05.09.2019, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina H • Klára Petrásková

Tipsport: 1.38 5.3 5.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek týdne a u dalších mačů CHL se těším na shledanou! (20:28:26)
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec – 14 (37)
Cardiff – 12 (26)
Duel je u konce! I když to vypadalo na jednoznačnou záležitost, nakonec jsme měli možnost sledovat ještě menší drama. Hradec totiž vedl pohodlně 4:0 a svého soka přehrával, jenže Cardiff se v druhé polovině třetiny vzepjal a během krátké chvíle vstřelil dvě branky. To ho dostalo na koně a domácí měli plné hokejky práce s bráněním, nakonec ale svůj náskok uhlídali. A ještě ho pojistili trefou do prázdné brány, po výhře 5:2 tedy odčinili předchozí porážku s Devils a dostali se na průběžné první místo skupiny H.

59:52

Blair Riley se hnal za dorážkou, domácí gólman mu ale gólovou radost nepovolil.

59:44

Marek Mazanec podržel střelu z pravého kruhu, ještě tedy proběhne buly po jeho levici.

59:09

Michael Gaspar ještě v závěru zápasu vyfasoval dvě minuty za držení a Cardiff tak má přesilovou hru.

58:41

58:41 BIČEVSKIS - 5:2

58:41

Hradec právě vstřelil branku!
Hra bez brankáře hostům ovoce nepřinesla, naopak Lvi završili bůra trefou do prázdné brány! Matej Paulovič měl ke kotouči i bráně blíže, předvedl ale pěkné gesto a jen posunul puk dozadu na MARISE BIČEVSKISE, který posléze nerušeně zasunul kotouč za čáru – 5:2. Asistence: Matej Paulovič, Rudolf Červený.

58:30

Ben Bowns je venku z brány, Cardiff hraje v power-play!

58:10

Sam Jardine si najížděl mezi kruhy, jeho akci ale přerušil rozhodčí, jenž odpískal ofsajd.

57:37

Philip Samuelsson nahodil puk do útoku, tam se k němu však jako první dostali protihráči.

56:46

Hradec se ale nechce jen stáhnout do obrany. Daniel Rákos nahrával z levého kruhu dobře postavenému spoluhráči v mezikruží, do přihrávky se ale vložila hostující hůl.

55:56

Do konce třetí třetiny zbývá něco přes čtyři minuty a je vidět, že hosté rozhodně ještě nic nevzdali. Bruslí za každým pukem a snaží se vymyslet nebezpečnou střelu.

55:02

Matej Paulovič si sjížděl před bránu na teč, jeho hokejku si ale puk nenašel.

54:41

Bryce Reddick našel v levé strany jenom lapačku Marka Mazance. Vhazovat se bude po jeho pravici.

54:11

Na ledě se hraje už pět na pět a je potřeba říci, že Cardiffské dvě vstřelené branky viditelně nakoply. Hosté totiž donutili domácí k zakázanému uvolnění a snaží se každý puk nacpat do brány.

53:07

53:07 SOINTU - 4:2

53:07

Cardiff právě vstřelil branku!
To je něco, Cardiff znovu udeřil a už je rozdíl ve skóre jen dvoubrankový! Hradečtí byli na ledě znovu v počtu tří útočníků a jediného beka, znovu také inkasovali. MATIAS SOINTU totiž získal prostor na levém kruhu a nekompromisně našel skulinu ve výstroji gólmana – 4:2. Asistence: Mike McNamee.

5:2

Branky a nahrávky: 10. Vincour (Jergl, Cibulskis), 14. Cingel (Rosandič), 43. Rákos, 47. Červený (Vincour, Smoleňák), 59. Bičevskis (Paulovič, Červený) – 53. Reddick (Haddad), 54. Sointu (McNamee)

Mountfield HK: Mazanec (Lukeš) – Samuelsson, Nedomlel, Cibulskis, Gaspar, Rosandič, F. Pavlík, Šalda – Jergl, Rákos, Smoleňák (C) – R. Pavlík (A), Cingel, Vincour – Červený (A), Bičevskis, Paulovič – Perret, Dragoun, Chalupa – Miškář.

Cardiff Devils: Bowns (Murdy) – Jardine, Reddick, Richardson (C), Fournier, Louis, McMonagle, Rutkis – Dixon, Marjamaki, Sointu – Linglet, McNamee, Pope – Bentivoglio, Haddad, Riley (A) – Duggan, Myers (A), Batch.

Rozhodčí: Stolc (AUT), Jeřábek (CZE) – Hynek, Lhotský (oba CZE)

Diváci: 2 499

09:06 CAR 2 McMonagle, podrážení
09:41 HKM 1:0 Vincour (Jergl, Cibulskis)
10:13 HKM 2 Rosandič, hákování
13:14 HKM 2:0 Cingel (Rosandič)