6:1

konec (2:0, 2:1, 2:0)

05.09.2019, 19:45 • Home Credit Aréna, Liberec • Skupina C • Jonáš Majtyka

Tipsport: 1.4 5.3 5.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Liberečtí i ve třetí periodě vstřelili dvě branky a po velmi povedeném výkonu vítězí 6:1. Díky tomu získávají první tři body do tabulky a zachovali si šanci na postup do play-off. Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek večera. (22:11:33)

59:59

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Filippi – 2 min., hrubost).

59:59

59:59 MAROSZ - 6:1

59:59

Liberec právě vstřelil branku!
A vteřinu před koncem tu máme ještě jednu branku! Radan Lenc přihrál zpoza brány ROSTISLAVU MAROSZOVI a ten z bezprostřední blízkosti procedil puk za záda Shanea Owena. Hned na to se na ledě strhla hromadná bitka, takže uvidíme ještě nějaká vyloučení. Asistence: Radan Lenc.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a pravděpodobně i zápasu.

57:46

Ani na jedné straně už v podstatě nejsou vidět šance.

55:53

Zápas už je de facto rozhodnut, Belfast už se ani moc do útoku nežene.

54:02

Giants jsou v plném počtu.

53:00

Tomáš Filippi přihrál Liboru Hudáčkovi na jeho obvyklou pozici. Slovenský útočník byl blízko hattricku, tentokrát ale mířil až moc přesně a rozezněl tyč!

52:02

Hra se teď hodně kouskuje. Tentokrát si Belfast nepohlídal střídání a obdržel dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

51:14

Roman Graborenko se dostal ke kotouči a poslal jej na druhou stranu kluziště. O chvíli později opustil Jan Šír trestnou lavici.

Dnešní utkání sleduje 3 314 diváků.

50:29

Tygři zatím zvládají nepříznivý počet hráčů na ledě s velkým přehledem.

49:21

Jan Šír (LIB) putuje na trestnou lavici za sekání.

47:26

Tým ze Severního Irska se snaží, defenziva Liberce je však velmi pevná.

45:15

45:15 LENC - 5:1

45:15

Tygři v oslabení střílí pátý gól! Tomáš Filippi vyslal do samostatného úniku RADANA LENCE, který povedenou kličkou mezi betony popáté zvýšil na 5:1 pro domácí. Asistence: Tomáš Filippi.

43:56

Liberečtí vyhráli vhazování ve své obranné třetině a vyhazují puk na druhou stranu hřiště.

6:1

Branky a nahrávky: 1. Hudáček (Derner, Birner), 9. Jelínek, 29. Zachar (Jelínek, Graborenko), 30. Hudáček (Vlach), 46. Lenc (Filippi), 60. Marosz (Lenc) – 25. Lake (Morgan)

Bílí Tygři Liberec: Peters (Schwarz) – Hanousek, Šmíd (A), Knot, Derner, Graborenko, Havlín – Hudáček, Bulíř, Birner – Lenc, Filippi, Marosz – Ordoš, Jelínek, Krenželok – Zachar, Musil, Vlach – Šír

Belfast Giants: Owen (Murphy) – Leonard, Mullen, Garside, Raine, Swindlehurst, Pelech – Reddox, Ward, Farnham – Hamilton, Lake, Wronka – Smotherman, Dupuy, Long – Morgan, Hook

Rozhodčí: Salonen, Šír – Ondráček, Špůr

Diváci: 3 314

00:39 LIB 1:0 Hudáček (Derner, Birner)
01:26 BEG 2+2 Pelech, napadení+napadení
04:18 LIB 2 Filippi, hákování
08:39 LIB 2:0 Jelínek