Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

konec (1:1, 0:1, 3:0) Stav série: 2:2

29.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Finále • Ivan Hochman

54:53

Drtiči právě vstřelili branku!
Pět minut před koncem třetí třetiny vede Baník o dva góly! Ondřej Veselský zaměstnal Šoustala tvrdou střelou a brankář Velmezu musel vyjet ze svého obvyklého postavení, což hrálo do karet MARKU LINDNEROVI, který zasunul puk do brány! Asistence: Ondřej Veselský.

46:43

Hodonín využívá dlouhou pětiminutovou přesilovou hru a ujímá se vedení! Polák našel v prostoru před bránou DAVIDA JANÁSE, jenž parádně propálil hostujícího brankáře! Drtiči navíc pokračují v přesilovce. Asistence: Tom Polák, Petr Peš.

40:56

Povedené střídání DOMINIKA SMĚŘIČKY! Ten za vlastní bránou obral soupeře o kotouč, projel s ním celé hřiště a nekompromisně zakončil! Drtiči ve vlastním oslabení vyrovnávají na 2:2! Bez asistence.

35:03

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
Hosté mají herně navrch a drželi Hodonín pod tlakem. Z levého kruhu střílel Tomáš Střecha a trefil tyč, od níž se puk odrazil na DAVIDA KŘENKA, který byl na pravé straně a pohodlně dorážel do prázdné brány. Asistence: Tomáš Střecha, Pavel Ambrož.

13:32

Nyní už hosté vyrovnávají! Velké Meziříčí pokračovalo v útočení a puk se ocitl v předbrankovém prostoru, kde k němu měl nejblíž JAN BULA a přesnou střelou k tyči vsítil první gól svého týmu! Asistence: Tomáš Kochánek.

00:35

Domácí hokejisté vyhráli vhazování a ihned zaměstnali brankáře. Ten reagoval na Tomiho střelu, která trefila zadní mantinel a poté se k puku dostal ZDENĚK KUČERA, který dokázal překvapit Šoustala střelou do odkrytého prostoru. Asistence: Jakub Tomi, Jakub Sajdl.

4:2

Branky a nahrávky: 1. Kučera (Tomi, Sajdl), 41. Směřička, 47. Janás (Polák, Peš), 55. Lindner (Veselský) – 14. Bula (Kochánek), 36. Křenek (Střecha, Ambrož)

SHKM Baník Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Polesný, Veselský, Směřička, Tomi, Rýpar, Crlík, Sedlák, Rákoczy (A) – Kuba, Peš (A), Janás – Jajcay, Sajdl, Kučera (C) – Lidák, Polák, Venclík – Chalupa, Lindner

HHK Velké Meziříčí: Šoustal (Juda J.) – Slabý, Vlašín P., Burian, Ambrož, Šerý, Kochánek, Vondráček – Křenek, Matov, Střecha, Peschout, Juda M., Maštera, Pejchal, Bula, Sobotka, Roupec, Vlašín M., Strnad, Rozmarín

Rozhodčí: Honza, Volf – Czubaj, Zapletal