (Vodný) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:16 | PRE | 2:1 | Navrátil (R. Černý) | |
32:49 | TRE | 2 | T. Havránek, sekání | |
34:04 | PRE | 2:2 | T. Sýkora (Hejcman, Číp) | |
37:27 | PRE | 2:3 | Číp (Zbořil) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:22 | TRE | 3:3 | T. Havránek (Šťovíček, Michálek) | |
46:35 | PRE | 2 | Navrátil, sekání | |
TRE | 2 | Havlát, sekání | ||
51:00 | TRE | 4:3 | Michálek (Šťovíček) | |
52:13 | TRE | 2+10 | Nedbal, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká P. Kratochvíl | |
54:07 | PRE | 4:4 | Krisl (Navrátil) | |
58:52 | TRE | 2 | Forman, podrážení | |
59:52 | TRE | 2 | V. Čejka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:46 | PRE | 4:5 | Hejcman | |
po prodl. |
Technika Brno – Č. Budějovice 12:00 0:5
Slavia – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 4:3
Hvězda Praha – Sparta 12:00 1:2
Vsetín – Třinec 12:00 3:4
Tábor – Pardubice 12:15 0:12
Chomutov – Plzeň 12:30 0:7
K. Vary – HC Litvínov 13:00 4:3
Poruba – Přerov 13:15 1:7
HK MD Šumperk – Olomouc 13:15 0:4
Kometa Brno – Vítkovice 13:30 2:5
Kobra – Třemošná 14:45 1:7
Zlín – Havířov 15:30 3:2
Kladno – PZ Kladno • po prodl. 15:55 4:3
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 6:0
59:52
58:52
52:13
46:35
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Robert Havlát – 2 min., sekání).
32:49
15:25
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Dufek – 2 min., sekání).
14:13
10:43