1. liga play-off (SR)

TSS GROUP Dubnica – HC 19 Humenné

5:2

konec (2:1, 1:0, 2:1) Stav série: 2:0

02.02.2019, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • Čtvrtfinále • Info o důležitých událostech (Viktor Kalinács) sk

Dubnica dnes drámu nepripustila a v tretej tretine si ešte poistila triumf. Po dvoch zápasoch tak v sérii vedie vyššie nasadené MHK už 2:0.

Séria sa presúva do Humenného, kde sa bude hrať tretie stretnutie v utorok 5. februára. (20:19:05)

56:53

Dubnica dáva gól! Prichádza gólová bodka, RONALD DVONČ upravuje na 5:2. Asistenciu na gól si pripísal aj brankár Daniel Gibl.

Asistencie: Daniel Gibl, Dominik Kanaet.

56:04

Oddychový čas hostí.

56:00

Dnešné stretnutie sleduje 739 divákov.

53:54

Dubnica dáva gól! MAXIM VESHUTKIN dáva všetkým starostiam zbohom, presilovka o dvoch hráčov využitá po 21 sekundách.

Asistencie: Róbert Krajči, Ján Jarábek.

53:33

Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Denis Markuš – 2 min., napadnutie).
Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Filip Vaško – 2 min., podrazenie).

51:20

Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Roman Žitný – 2 min., napadnutie).

50:14

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Vladimír Kútny – 2 min., podrazenie).

48:28

Humenné dáva gól! No, žeby sa opakoval včerajšok? SERGII BABYNETS strieľa kontaktný gól zhruba jedenásť a pol minúty pred koncom riadneho hracieho času.

Asistencie: Martin Krajňák, Vladislav Solomonchak.

43:45

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Denis Rehák – 2 min., podrazenie).

40:32

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Enrik Švec – 2 min., hákovanie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Domáci si mierne navýšili vedenie a sú len dvadsať minút od získania mečbalu vo štvrťfinálovej sérii. Preberú sa Humenčania rovnako, ako v poslednej tretine včerajšieho zápasu?

40:00

Druhá tretina sa skončila.

35:59

Dubnica dáva gól! Autorom gólu z trestného strieľania je VLADIMÍR LANTOŠ. Považania vedú o dva zásahy a sú blízko druhému triumfu v sérii.