Extraliga dorostu

HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha

6:3

konec (3:1, 1:0, 2:2 - N 0:1)

02.02.2019, 12:30 • Home Monitoring Aréna • Nadstavba A • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního dne se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou. (14:39:44)
Je dobojováno. Hosté dokázali urvat alespoň jeden bod, který vystřelil povedenou střelou v prodloužení Marek Vlasák. Škodovka byla po většinu zápasu lepším celkem a po zásluze získala tři body po šedesáti minutách. Utkání muselo bavit a fanoušci odejdou domů s dobrým zážitkem.

62:31

Slavia právě vstřelila branku!
Hosté nabídnutou přesilovku čtyři na tři. Brankář Bočan předvedl fantastický zákrok proti střele Slavíčka, na dorážku MARKA VLASÁKA už byl krátký. Asistence. Šimon Slavíček.

62:09

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Šiler – 2 min., podrážení).

61:50

Na druhé straně Tomáš Václavík poslal svou střelu jen do betonu Pittra.

61:30

Adam Srdínko se probíjel přes obránce, ale zakončit nedokázal.

60:46

Matěj Korčák při své střele zlomil hokejku.

60:01

Je rozhodnuto. Plzeň vítězí v dramatickém utkání 6:3 a získává na svůj účet tři body. Ve tře je ovšem ještě jeden o který se bude bojovat za malou chvíli v prodloužení.

59:30

Jakub Šiler jen vyprášil beton Pittra.

58:01

Plzeň právě vstřelila branku!
Tak to se jen tak nevidí. Brankář Pittr už spěchal na střídačku, ale plzeňští se v ten moment dostali na puk. TOMÁŠ VÁCLAVÍK hovystřelil od vlastní modré čáry a vracejícímu brankáři puk přeskočil vlastní hokejku. Asistence: Petr Hauser.

58:01

Hlasatel právě oznámil poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:15

Indiáni drží kotouč na svých hokejkách.

56:19

Bočan kryje ránu Slavíčka ve své výstroji.

55:27

Jak se zdálo, že je utkání rozhodnuté, tak teď doslova hráči Slavie po ledě létají.

54:19

Bočan v plné permanenci. Hosté teď zkoušejí střílet ze všech pozic.

53:50

Dominik Plecitý promáchl na modré čáře, ale své zaváhání dokázal včas napravit.

6:3

Branky a nahrávky: 3. Kupčo (Václavík, Soukup), 13. Korčák (Holý), 18. Hauser (Korčák), 34. Václavík (Korčák), 42. Korčák (Hauser, Jiříček), 59. Václavík (Hauser) – 8. Hofmann, 52. Hofmann (Rulc, Srdínko.), 53. Rulc (Slavíček), 63. Vlasák (Slavíček)

HC Škoda Plzeň: Bočan (Vondraš) – Jánský, Jiříček (A), Plecitý, Špaček, Páník (C), Houdek – Hauser, Korčák, Dvořák, Dáňa (A), Soukup, Holý, Václavík, Šiler, Kupčo

HC Slavia Praha: Pittr (Janura) – Dráb, Srdínko (C), Svoboda, Hrdlička, Palát, Kluch – Malínek, Greguss, Štancl, Hamršmíd, Slaviček, Skoupý, Hofmann (A), Vlasák, Rulc (A), Krásný

Rozhodčí: Jakub Valenta – Jiří Flegl, Radim Charvát

02:44 PLZ 1:0 Kupčo (Václavík, Soukup)
07:13 SLA 1:1 Hofmann
12:50 PLZ 2:1 Korčák (Holý)
14:38 PLZ 2 Jiříček, vysoká hůl
17:51 PLZ 3:1 Hauser (Korčák)