4:1

konec (2:0, 0:0, 2:1)

29.03.2019, 18:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • 1. kolo • Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 1.75 4.6 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První barážové kolo se neslo ve znamení domácích týmů, po výhře Chomutova vítězí také Pardubice. Těm velice pomohla šťastná branka z času 0:41, kdy si domácí hokejista srazil puk do vlastní sítě. Druhou branku přidalo Dynamo díky Schausovi v 16. minutě z přesilovky. Ve druhé části byl Motor aktivnější, jenže se mu nedařilo v koncovce, což se přeneslo i do třetí třetiny. Snahu hostů utnul ve 49. minutě Perret, jenž tři minuty před koncem přidal druhou trefu do prázdné branky. Čestným zásahem v poslední minutě korigoval stav na konečných 4:1 Endál. (20:28:28)

59:47

Po odpískané hře vysokou holí Dynama se ještě bude vhazovat ve střední třetině.

59:36

Pardubičtí hokejisté dohrávají zápas v útočné třetině, kde se už snaží udržet kotouč.

59:07

59:07 Lukáš ENDÁL - 4:1

59:07

České Budějovice právě vstřelily branku!
Hosté si na závěr prvního barážového duelu připisují alespoň čestnou branku, LUKÁŠ ENDÁL vypálil z levého kruhu přesně pod horní tyč a ukončil střelecké trápení Motoru. Asistence: Miloslav Čermák a René Vydarený.

58:38

Obránce Jandus neprošel do útočné třetiny před dobře zformovanou zateženou pardubickou obranu.

57:54

Plášilova rána od modré na branku neprošla, boj o puk probíhá u pravého mantinelu.

56:50

56:50 Jordann PERRET - 4:0

56:50

Dynamo právě vstřelilo branku!
Hostům nepomohla ani hra bez brankáře, navíc prázdné branky využil při střele ze středního pásma JORDANN PERRET a připsal si dnes již svou druhou trefu. Asistence: Jan Kloz.

56:24

Motor to zkouší v šesti hráčích v poli, Kváča zamířil na střídačku!
Dnešní utkání sleduje 9106 diváků.

55:29

Babka posunul na levé straně puk za sebe na Kutláka, ten si s ním najel více na střed hřiště, Kacetl však na jeho střelecký pokus dobře viděl a dokázal zakročit.

54:43

Sýkora zkusil vypálit příklepem ze střední třetiny, jenže netrefil bránu.

53:32

Budíkovu střelu z levé strany Kváča jen vyrazil před sebe, pardubický obránce si puk dojel, ale nedokázal ho zasunout k levé tyči.

52:51

Kváča zakročil proti střele z pravého kruhu, nyní to vypadá, že už je snaha Motoru výrazně oslabená.

52:22

Bradley protečovával puk na bránu, Kacetl raději přerušil hru. Následuje poslední komerční přestávka.

51:35

Špatná rozehrávka Pýchy z vlastního pásma o levý mantinel končí zakázaným uvolněním.

51:09

Hosté už to začínají zkoušet z každé pozice, brankář Kacetl je ale neustále pozorný.

4:1

Branky a nahrávky: 1. Hovorka (Rolinek, Mandát), 16. Schaus (Rolinek), 49. Perret (Budík, Marosz), 57. Perret (J. Kloz) – 60. Endál (Čermák, Vydarený)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Holland, Eklund, Schaus, Mikuš, J. Zdráhal, Budík, Porseland – P. Sýkora, Ihnačák, M. Kratochvil – Hovorka, Mandát, Rolinek – L. Horký, Poulíček, Machala – J. Kloz, Marosz, Perret.

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Strmeň) – M. Jandus, Vydarený, Plášil, Kutlák, Pavlin, Pýcha, Kachyňa – Heřman, R. Přikryl, Čermák – Endál, Gilbert, M. Novák – Z. Doležal, Bradley, Karabáček – Babka, Dančišin, Doktor.

Rozhodčí: Bejček, Hejduk – Brejcha, Jelínek