6:0
konec (0:0, 3:0, 3:0)
20.08.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Kateřina Kundertová
Tipsport: 1.3 5.8 5.9 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.3 - 5.8 - 5.9
Piráti Chomutov – SK Trhači Kadaň
6:0
konec (0:0, 3:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 21. Pitule (Žovinec, Rýgl), 38. Vrhel (Llewellyn, Sklenář), 40. Pařízek (Rudovský), 42. Blaha (Llewellyn, Sklenář), 44. Žovinec (Vrhel), 53. Llewellyn (Sklenář)
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Běhula (30. Altrichter) – Rýgl, Žovinec, Lang, Blaha, Štochl, Tejnor, Pařízek, Havel – Stloukal, Pitule, Rudovský, Sklenář, Vrhel, Llewellyn, Chrpa, Suchý, M. Svoboda, Tupý, T. Koblížek, J. Svoboda.
Náhradníci:
Trenér:
SK Trhači Kadaň:
Galuška (Štěpánek) – Trefný, Mert, Foltýn, Novák, Chalupa, Šilhán, Eliáš – L. Klíma, Kůs, Matýs, Šulek, Prymula, Zabloudil, Dubský, Rindoš, Müller, Planý, Hotěk, Machač.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petružálek, Grech – Belko, Pěkný
Diváci:
1. třetina | ||||
02:11 | KAD | 2 | Trefný, krosček | |
05:34 | KAD | 2 | Planý, sekání | |
11:01 | CHM | 2 | Llewellyn, hákování | |
16:32 | KAD | 2+2 | Trefný, vysoká hůl | |
18:45 | KAD | 2 | Foltýn, vysoká hůl | |
19:30 | CHM | 5+OK | Chrpa, hrubost+hrubost | |
KAD | 5+OK | Chalupa, hrubost+hrubost | ||
CHM | 2 | Chrpa, hrubost, odpyká J. Svoboda | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:22 | CHM | 1:0 | Pitule (Žovinec, Rýgl) | |
23:56 | CHM | 2 | Havel, krosček | |
26:56 | CHM | 2 | Stloukal, hákování | |
29:34 | CHM | 2 | J. Svoboda, podrážení | |
29:34 | CHM | -Altrichter +Běhula (Střídání) | ||
37:23 | CHM | 2:0 | Vrhel (Llewellyn, Sklenář) | |
37:46 | CHM | 2 | Pařízek, sekání | |
39:59 | CHM | 3:0 | Pařízek (Rudovský) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:28 | CHM | 4:0 | Blaha (Llewellyn, Sklenář) | |
43:17 | CHM | 5:0 | Žovinec (Vrhel) | |
44:49 | CHM | 2 | Štochl, držení | |
47:13 | CHM | 2 | Blaha, krosček | |
50:25 | KAD | 2 | Šilhán, hákování | |
52:08 | CHM | 6:0 | Llewellyn (Sklenář) | |
54:49 | CHM | 2 | Blaha, nedovolené bránění | |
59:11 | CHM | 2 | Pitule, hákování | |
Konec |
Mountfield HK – Vienna Capitals 16:00 5:1
Ústí n/L – Litoměřice 17:00 1:4
K. Vary – Soči • po prodl. 17:00 2:1
Třebíč – Jihlava • po s.n. (0:1) 17:30 2:3
Chomutov – Kadaň 17:30 6:0
Kladno – Plzeň 17:30 2:8
Havlíčkův Brod – Šumperk 18:00 6:3
Dvůr Králové n. L. – Žďár n/S • zrušeno 18:00 0:0
Jablonec n/N – Vrchlabí 18:00 1:4
Kolín – Nová Paka 18:00 5:7
Havířov – Vsetín 18:00 5:1
Frýdek-M. – Jastrzębie 18:00 3:7
Benátky n/J – Drážďany • nedohráno 18:00 2:6
Zlín – Olomouc • po prodl. 18:00 2:3
Kometa Brno – Třinec 18:00 3:6
Martin – Žilina • zrušeno 18:00 0:0
Mor. Budějovice – Tábor 18:30 5:8
59:11
54:49
50:25
47:13
44:49
37:46
29:34
26:56
23:56
19:30
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Chalupa – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
18:45
16:32
11:01
05:34
02:11