konec (2:0, 0:0, 0:1)

05.09.2019, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Ondřej Mach (@OndMach)

Tipsport: 1.15 8.0 8.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše, u nějakého jiného přenosu na shledanou. (19:36:42)
Máme tady konec dnešního přípravného utkání. Verva v něm porazila ústecký Slovan 2:1, domácí o výhře rozhodli v první třetině, kdy se prosadil Jarůšek a Hübl. Snížení Roubíka dvě minuty před koncem už přišlo pozdě.

59:49

Janus musel ve skrumáži puk přikrýt lapačkou. Zbývá jedenáct vteřin dnešního klání.
Dnešní utkání sleduje 1028 diváků.
Oddechový čas pro hosty.

59:37

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jarůšek – 2 min., držení).

59:27

Puk končí na ústecké střídačce, vhazovat se bude před brankou Petra Hamalčíka.

59:02

Chemici drží kotouč a snaží se útočit, na Zimním stadionu Ivana Hlinky to na drama nevypadá.

58:00

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Tak přeci jen! Tomáš Vildumetz viděl u levé tyče osamoceného JAROSLAVA ROUBÍKA, který jeho přihrávku snadno dopravil do prázdné branky. Asistence: Tomáš Vildumetz, Vladimír Brož.

57:39

Ondřej Procházka se v přečíslení rozhodl pro střelu na bližší tyč, tam byl ale připraven slovenský brankář Janus, jenž kotouč dokázal zkrotit.

57:11

Jan Myšák se poněkolikáte v dnešním duelu dostál k zajímavé ráně, ani tentokrát se mu ale nepodařilo skórovat. Hamalčík znovu předvedl jistý zákrok.

56:40

František Lukeš mohl přidat třetí branku, nedokázal však dorazit kotouč do odkryté branky!

55:52

Maršoun byl na zteči neúspěšný, hosté jsou však stále v mírném tlaku.

55:18

František Gerhát několikrát dorážel nahození Juraje Mikúše, brankář Ústí ale situaci zvládl.

54:33

Nepřesná nahrávka vyhání hosty z pásma. Ti jsou ale nyní aktivnějším týmem a snaží se snížit.

54:00

Utkání směřuje ke svému konci, v tuto chvíli to nevypadá, že by jej Ústí dokázalo zvrátit.

53:42

2:1

Branky a nahrávky: 4. Jarůšek (Ščotka, Kašpar), 7. Hübl – 58. Roubík (Vildumetz, Brož)

HC VERVA Litvínov: Janus (Honzík) – Jánošík, Ščotka, Říha, Baránek, Doudera, Trončinský – Lukeš, Hübl (A), Válek – Kašpar, Myšák, Jarůšek – Hanzl, Mikúš, Gerhát – Trávníček (C), Helt, Jurčík – Zygmunt

HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (Stahl) – Zelingr, Brož (A), Zukal, Zdvořáček, Málek, Weber, Zich, Müller – Severa, Roubík (C), Vildumetz – Maršoun, Pšenička, Procházka – Kalaj, Merta (A), Kružík – Bláha, Wojnar, Kordule