7:2

konec (0:0, 3:0, 4:2)

20.08.2019, 14:15 • Zimní stadion Olomouc • Kristýna Nováková

To je ode mě z plecharény vše, přeji pěkný zbytek úterního odpoledne. (16:16:15)
Ačkoli to v první třetině nevypadalo, nakonec jsme byli v plecharéně svědky gólových hodů. Ve třetí třetině se čtyřikrát prosadili domácí zásluhou Patrika Kusaka, Davida Stratila, Lajoše a Petra Ševčíka. Šumperk pak dokázal pouze korigovat stav na konečných 7:2 díky dvoubrankovému Fibigrovi.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:00

Spurný zastaven obráncem Šumperka takovým způsobem, že přišel o hokejku.

57:25

Hraje se v obranném pásmu Olomouce.

56:07

Olomouc právě vstřelila branku!
Hanáci jsou střelecky při chuti. Sedmý gól Kohoutů si připisuje PETR ŠEVČÍK. Asistence: Masare.

56:01

Dopředu jel Holcman, obtěžoval ho ale soupeř, a tak volil zadovku na Fasnera.

55:00

Hořejší rozehrál přímo na hokejku soupeře, žádné nebezpečí z toho však nevzešlo.

53:11

Mladí Draci právě vstřelili branku!
Šumperk proměňuje přesilovou hru a snižuje na rozdíl čtyř branek. Druhý gól utkání si připsal FIBIGR. Asistence: Netolický.

52:55

Vhazuje se před Hořejším.

52:21

Po menších dohadech na trestnou lavici odjíždí Mudrák (OLO).

52:11

Šumperský brankář chtěl vypíchnout kotouč hokejkou, ale pouze ho nasměroval na hokejku LAJOŠE, který neměl nejmenší problém soupeřova gólmana překonat.

51:18

Ofsajd Šumperka.

50:50

Havel zachytil rozehrávku Šumperka. Než se však dostal ke střele, odstavili ho dva hráč soupeře.

48:57

Domácí to ale nemusí mrzet – o chvíli později se puku zmocnil DAVID STRATIL a jeho střela ladně rozvlnila síť za brankářem Ryšavým. Asistence: Lajoš.

48:40

Masare se teď 3x ocitl ve velké šanci, ani jednu z nich se mu ovšem nepodařilo proměnit, a tak stav utkán zůstává stejný.

48:02

Ryšavý raději podržel kotouč pod svou lapačkou.

47:46

Holcmanova střela od modré byla zbrzděna hokejkou jednoho z šumperských beků.

7:2

Branky a nahrávky: 28. Fasner (Havel, L.), 30. Přidal, L. (Havel), 40. Havel (Holcman, L.), 42. Kusak (Radová, Hořejší), 49. Stratil (Lajoš), 53. Lajoš, 57. Ševčík (Masare) – 45. Fibigr (Šucha, Seidenglanz), 54. Fibigr (Netolický)

HC Olomouc: Hořejší – Stratil, Pekr, Nesvadba, Holcman, Drábek, Mudrák, Přidal Š., Přidal, L., Havel, Lajoš, Ševčík, Radová, Václavský, Masare, Fasner, Radkovský

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý – Koutecký, Minařík, Kareš, Pavličík, Seidenglanz, Blaško, Juřík, Slabí, Netolický, Janech, Fibigr, Šucha, Mann, Trögner, Panáček, Diviš, Haas, Burda

10:43 MDS 2 Ryšavý, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
17:27 OLO 2 Masare, podrážení
22:37 OLO 2 Václavský, hákování
25:08 MDS 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Kareš
26:27 MDS 2 Fibigr, podrážení
27:47 OLO 1:0 Fasner (Havel, L.)