SHK LAPP Zlín – Mjøsa Pikes

3:2

po s.n. (3:1) (2:0, 0:2)

05.09.2019, 10:25 • PSG aréna, Zlín • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Ode mě je to z tohoto utkání vše, u dalších onlajnů se těším napočtenou. (11:19:29)
Nejlepší hráči utkání: Marian Ligda – Knut A. Nordstoga.
Zlín tedy vykročil za obhajobou titulu vítězně. Tým Mjosy zdolal 3:2 po samostatných nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým SHK LAPP Zlín.
Zlín zvládl nájezdové drama. O jeho triumfu rozhodl střelou do horní části branky MARIAN LIGDA.

Samostatné nájezdy začínají.
Zlín ve druhé půli neudržel vedení o dva góly. Na straně Mjosy se dvakrát krásně trefil útočník Morten Vaernes, kotouč dvakrát poslal do levé šibenice. Norové přitom vyrovnali v samém závěru při hře bez brankáře. O vítězi za stavu 2:2 budou muset rozhodnout samostatné nájezdy.

30:00

Druhý poločas skončil.

29:43

Zlínu nyní nevychází kombinace a nemůže se dostat do útočného pásma.

29:03

Mjøsa právě vstřelila branku!
Hostům risk vyšel. MORTEN VAERNES si najel před branku z pravé strany a trefil se prakticky do stejného místa jako před necelými pěti minutami. Puk zapadl do levého horního růžku mimo dosah Matouška.
Asistence: Lena Schroder.

28:26

Rauš se nedostal k puku v útočném pásmu, Norové to zkouší bez gólmana!

28:02

Běží poslední dvě minuty druhé poloviny utkání.

27:39

Další úspěšné vyhození Zapletala, tentokrát do střední třetiny.

27:14

Zapletal zvládl rychlostní souboj s Nordstogou a odpálil kotouč od klece Matouška.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Ligda (Joppa, Zapletal), 13. Z. Hábl (Joppa, Julina), rozh. náj. Ligda – 25. Vaernes, 30. Vaernes (Schroder)