Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj

6:5

konec (3:1, 2:3, 1:1) Stav série: 1:1

22.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Finále • Ivan Hochman

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký víkend. Na počtenou! (20:24:10)
Třetí třetina přinesla gól na každé straně. Zdeněk Kučera uklidnil svůj tým brankou z 47. minuty. O deset minut později ještě zdramatizoval závěr utkání Martin Pejchal, nicméně Drtiči si vedení pohlídali a vítězí 6:5! Stav finálové série je tedy vyrovnán na 1:1!

59:56

Kotvan chytil střelu, puk přenechal spoluhráči a ten vyhodil puk. Hostující hráč jej ještě tečoval, rozhodčí se pak nedomluvili na verdiktu o zakázaném uvolnění a nakonec se vhazuje ve středním pásmu.

59:47

Hodonínští hráči podrželi puk u mantinelu pod střídačkou, bude se znovu vhazovat na stejném místě.

59:33

Kotvan našel puk v lapačce, navíc se píská hra vysokou holí pro HHK a vhazuje se ve středním pásmu blíže hodonínské branky.

59:19

Kotvanovi vypadl po střele puk, hosté pokračují v útočení!

59:07

Horáci nahodili puk do pásma, Hodonín jej opět posílá na icing.

58:58

Tomáš Střecha trefil obránce, puk se dostal do středního pásma.

58:44

Oddechový čas pro domácí.

58:44

Hosté jsou velice nepříjemní a drží Drtiče pod tlakem. Ti se museli vysvobodit zakázaným uvolněním.

58:10

Polesný odzbrojil Vojtěcha Mašteru za domácí brankou, Drtiči ale následně vyhodili na zakázané uvolnění.

56:24

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
Ale pozor! Horáci snižují, ovšem s tímto rozhodnutím nejsou někteří hodonínští hráči ani příznivci spokojení. MARTIN PEJCHAL se dostal k dorážce a poslal puk do brankoviště, kde jej Kotvan sice chytil, podle rozhodčích ale až za brankovou čárou a stav utkání je tedy 6:5! Asistence: Pavel Ambrož.

56:08

Michal Vlašín byl nyní dvakrát blízko ke skórování! Poprvé tečoval puk těsně vedle, podruhé trefil tyč!

55:24

Teď se Velmez dostal do pásma a jeho hráči mohli hned třikrát vystřelit, ale všem nešťastně puk odskočil od hokejky.

6:5

Branky a nahrávky: 1. Janás (Polesný), 12. Chalupa (Lindner, Lidák), 19. Lindner (Venclík), 27. Kučera (Sajdl, Směřička), 33. Janás (Polák, Peš), 47. Kučera (Sajdl, Směřička) – 18. Tomáš Střecha (Matov, Křenek), 24. Filip Střecha (Peschout, Maštera), 33. Bula (Strnad, Pejchal), 36. Tomáš Střecha (Petr Vlašín), 57. Pejchal (Ambrož)

SHKM Baník Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Polesný, Veselský, Směřička, Lidák, Sedlák, Crlík, Rýpar, Výmola – Polák, Peš (A), Janás – Tomi, Sajdl, Kučera (C) – Venclík, Jajcay, Lindner – Chalupa

HHK Velké Meziříčí: Šoustal (Juda) – Slabý, Vlašín, Šerý (A), Kochánek, Burian (C), Ambrož, Šimka, Vondráček – Křenek (A), Matov, Střecha T. – Pejchal, Bula, Sobotka – Peschout, Střecha F., Maštera – Roupec, Vlašín, Strnad

Rozhodčí: Blaha, Kovařčík – Halás, Poláček