Mládežnické mistrovství České republiky - starší žáci

2:3

po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

29.03.2019, 17:00 • Ostravar Aréna • Filip Krůza

Ode mne je to z Vítkovic již vše. Přeji pěkný zbytek dne a u dalšího textového přenosu opět na počtenou. (19:21:33)
Závěr zápasu ještě provázely protesty hokejistů a realizačního týmu Mladé Boleslavi.
Utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi je za námi. Vítkovičtí o svém vítězství rozhodly ve dvojnásobném přesilové hře v prodloužení díky Matěji Štiakovi.

64:34

Vítkovice právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto! MATĚJ ŠTIAK tečoval střelu od modré hned po buly a získává pro Vítkovice bod navíc.

64:29

Oddechový čas pro domácí. Vítkovice budou hrát půlminutovou přesilovou hru pět na tři!

64:29

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Vochvest – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Král – 2 min., nesportovní chování).

63:53

Dominik Petr opět předváděl svou technickou vybavenost, ovšem poté byl zbaven puku a tvrdě sestřelen.

63:18

Král v souboji s protihráčem vychýlil vítkovickou bránu ze svého postavení.

62:25

Matěj Štiak pelášil na brankáře, ovšem byl zastaven dvěma vracejícími se obránci.

61:18

Ani na podruhé to Petrovi po levé straně nevyšlo, ovšem ani mladoboleslavští si zatím nedokázali vytvořit žádnou pořádnou šanci.

60:46

Petr jen protečoval kotouč do útočného pásma, tam jej opět zmocnili hokejisté soupeře.

60:01

Mladá Boleslav dokázala v závěru třetí třetiny srovnat stav utkání na 2:2. V nejbližších chvílích nás tedy čeká prodloužení.

60:00

59:16

Skryté zakončení Dominika Petra z vrcholu levého kruhu odrazil Frost vyrážečkou do rohu.

58:09

Matěj Štiak nastřelil z úhlu z pravého křídla jen boční síť mladoboleslavské brány.

57:43

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Boleslav sice svou dlouhou početní výhodu zazdila, nicméně jí to nemusí vůbec vadit. Kotouč se odrazil na levý kruh k PATRIKU KRÁLOVI, který následně poslal puk do levé části brány mimo dosah brankáře Smolky! Bez asistence.

2:3

Branky a nahrávky: 20. Vochvest (Sporysch), 58. Král – 25. Petr (Bialy), 32. Handl (Kršík, Milata), 65. Štiak

BK Mladá Boleslav: Forst (Hora) – Halman, Vlasák, Kredba, Fiala, Průšek, Vochvest, Hlinský – Vítek, Hradec, Šimon, Lisler, Hart, Steklý, Šindelář, Sporysch, Hlubuček, Král, Mizera

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Antoníček) – Lazár, Pavič, Kočí, Chaloupka, Bialy, Fibigr, Kršík – Grulich, Glas, Štiak, Matějka, Handl, Kalandra, Hanák, Krčmářský, Milata, Pavelec, Petr, Moravec

Rozhodčí: T. Cabák – L. Blaževič, F. Návrat

02:32 VIT 2 Bialy, podrážení
08:24 VIT 2 Pavelec, faul kolenem
14:19 MBL 2 Vochvest, napadení
17:19 MBL 2 Vochvest, napadení
19:46 MBL 1:0 Vochvest (Sporysch)