konec (1:1, 0:2, 0:2 - N 1:0)

05.01.2019, 13:00 • WERK ARENA • Nadstavba B • Jakub Kotajny

60:32

Třinec právě vstřelil branku!

Neuběhla ani minuta prodloužení a známe vlastníka bonusového bodu. Hrůzek vypíchl kotouč, PETR PRZYBYLA pak rozhodl o tom, že bonusový bod zůstane doma.

45:59

Vítkovice právě vstřelily branku!

Tak nyní si to borci z Vítkovic vyměnili v roli nahrávače se ocitl Dominik Petr, jež vybídl ALEXE KOTÁSKA ke střele, která propadla za záda třineckého gólmana. Asistence: Dominik Petr.

42:34

Vítkovice se držely delší dobu v pásmu, nebezpečnou střelu vyslal Kotásek směrem k Halouzkovi, který ji jen s obtížemi vyrazil. DOMINIK PETR měl tedy snadné vybídnutí ke skórování v podobě prázdné branky, které dokázal zúžitkovat. Asistence: Alex Kotásek.

29:06

Vítkovická souhra vede k opětovné změně skóre, Ridera se držela v pásmu, až se ONDŘEJ CUBO odhodlal ke střele a svou trefou zvyšuje na 1:3. Asistence: Marek Brada a Denis Puchala.

21:16

A máme tu změnu skóre ! Nejproduktivnější hráč Vítkovic, MAREK BRADA, se provlíkl kolem levého mantinelu a ani vracející se Kyselý mu nedokázal zabránit ve vstřelení branky.

13:15

A máme tu vyrovnávací branku ! Po individuální akci se ke střele odhodlal SERVÁC PETROVSKÝ a svou pumelicí překonal Bartošáka.

04:43

Domácí již byli v plném počtu, ale jen co Chovaniak naskočil do hry se JOSEFOVI KREJSOVI podařilo dostat kotouč za záda domácího Halouzky. Asistence: Dominik Petr.

1:5

Branky a nahrávky: 14. Petrovský, 61. Przybyla (Hrůzek) – 5. Krejsa (Petr), 22. Brada, 30. Cubo (Brada, Puchala), 43. Petr (Kotásek), 46. Kotásek (Petr)

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Cienciala, Mošnička, Andrle, Chovaniak, Bujak, Kyselý (A), Hrůzek (A) – Šutý, Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Petrovský (C), Wawzrkiewicz, Tomiczek, Ramik, Procházka, Hykl

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Bystroň, Cubo, Machů (A), Kosina, Puchala, Veřmiřovský – Holanik, Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Kubík

Rozhodčí: Cabák – Bartoň, Poruba

02:35 TRI 2 Chovaniak, hákování
04:43 VIT 0:1 Krejsa (Petr)
06:59 VIT 2 Veřmiřovský, podrážení
13:15 TRI 1:1 Petrovský
21:16 VIT 1:2 Brada