1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

02.02.2019, 11:30 • Sibir Arena • Vít Muzikář

Tipsport: 6.64 5.3 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Překvapení je na světě! Novosibirsk poráží Petrohrad fotbalovým skóre 1:0 díky přesné trefě Princeho z páté minuty z mezikruží. Hosté byli dvě třetiny horším mužstvem. V poslední dvacetiminutovce měli k dispozici několik přesilovek. Když už vynikajícího Krasikova překonali a sud branku uznali, tak jí posléze odvolali kvůli dobré výzvě trenéra domácích. Jakupov totiž stál v brankovišti v době dosažení gólu. Vzápětí měl Gusev jasnou šanci na levém kruhu, ale Krasikov zázračně pravou rukou zabránil puku v cestě do prázdné branky. (14:00:05)

59:57

Gusev vystřelil z levého kruhu do lapačky a Krasikov se stihl přemístit i proti dorážce z druhé strany.

59:52

Sibir po pravé straně vyhodil na zakázané uvolnění, vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.

59:40

Gusev byl zablokovaný na levém kruhu.

59:20

Hosté hrají v šesti.

58:52

Hosté si na své obranné modré čáře nepočínali moc jistě, ale jsou stále u puku.

58:25

Kuzmenko zavezl kotouč po pravé straně do útočného pásma, ale o něj hned přišli hostující hokejisté.

57:24

Domácí poslali kotouč po levé straně tak, aby se nejednalo o zakázané uvolnění.

56:56

Gusev jel sám na brankáře, ale ten si pomohl lapačkou a souboj s nejproduktivnějším hráčem KHL vyhrál a to i díky jednomu z obránců na ose hřiště.

56:45

Gusev se otočil na levé straně a přihrál na střed protihráči.

56:40

Icing domácích na levé straně.

56:20

Sibir už hraje v pěti, je kompletní.

56:05

Gusev mířil z levé strany do prázdné branky a Krasikov zázračně skokem a pravou rukou zasáhl a udržel vedení domácích.

55:10

To jsou věci, to jsou věci! Gusev naznačil střelu zleva, ale přihrál na pravý kruh Gavrikovovi, ten zakončil z první za přesouvajícího se brankáře. Sudí nejprve branku uznali, ale potom odvolali. Domácí trenér dobře zažádal o video a gól neplatí kvůli postavení Jakupova v brankovišti.

54:43

Prochorkin neprocpal u pravé tyče kotouč za Krasikova.

54:36

Bombu Gavrikova z pravé strany kryl vynikající Krasikov lapačkou na bližší tyči.

54:15

Ačkoliv se to domácím fanouškům moc nelíbí, tak Sajustov (SIB) dostane dvě minuty za podražení Chafizullina na levé straně a Petrohrad může vyrovnat z přesilovky pět na čtyři.