DHL Extraliga juniorů

Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha

3:4

konec (1:1, 0:3, 2:0 - N 0:1)

02.02.2019, 16:00 • Svijanská Aréna, Liberec • 18 • O pořadí v play-off • Jonáš Majtyka

Liberečtí sice podali statečný výkon, na Spartu to ale dnes nestačilo. Pražané berou maximální počet bodů a návrat do hlavního města bude tak velmi veselý. Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek sobotního večera. (18:15:21)

60:41

Sparta právě vstřelila branku!
Pražané berou i bonusový bod! PATRIK PRYMULA nabral rychlost, obešel domácího obránce a ranou do horního rohu završil svůj hattrick. Bez asistence.

60:01

Sparta nakonec udržela své vedení a z města pod Ještědem si odveze minimálně tři body. Po krátké pauze bude následovat nadstavba.

59:39

Tygři se sami připravili o útočné pásmo.

59:24

Pražané vyhazují do středního pásma.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, domácí stále tlačí Spartu v její obranné třetině a snaží se o vyrovnání.

57:55

Liberečtí už se radovali z gólu. Petr Had ovšem od modré čáry mířil pouze do tyče, od které se kotouč odrazil k hostujícímu brankáři.

56:24

Nyní Tygry podržel Pavel Čajan, jenž ramenem vyrazil jedovatou ránu Dominika Arnošta.

55:13

Dělovku Adama Starého kdosi nebezpečně tečoval těsně před Cichoněm. Puk si to ale naštěstí pro Pražany namířil těsně nad břevno.

54:21

Tygři ještě více přidali na aktivitě, na vyrovnání mají necelých šest minut.

52:37

Liberec právě vstřelil branku!
A už je to jen o gól! Adam Starý vyslal kotouč na bránu a Oldřich Cichoň jeho jedovatý pokus pouze vyrazil. V následné skrumáži se nejlépe zorientoval JAN KŘEPELKA, jenž propasíroval puk za brankovou čáru. Ještě to bude zajímavé! Asistence: Adam Starý, Adam Liška.

50:32

Vojtěch Strnad poslal kotouč před bránu, kde číhal Petr Šafařovský. Tomu však hostující obránci nedovolili ani zakončit.

49:38

V plném počtu je už i Sparta.

49:20

Severočeši už jsou kompletní a mohou začít se svými plány na vyrovnání.

48:33

Adam Liška je na ledě, hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách.

3:4

Branky a nahrávky: 3. Jansa (Jiruš, Nezbeda), 41. Cikhart (Šeliga), 53. Křepelka (Starý, Liška) – 13. Prymula, 27. Prymula (Rubeš, Dani), 27. Rubeš (Prymula, Dani), 37. Rubeš (Prymula, Dani), 61. Prymula

Bílí Tygři Liberec: Čajan (Novák) – Starý, Šedivý, Adamec, Charvát, Had, Kollert – Křepelka, Šafařovský, Jansa, Strnad, Jiruš, Nezbeda, Liška, Cikhart, Vomáčka, Šeliga

HC Sparta Praha: Cichoň (Dlouhý) – Krutil, Bláha, Havlín, Prchal, Tomek – Prymula, Dani, Slavíček, Obadal, Rubeš, Kuracina, Arnošt, Gluzman, Čech

Rozhodčí: Pilný – Pechánek, Roischel

02:56 LIB 1:0 Jansa (Jiruš, Nezbeda)
04:03 LIB 2 Cikhart, hákování
05:09 SPA 2 Havlín, vysoká hůl
12:20 SPA 1:1 Prymula
16:45 LIB 2 Starý, hákování