HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera

3:4

po prodl. (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)

20.08.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Kristýna Nováková

Dnes podvečer byl v plecharéně k vidění atraktivní zápas, který muselo rozhodnout až prodloužení. To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeju příjemný zbytek úterního večera. (20:04:54)

60:37

Vítkovice právě vstřelily branku!
Po přečíslení dva na jednoho se trefil RYŠAVÝ, který tak rozhodl o vítězství svého týmu. Asistence: Potočný

60:01

Ačkoli Vítkovice měly v posledních vteřinách hry dvě šance, stav zůstává 3:3 a uvidíme tak prodloužení.

59:21

Zápas nám pomalu spěje do prodloužení.

59:04

Hosté hrají v plném počtu.

58:40

Domácí už mají jen 30 vteřin ze své přesilovky. Zatím bez vážnější šance.

57:07

V závěru třetí třetiny mají domácí velkou příležitost – zahrají si další přesilovku. Potočný (VIT), jenž se provinil napadením, však má v obličeji krvavý šrám, a tak si jeho trest odpyká Krejsa.

57:00

Potočný poslal prudkou střelu, ta však orazítkovala jen mantinel.

56:21

Oba týmy se snaží zvrátit stav utkání na svou stranu.

55:20

Domácí kombinují v útočném pásmu.

54:49

Zakázané uvolnění Vítkovic.

54:00

Kalač nasměroval přihrávku na Tarnoczyho, jehož střelu Bartošák bez problémů pokryl.

52:50

Hráči bojovali o puk za olomouckou bránou. Úspěšnější v tomto snažení byli hosté, kteří také na Hasalu vyslali střelu. Olomoucký brankář ji skryl ve své lapačce.

51:53

Jeden z vítkovických útočníků se pokoušel vydolovat puk zpod lapačky Hasaly, což se samozřejmě nelíbilo olomouckým bekům.

51:27

Olomouc zakládá nový útok.

50:15

Jenže Vítkovicím se podařilo vyvézt puk a Věntus už míří na led.

3:4

Branky a nahrávky: 18. Kučera (Ministr, Tomajko), 31. Hlaváč (Štědrý, Hladiš), 43. Krupa (Štědrý) – 6. Bernovský (Potočný), 12. Ryšavý (Potočný), 28. Lednický (Bernovský), 61. Ryšavý (Potočný)

HC Olomouc: Hasala (Fajgl) – Hlaváč, Pírek, Mader, Groch, Vosátko, Štrbík, Hladiš – Ruda, Štědrý, Kalač, Ministr, Kučera, Tomajko, Krupa, Tarnoczy, Tichý, Horký, Rosecký

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Doliška) – Mrva, Fědor, Ryšavý, Potočný, Kylnar, Věntus, Zapletal, Bernovský, Lednický, Beránek, Bystroň, Machů, Krška, Gebauer, Vojtovič, Rajčan, Krejsa

05:20 VIT 0:1 Bernovský (Potočný)
09:30 VIT 2 Lednický, nedovolené bránění
11:50 VIT 0:2 Ryšavý (Potočný)
12:51 VIT 2 Bernovský, podrážení
17:43 OLO 1:2 Kučera (Ministr, Tomajko)
27:19 VIT 1:3 Lednický (Bernovský)