1:0
po penal. (3:4) (1:0)
01.08.2019, 20:45 • Stadion Gradski vrt, Osijek • 2. předkolo • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 1.77 3.49 5.28 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.77 - 3.49 - 5.28
NK Osijek – CSKA Sofia
1:0
po penal. (3:4) (1:0)
Branky: 28. Majstorović
Karty: 50. Žaper (OSI), 54. Bočkaj (OSI), 60. Škorić (OSI), 68. Mance (OSI) – 21. Bodurov (SOF), 39. Albentosa (SOF), 51. Sowe (SOF)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 20:23.
NK Osijek:
Ivušić – Škorić (C), Šutalo, Majstorović – Šorša, Žaper (91. Mioč), Pilj, Kleinheisler (46. Ljopa), Bočkaj – Marić, Mance (106. Marin).
Náhradníci: Malenica – Mioč, Špoljarić, Ljopa, Lončar, Šimunec, Marin.
Trenér:
CSKA Sofia:
Černiauskas – Bodurov (C), Albentosa, Tomás – Zaněv (64. Turicov), Bikel, Rodrigues, Malinov (79. Carey), Geferson – Fabbrini (104. Watt) – Sowe.
Náhradníci: Busatto – Turicov, Solomon-Otabor, Watt, Carey, Galabov, Antov.
Trenér:
Rozhodčí: Robert Schörgenhofer (AUT) – Markus Gutschi (AUT), Anel Beganovic (AUT)
Diváci:
První zápas: CSKA Sofia - Osijek 1:0
Astana – FC Santa Coloma 16:00 4:1
Ordabasy – Ml. Boleslav 16:00 2:3
Kajrat – H. Be'er Sheva 16:30 1:1
Constanta – Gent 17:00 2:1
Zorja Luhansk – Budućnost 18:00 1:0
KuPS – Legia 18:00 0:0
Universitatea Craiova – Honvéd • po penal. (3:1) 18:15 0:0
Riga FC – Piast Gliwice 18:30 2:1
Häcken – Alkmaar 18:30 0:3
Debrecín – Turín 18:30 1:4
Levski – Larnaka 18:30 0:4
Šeriff – Partizani 19:00 1:1
AEL Limassol – Aris Soluň 19:00 0:1
Apollon Limassol – Shamrock • po prodl. 19:00 3:1
Maccabi Haifa – Štrasburk 19:00 2:1
KÍ Klaksvík – Luzern 19:00 0:1
Malmö – Domžale 19:00 3:2
Dinamo Tbilisi – Gabala 19:00 3:0
Vaduz – Fehérvár • po prodl. 19:00 2:0
Jablonec – Pjunik 19:00 0:0
Zrinjski Mostar – Utrecht • po prodl. 19:00 2:1
Atromitos – Dunajská Streda 19:00 3:2
Neftçi Baku – Arsenal Tula 19:00 3:0
FK Liepāja – Norrköping 19:00 0:1
Ludogorec – Valur 19:30 4:0
Brøndby – Gdańsk • po prodl. 19:30 4:1
Niederkorn – Rangers 19:30 0:0
Esbjerg – Salihorsk 19:45 0:0
Gżira United – Ventspils 20:00 2:2
Olimpija Lublaň – Yeni Malatyaspor 20:00 0:1
FCSB – Alaškert 20:30 2:3
Frankfurt – Flora 20:30 2:1
Sturm Graz – Haugesund 20:30 2:1
Linfield – HB Tórshavn 20:45 1:0
Trnava – Loko Plovdiv 20:45 3:1
Osijek – Sofia • po penal. (3:4) 20:45 1:0
Aberdeen – Čichura 20:45 5:0
Partizan – Connah's Quay 21:00 3:0
Guimarães – Jeunesse Esch 21:00 4:0
Crusaders – Wolves 21:00 1:4
Stjarnan – Espanyol 21:15 1:3
106
104
91
79
64
46