Australská A-League

Wellington Phoenix FC – Melbourne Victory FC

1:1

konec (0:0)

15.02.2019, 07:35 • Wellington Regional Stadium, Wellington • 19. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.79 3.58 2.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (09:29:06)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 13:12. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:12.
Je konec. Dnešní duel přinesl remízu 1:1, která je zasloužená, protože zápas byl velice vyrovnaný. První branky jsme se dočkali až v 57. minutě, o kterou se postaral Krishna. Ovšem vedení domácím dlouho nevydrželo, jelikož v 66. minutě proměnil pokutový kop Honda. Posléze byla hra stále vyrovnaná a nějaké tutovky jsme se nedočkali.

90+4

90+4

Následně sice přišel centr do vápna, ale ten nebyl nijak nebezpečný.

90+4

Hosté nyní získali autové vhazování na polovině soupeře.

90+3

Opět si Phoenix vytvořil šanci pro střelu, ale ta byla zblokována obráncem Melbourne.

90+2

Domácí mužstvo sice získalo volný kop, ale ten letěl jen do rukou připraveného Thomase.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Ovšem s rohem si hosté bez problému poradili.

89

Wellington získal rohový kop, když centr z levé strany byl zblokován hostujícím obráncem.

88

Domácí hráč se sice dopustil faulu, ale následná standardka Melbourne nic nepřinesla.

87

Střídání v týmu Wellington Phoenix FC: ze hřiště odchází Mandi, přichází Brugess.

86

Melbourne mělo k dispozici další rohový kop, ale následné zakončení letělo jen nad bránu Wellingtonu.