2:6

nedohráno (1:3, 1:2, 0:1)

20.08.2019, 18:00 • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 2.36 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas skončil v 51. minutě po ataku jednoho z hráčů hostů. Oba týmy se již trousí do kabiny. Počítejme tedy patrně výsledek 2:6 z pohledu domácích hráčů jako konečný. (20:00:40)

50:13

Vyloučeni hostující Mario Lamoureux na 2+2 minuty za vysokou hůl a za hrubost a Dale Mitchell navíc obdržel trest ve hře za nesportovní chování.

50:13

Zápas předčasně končí! Oba týmy bez podání rukou míří do kabiny!

50:13

Jeden z hráčů hostů se nyní rozjel na rozhodčího Čápa, čároví rozhodčí měli plné ruce práce, aby jej udrželi v dostatečné vzdálenosti! Tohle bude jistě trest do konce zápasu!

50:13

Na ledě vznikla další rozmíška po zákroku hostujícího hráče, hlavní rozhodčí Jan Jílek bude nekompromisně vylučovat.

49:50

49:50 MITCHELL - 2:6

49:50

Drážďany právě vstřelily branku!
Do útočného pásma vnikl DALE MITCHELL, natlačil se až před Žajdlíka, kterého překonal bekhendovým pokusem nad rameno. Bez asistence.

49:30

Bittnerův pokus byl sražen k Vomáčkovi, jehož hosté dokázali čistě eliminovat.

48:52

Wiencekův bekhend až k Proskemu neprošel, podobně dopadla též Aubrechtova střela.

48:21

Hosté hrají v plném počtu.

47:54

Nikova střela od modré čáry byla sražena mimo.

47:30

Drážďanskému týmu se opět daří vyhodit.

47:08

Chrtkovo zakončení z levého křídla se mezi tyče nevešlo a domácí musí rychle zpátky.

46:55

Pokus o objetí branky domácím nevyšel, Proske byl u své tyčky včas.

46:38

Buchtela střílel od modré čáry, jeho pokus byl sražen mimo.

46:21

Vyloučen hostující Kevin Lavallée za vysokou hůl.

46:00

Hosté jsou v plném počtu, ubránili se bez větších potíží.

45:33

Při vlastním oslabení pálil z pravého křídla svižně Mitchell, Žajdlík si mezírku mezi betony pohlídal.

2:6

Branky a nahrávky: 5. Wiencek (Špaček), 22. Chrtek – 4. Ribnitzky (Jentsch, Rupprich), 6. Huard (Kramer, Knackstedt), 13. Mitchell (Biezais), 30. Knackstedt (Huard), 33. Lamoureux (Biezais), 50. Mitchell

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (33. Žajdlík) – Žůrek, Buchtela, Kunst, Aubrecht, Kovář, Niko, Fereta – Špaček, Šír, Wiencek – Dlouhý, Chrtek, Šeliga – Křepelka, Bittner, Šafařovský – Vomáčka.

Dresdner Eislöwen: Proske (Eisenhut) – Uplegger, Hanusch, Dotzler, Kramer, Zauner, Lavallée, Ribnitzky, Heyter – Ritter, Pielmeier, Walther – Huard, Knobloch, Knackstedt – Biezais, Lamoureux, Mitchell – Rupprich, Kiss, Jentsch.

Rozhodčí: Čáp, J. Jílek – Gabriel, Zmeškal