Mládežnické mistrovství České republiky - starší žáci

HC Sparta Praha – HC Plzeň 1929

5:2

konec (0:1, 2:1, 3:0)

29.03.2019, 12:00 • Ostravar aréna • Klára Bártková

První gól zápasu dával plzeňský Hájek, ve druhé třetině Sparta zásluhou Odehnala vyrovnala, po něm se trefil Vašíček, který Spartu poslal do vedení – 2:1. Ale ještě ve druhé třetině Plzeň dokázala vyrovnat, prosadil se Křemen. Ve třetí třetině se dvakrát trefil Křišťan a do prázdné branky dával na 5:2 Žmola. Sparta si tak připisuje druhou výhru v turnaji, Plzeň nezískala ještě ani jednu. (14:01:01)

59:10

Bílek se snažil dorážet do brány, ale Přikryl si bránu dobře pohlídal.

58:10

Plzni se nedaří dostat se přes střední pásmo.

Sparta právě vstřelila branku!
Plzeň v útočném pásmu přišla o kotouč, kterého se zmocnil JAKUB ŽMOLA, ten se přes celé hřiště trefuje do prázdné brány. Asistence: David Šeba, Odehnal.

55:02

Hosté to zkoušejí bez brankáře.

55:01

Domácí Nistribenko vyloučen za podrážení.

55:01

Oddechový čas pro hosty.

54:36

Zakázané uvolnění Plzně.

54:36

54:25

Spartě se podařilo vyhodit kotouč k Hnízdilově bráně.

53:46

Přikryl si připisuje další zásah.

53:37

Tvrdou střelu Lučana Přikryl schovává do lapačky.

5:2

Branky a nahrávky: 32. Odehnal (Pospíšil), 33. Vašíček (Stepanchuk), 43. Křišťan (Vašíček), 50. Křišťan (Vašíček, Stepanchuk), 57. Žmola (Šeba, Odehnal) – 18. Hájek, 37. Křemen (Lučan)

HC Sparta Praha: Přikryl (Hrabal) – Klička, Šimák, Nistribenko, Marton, Šeba, Bartoň – Crosby, Stepanchuk (A), Vašíček, Odehnal (C), Burda, Křišťan, Šrámek, Pospíšil (A), Knox, Žmola

HC Plzeň 1929: Hnízdil (Mečl) – M. Beer, Sochor, Lučan (A), Hromádka, E. Beer, Štulc – Hájek, Bílek, Hofrajtr, Hořejší (A), Mazanec (C), Komínek, Havlíček, Křemen, Kaiser, Jiříček, Melich

Rozhodčí: M. Rapák – O. Veselý, M. Pliska