0:1
konec (0:1)
01.08.2019, 19:00 • Toftir • 2. předkolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 8.73 4.66 1.41 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 8.73 - 4.66 - 1.41
KÍ Klaksvík – FC Luzern
0:1
konec (0:1)
Branky: 36. Voca
Karty: 87. Johannesen (KLK) – 77. Grether (LUZ), 90. Eleke (LUZ)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:14.
KÍ Klaksvík:
Joenssen – Danielsen, Brinck, Pavlovič, Simonsen – Sandmael, Hadžibulič, Andreasen, Bjartalid – Klettskaro, Johannesen
Náhradníci: Dosljak, Grytten, Johannesen, Olsen, Petersen, Turi
Trenér:
FC Luzern:
Muller – Schwegler, Lucas, Kneževič, Grether – Schulz (70. Arnold), Voca, Ndenge – Schurpf (63. Čakabadze), Eleke, Damhasaj
Náhradníci: Arnold, Cirkovic, Enzler, Čakabadze, Margiotta, Sidler, Tia
Trenér:
Rozhodčí: Strömbergsson – Hallin, Magnusson (SWE)
Diváci:
První zápas: Luzern - KÍ Klaksvík 1:0
Astana – FC Santa Coloma 16:00 4:1
Ordabasy – Ml. Boleslav 16:00 2:3
Kajrat – H. Be'er Sheva 16:30 1:1
Constanta – Gent 17:00 2:1
Zorja Luhansk – Budućnost 18:00 1:0
KuPS – Legia 18:00 0:0
Universitatea Craiova – Honvéd • po penal. (3:1) 18:15 0:0
Riga FC – Piast Gliwice 18:30 2:1
Häcken – Alkmaar 18:30 0:3
Debrecín – Turín 18:30 1:4
Levski – Larnaka 18:30 0:4
Šeriff – Partizani 19:00 1:1
AEL Limassol – Aris Soluň 19:00 0:1
Apollon Limassol – Shamrock • po prodl. 19:00 3:1
Maccabi Haifa – Štrasburk 19:00 2:1
KÍ Klaksvík – Luzern 19:00 0:1
Malmö – Domžale 19:00 3:2
Dinamo Tbilisi – Gabala 19:00 3:0
Vaduz – Fehérvár • po prodl. 19:00 2:0
Jablonec – Pjunik 19:00 0:0
Zrinjski Mostar – Utrecht • po prodl. 19:00 2:1
Atromitos – Dunajská Streda 19:00 3:2
Neftçi Baku – Arsenal Tula 19:00 3:0
FK Liepāja – Norrköping 19:00 0:1
Ludogorec – Valur 19:30 4:0
Brøndby – Gdańsk • po prodl. 19:30 4:1
Niederkorn – Rangers 19:30 0:0
Esbjerg – Salihorsk 19:45 0:0
Gżira United – Ventspils 20:00 2:2
Olimpija Lublaň – Yeni Malatyaspor 20:00 0:1
FCSB – Alaškert 20:30 2:3
Frankfurt – Flora 20:30 2:1
Sturm Graz – Haugesund 20:30 2:1
Linfield – HB Tórshavn 20:45 1:0
Trnava – Loko Plovdiv 20:45 3:1
Osijek – Sofia • po penal. (3:4) 20:45 1:0
Aberdeen – Čichura 20:45 5:0
Partizan – Connah's Quay 21:00 3:0
Guimarães – Jeunesse Esch 21:00 4:0
Crusaders – Wolves 21:00 1:4
Stjarnan – Espanyol 21:15 1:3
90+3
90+1
90
89
87
86
85
83
81
Střídání v týmu FC Luzern: ze hřiště odchází Hadžibulič, přichází Grytten.
79
77
75
72
70
69
67