Australská A-League

Newcastle Jets FC – Melbourne City FC

3:1

konec (1:0)

15.02.2019, 09:50 • McDonald Jones Stadium, Newcastle) • 19. kolo • Michal Raška

Tipsport: 3.64 3.51 1.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (11:48:08)
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:10.
Je konec! Newcastle dnes na své půdě porazil favorizované Melbourne 3:1. Ve 22. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Jair, který se po centru z pravé strany prosadil hlavičkou. V 55. minutě ovšem srovnal Maclaren. Patnáct minut před koncem po velké chybě hostujícího obránce se prosadil Champness a poslal domácí zpět do vedení. V 79. minutě zvýšil náskok O'Donovan. Hosté se následně nemohli dostat do nějaké šance.

90+3

90+3

Centr hostů skončil jen za bránou Newcastlu a je konec.

90+2

Melbourne sice je u balónu, ale nedokáže se dostat do vápna soupeře.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89

Následná rána domácího borce letěla jen vedle hostující brány.

88

Žlutou kartu dostává Adelson (Newcastle Jets FC).

87

Domácí drží balón na polovině soupeře a o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto.

85

Domácí se vydali do rychlého útoku, který ale nakonec nic nepřinesl.

84

Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Harrison, přichází Wales.

83

Schenkeveld se dopustil faulu ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

82

Ovšem následné zakončení hlavou skončilo jen vedle hostující svatyně.

81

Newcastle nyní získal rohový kop z levé strany.

80

80. Roy O'DONOVAN - 3:1

80

Newcastle právě vstřelil branku!
Domácí mužstvo jde už do dvoubrankového vedení a jsou velmi blízko k zisku tří bodů! Champness parádně posunul balón na ROYE O'DONOVANA, který následně zakončil přesně k pravé tyči. Asistence: Champness.