1. liga play-off (SR)

TSS GROUP Dubnica – HC 19 Humenné

5:2

konec (4:0, 0:0, 1:2) Stav série: 3:2

08.02.2019, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • Čtvrtfinále • Info o důležitých událostech (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 1.85 4.6 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dubnica postupuje do semifinále play-off 1. hokejovej ligy po dnešnom triumfe 5:2 nad Humenným. Séria napokon rezultovala 3:2 v prospech tímu z Považia, pre východniarov sa sezóna dnešným dňom definitívne ukončila. (20:27:26)

59:00

Dnešné stretnutie sleduje 1 561 divákov.

58:10

Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Viktor Juraško – 2 min., sekanie).

52:09

Humenné dáva gól! Hostia ožili, no ani gól ĽUBOMÍRA PATLEVIČA im šance na remízu nejako zásadne nezvyšuje.

Asistencie: Denis Markuš, Ivan Fedorko.

50:49

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (2 min. pre hráčsku lavicu – príliš veľa hráčov na ľade).

46:20

Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Ľubomír Patlevič – 2 min., hákovanie).

44:07

Humenné dáva gól! Máme tu aspoň čestný zásah hosťujúceho MHK, o ktorý sa postaral v presilovke FILIP VAŠKO.

Asistencie: Martin Ondrej, Denis Markuš.

43:59

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Denis Rehák – 2 min., hákovanie).

40:12

Dubnica dáva gól! MICHAL KOKAVEC pridáva aj gól v oslabení, Humenné je psychicky aj fyzicky na dne so silami.

Asistencia: Maxim Veshutkin.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Emóciami nabitá druhá tretina prekvapivo nepriniesla ani jeden gól, za to rozhodcovia rozdelili až 28 trestných minút. Pred nami je posledná tretina piateho zápasu v tejto sérii a pravdepodobne aj posledná tretina Humenného v aktuálnej sezóne.