Česká para hokejová liga

HC Sparta Praha Sledge – SKV Sharks Karlovy Vary

3:1

konec (1:0, 1:0, 1:1)

02.02.2019, 14:30 • Škoda Icerink, Praha-Strašnice • 13. kolo • Martina Martinková

Loučím se s vámi a příjemný zbytek soboty. (16:48:56)
Sparta dokázala zvítězit proti Karlovým Varům za tři body, čímž si zajistila postup do semifinále i přes dnešní neočekávané vítězství Olomouce nad Zlínem.

44:41

Sparta na závěr zaváží puk do útočné třetiny a zkusí ještě střelu.

44:00

Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Lukáš Michalčín – 2 min, držení).

43:46

Další skvělý zákrok Macha, Frolík nepříjemně dorážel před bránou, jenže bez úspěchu.

43:17

Pražané bojují v útočné třetině, nechtějí dopustit dramatickou koncovku.

42:43

Rozehrávka Sparty přes dvě pásma mířila přímo na Macha, kotouč dojížděl ještě Novotný, jenže karlovarský gólman raději puk podržel.

41:12

Novotný zkusil střelu zespodu levého kruhu, puk zalehl brankář Mach.

40:55

Spartě se podařilo zastavit tažení hostů a sama chce jít kupředu.

39:36

Vápenka zkušeně nejprve zneškodnil střelu po buly a následně raději přikryl puk, aby předešel dorážkám.

39:10

Karlovarští nechtějí dát dnešnímu soupeři vítěztsví zadarmo, Sparta bude muset ještě zabojovat, hosté se dostávají více a více ke slovu.

38:00

Žraloci právě vstřelili branku!
Tak nakonec hosté dokázali svůj tlak přetavit v gól, na 1:3 snižuje LUKÁŠ KARAFIÁT po kombinaci v útočné třetině. Asistence: Lukáš Michalčín.

37:46

Asi největší šance Žraloků za zápas. V přečíslení zahrozil Haas a Michalčín, Vápenka ale drží čisté konto.

36:19

Wágner nahodil puk na bránu, kde ho dorážel Forgo, nicméně Vápenka celou situaci dobře přečetl a neinkasuje.

35:17

Vápenka musel čelit střele okamžitě po buly, k jeho štěstí kotouč šel mimo branku.

34:23

Sparta právě vstřelila branku!
Z protiakce se prosazují potřetí v zápase sparťané. Po několika šancích ve druhé třetině se na JIŘÍHO RAULA štěstí usmálo, když prostřelil Macha z předbrankového prostoru. Asistence: Jan Zapletal.

34:01

Forgo chtěl jít sám kupředu, ale domácí hráči se včas vrátili a zastavili ho.

3:1

Branky a nahrávky: 1. Zapletal, 16. Novotný (Krupička), 35. Raul (Zapletal) – 38. Karafiát (Michalčín)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Raul (A), Zapletal – Krupička (C), Novotný, Frolík, Ohar, Nachtigalová, Pšenčík

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner (C) – Michalčín, Schneider, Forgo (A), Haas, Kovářík, Karafiát

00:49 SPS 1:0 Zapletal
15:37 SPS 2:0 Novotný (Krupička)
34:23 SPS 3:0 Raul (Zapletal)
38:00 KVS 3:1 Karafiát (Michalčín)
44:00 KVS 2 Michalčín, držení