15.02.2019, 20:30 • Stadion Miejski, Gliwice • 22. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.41 2.98 3.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:22:56)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:7.
Je konec. Piast dnes vyhrál na domácí půdě jasně 4:0. V 19. minutě se Jorge Félix dostal do velké šance, ale jeho hlavička skončila jen na tyči. Ve 31. minutě se už domácí radovali, jelikož se trefil hlavou k levé tyči Piotr Parzyszek. V 53. minutě se po komické situaci nakonec prosadil Jorge Félix. V 66. minutě vstřelil parádní branku z přímého kopu Mikkel Kirkeskov a nakonec v 70. minutě završil gólový účet Joel Valencia. V poslední minutě nastavení mohli dát hosté gól z penalty, ale tu Tiba neproměnil.

90+3

90+3

90+3. Pedro Tiba (LPO)

90+3

Hosté nakonec ani z pokutového kopu nedávají gól a dnešní zápas se jim hodně nepodařil! Penaltu si vzal Pedro Tiba, který zakončil k pravé tyči, ovšem tam šel i brankář Plach, který vyrazil balón a zachraňuje čisté konto!

90+2

90+2. Penaltový faul domácích.

90+2

Byla nařízena penalta pro Lech Poznaň. Nakonec je tomu tak! Joao Amaral šel po souboji s obráncem k zemi a hosté tak mají možnost vstřelit jediný gól z pokutového kopu.

90+1

Rozhodčí nyní přerušil hru a jde se podívat na video, jelikož dostal signál od videorozhodčího, kterému se souboj ve vápně domácích nezdál a možná se dočkáme penalty ve prospěch hostů.

89

Stále jsou u míče Gliwice, které ho bezpečně drží na své polovině hrací plochy.

87

Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Jorge Félix, přichází Gerard Badía.

86

86. Łukasz Trałka (LPO)

86

Łukasz Trałka sejmul protihráče uprostřed hřiště a uviděl žlutou kartu.

85

Domácí se dopustili faulu ve středu hřiště.

84

Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Joel Valencia, přichází Tomasz Jodłowiec.

83

Zápas se už spíše jen dohrává, jelikož o vítězi je rozhodnuto.

81

Hostující hráč Marcin Wasielewski zůstal po souboji s protihráčem ležet na trávníku a hra je přerušena.

80

Ovšem nakonec z této standardky nic nebylo, protože se domácí hráč dopustil faulu.